Nowy pub

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Kasia_21_
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2014, 20:54

Nowy pub

Post autor: Kasia_21_ »

Hej,
słyszałam, że w Ostrołęce ma się otworzyć nowy pub. Podobno ma mieć scenę, ma organizować koncerty (jam session), karaoke, czeskie piwo, otwarty przez cały tydzień. Gdzieś w okolicach kupca. Ktoś coś słyszał?? Może potwierdzić? Zresztą co o tym sądzicie? Moim zdanie brakuje tutaj takiego miejsca.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Nowy pub

Post autor: Infom »

Post napisała córka właściciela czy właścicielka?:)
Ok, ok będzie przyjedziemy zobaczymy, zdamy wtedy relacje, jak będzie na pewno każdy się dowie i zauważy nowo otwarty PUB :)
A z nowym PUBem jestem jak najbardziej ZA!
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy pub

Post autor: Qrpiana »

Ale jest fajny pub ze sceną i koncertami, otwarty w dzień, z jedzeniem i piwem (nie czeskim jednak) :P
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Nowy pub

Post autor: marbac »

Gdzie?
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Nowy pub

Post autor: hcuj »

Kasia_21_ pisze:Hej,
słyszałam, że w Ostrołęce ma się otworzyć nowy pub. Podobno ma mieć scenę, ma organizować koncerty (jam session), karaoke, czeskie piwo, otwarty przez cały tydzień. Gdzieś w okolicach kupca. Ktoś coś słyszał?? Może potwierdzić? Zresztą co o tym sądzicie? Moim zdanie brakuje tutaj takiego miejsca.
brakuje, ale nie takiego gdzie najtańsze piwejro jest po 6,50
Kasia_21_
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2014, 20:54

Re: Nowy pub

Post autor: Kasia_21_ »

Infom pisze:Post napisała córka właściciela czy właścicielka?:)
Ok, ok będzie przyjedziemy zobaczymy, zdamy wtedy relacje, jak będzie na pewno każdy się dowie i zauważy nowo otwarty PUB :)
A z nowym PUBem jestem jak najbardziej ZA!
Ani właścicielka ani córka. Właściwie nie mieszkam w Ostrołęce, wyjechałam kilka lat temu ale często przyjeżdżam do rodziny i przyjaciół. Zawsze cierpię na brak miejsca gdzie można napić się dobrego piwa i posłuchać dobrej muzyki. Ostatnio dotarły do mnie takie plotki i bardzo się ucieszyłam. Ale to tylko plotki dlatego chciałam się dowiedzieć czy ktoś jeszcze o tym słyszał.
A może nie znam jakiś miejsc. Powiedzcie gdzie tu można iść oprócz Avalon i Warowni??
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy pub

Post autor: Qrpiana »

marbac pisze:Gdzie?
Na ul. 11 listopada "Piwiarnia" pod Cuba Libre
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Nowy pub

Post autor: marbac »

Qrpiana pisze:
marbac pisze:Gdzie?
Na ul. 11 listopada "Piwiarnia" pod Cuba Libre
Z całym szacunkiem, ale to raczej nie jest pub, o który pytała autorka wątku. Nie są to okolice "Kupca", karaoke, jam session i czeskiego piwa też chyba nie ma...
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy pub

Post autor: Qrpiana »

Autorka pyta się też o pub, klub, który MA SIĘ OTWORZYĆ. Poza tym stwierdza, że
Moim zdanie brakuje tutaj takiego miejsca.
Wg moje subiektywne odczucia są takie, że jest już lokal w "upodobaniach" zakładającej wątek, ale to tylko moje odczucia :P
ODPOWIEDZ