Alab - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Alab - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: Mawashi »

Chciałam odebrać wyniki internetowo, niestety w opcjach wyboru punktu pobrań wyświetla się jedynie Nowy Szpital.
Czy ktoś wie czy wyniki zrobione w ALABie na Gorbatowa można odebrać przez internet? Punkt jest już zamknięty, dlatego pytam na forum, bo zależy mi na szybkim odebraniu.
Pozdrawiam.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
evej
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 06 lis 2013, 7:38

Re: ALAB - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: evej »

z tego co pamiętam wystarczy zaznaczyć Ostrołękę z opcją szpitala, kiedyś tak otwierałam i działało :)
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: ALAB - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: bronek33 »

tak mozna tylko trzeba miec od nich taki kod ktory wpisujesz jak wejdziesz na strone inaczej nie da rady
basiunia
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 16 sie 2012, 19:44
Lokalizacja: WO

Re: ALAB - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: basiunia »

jeszcze w grudniu było tak że wyniki można było sprawