Sala weselna

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
majmaj
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2014, 1:25

Sala weselna

Post autor: majmaj »

Jaką salę polecacie od 200 do 250 osób, żeby nie było za dużego ścisku. Oczywiście z dobrym jedzeniem i ładnym wnętrzem.

I przedział cenowy jeśli mogę prosić i co zawiera ta cena.
markpil

Re: Sala weselna

Post autor: markpil »

Wioletta pole cam .Bylo smacznie 'swietna obsluga
Burgund
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2008, 15:46

Re: Sala weselna

Post autor: Burgund »

Wioletta pomieści tyle osób?
markpil

Re: Sala weselna

Post autor: markpil »

Talk robilem corce wesele na 170 osob I bylo luzno
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sala weselna

Post autor: Infom »

Elba Bis bardzo fajna sala weselna polecam w 100% i jeszcze podpytaj o sale OLIMPIA
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Sala weselna

Post autor: mj_greep »

Sala Weselna Dworek Marysieńka koło Myszyńca bez problemu pomieści 230 osób do tego miejsca noclegowe tylko nie wiem dla ilu osób.
http://www.dworekmarysienka.pl/oferta.html

A gdybyś był/a zainteresowana pokazem fajerwerków to proszę o kontakt na priv.
wirtualna
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2011, 18:03

Re: Sala weselna

Post autor: wirtualna »

Też organizowałam wesele w sali "Wioletta" na ok. 130 osób i był ścisk, na więcej osób zdecydowanie nie polecam.
Araksja
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 lut 2008, 13:34

Re: Sala weselna

Post autor: Araksja »

Ja polecam Arkadię w Kordowie.
dziadkoza
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 11 lut 2009, 13:50

Re: Sala weselna

Post autor: dziadkoza »

na tyle osob to tylko ELBA-bis (zakłady mięsne)
mielismy tam swoje wesele. wszystko super!!!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala weselna

Post autor: sKaLpeL »

mj_greep pisze:Sala Weselna Dworek Marysieńka koło Myszyńca bez problemu pomieści 230 osób do tego miejsca noclegowe tylko nie wiem dla ilu osób.
http://www.dworekmarysienka.pl/oferta.html
Sala Marysieńka zdobywa oklaski i uznania ze wszystkich stron, sam jeszcze nie byłem, będę miał okazję dopiero w 2016 roku, i dzięki temu wiem że nie ma wolnych terminów na 2015 i 2016 (no chyba że październik, listopad, grudzień - w te miesiące pewnie terminy się znajdą)

Sam miałem, w Korona Hotel, chyba najładniejsza sala, ale też słono się płaci, maks dla 220 osób
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Sala weselna

Post autor: kormoran »

Też polecam Elbę-bis. Jednak z praktyki wiem na pewno, że dobre wesele to głównie dobra kapela. Szukaj zatem równolegle.
majmaj
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2014, 1:25

Re: Sala weselna

Post autor: majmaj »

a jeśli chodzi o elbę bis i olimpię, jak przedstawia się cena, co wchodzi w tą cenę?
dziadkoza
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 11 lut 2009, 13:50

Re: Sala weselna

Post autor: dziadkoza »

jedź i zapytaj jaka cena,
może mamy się jeszcze na zaliczke zlozyc????
majmaj
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2014, 1:25

Re: Sala weselna

Post autor: majmaj »

dziadkoza pisze:jedź i zapytaj jaka cena,
może mamy się jeszcze na zaliczke zlozyc????
nie o to pytałam, więc po co 500 groszy wsadzasz?
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Sala weselna

Post autor: bonitaa »

Rok temu szukalam sali weselnej więc mogę Ci szczerze pomóc. Na 200 -250 osób w Ostrołęce i okolicach są tylko 3 sale w zasadzie.
1.Elba bis na zakładach. Z tego co wyniuchałam to jest tam najdrożej ale sala w środku ładna jedzenie dobre i własciciele sympatyczni cena chyba ok 180zł od talerzyka a i otoczenia ładnego brak.
2.Olimpia cena ok 160 - 170 zł zalezy co wybierzesz. Mi się osobiscie srednio podoba ta sala, ponieważ mało przytulna jedzenie bez rewelacji otoczenie nawet ładne. Ale ogolnie w srodku jest dosc nowoczesnie niektórzy sa zachwyceni inni nie- rzecz gustu.
3.Renesans - bardzo ładna sala otoczenie prześliczne cenowo ok 160zł chyba, z tym że ogromny minus - jedzenie . Byłam na kilku weselach i za każdym razem lipa.

Jeśli masz tyle gości nie masz co jezdzic i oglądac innych sal. Własciciele mogą Ci wciskać że sie pomieści czy cos ale nie daj się nabrać.
Myślę że pomogłam w razie pytań - pisz może coś podpowiem jeszcze :)
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Sala weselna

Post autor: bonitaa »

a jeszcze nie wspomniałam o Borowiku - tam jest jednak najdrożej cena za talerzyk ok 160zł ale musisz dopłacac za całe mnóstwo innych rzeczy także nie polecam. A i w cenę talerzyka to wchodzi w zasadzie tylko jedzenie obsługa i ewentualnie hotel dla pary młodej. A ceny podawałam na rok 2015, jesli planujesz swój ślub w 2016 czy 17 to możliwe że będzie drożej także trzymaj sie za portfel :)
majmaj
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2014, 1:25

Re: Sala weselna

Post autor: majmaj »

a słyszał ktoś może o sali bankietowej Avangarda w Różanie i mógłby się wypowiedzieć na jej temat.?
Marunos
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2015, 22:40

Re: Sala weselna

Post autor: Marunos »

chyba znajoma ostatnio wspominała i bardzo korzystnie się wypowiadała, ale nie mam osobistych doświadczeń. Jeżeli chodzi o dobre sale weselne to polecam Wiolettę - fajna, duża, miła obsługa i dobre jedzenie
aluap
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:06

Re: Sala weselna

Post autor: aluap »

Sprawdź sobie Hubusa na Grabowie - Sala Balowa. Moja opinia w oddzielnym wątku. Skontaktuj się z salą po aktualne ceny. Moim zdaniem, cena ok.
asz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:30

Re: Sala weselna

Post autor: asz »

a jak z Aleksandrią w Nożewie? jakieś opinie co do jedzenia, sali, właścicieli??
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Sala weselna

Post autor: lalka »

aluap pisze:Sprawdź sobie Hubusa na Grabowie - Sala Balowa. Moja opinia w oddzielnym wątku. Skontaktuj się z salą po aktualne ceny. Moim zdaniem, cena ok.
a kiedy miałaś tam swoje wesele
ja2
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2013, 15:42

Re: Sala weselna

Post autor: ja2 »

bonitaa pisze:3.Renesans - bardzo ładna sala otoczenie prześliczne cenowo ok 160zł chyba, z tym że ogromny minus - jedzenie . Byłam na kilku weselach i za każdym razem lipa.
Ja nie moge sie zgodzic z tym co jest napisane odnosnie jedzenia w sali Renesans, poniewaz sama kilka miesiecy temu miałam tam swoje wesele, zarówno nam młodym jak i przede wszystkim gosciom jedzenie bardzo smakowało. Aczkolwiek ma pani prawo tak twierdzic, kazdy ma inny gust i smak.
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Sala weselna

Post autor: bonitaa »

oczywiście nie twierdzę, że zawsze ale na 6 weselach na których tam się bawiłam był problem z jedzeniem. Nie wiem czy tak akurat trafiłam ale piszę to co uważam, możliwe, że potrafią zorganizować dobre. A jeżeli chodzi o Nożewo to sala bajkowa ale właściciele są dość problemowi i to można przeczytać na każdym forum dot. tej sali - a szkoda bo na prawdę wyróżniająca się sala.
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Sala weselna

Post autor: lalka »

majmaj pisze:a słyszał ktoś może o sali bankietowej Avangarda w Różanie i mógłby się wypowiedzieć na jej temat.?
ODPOWIEDZ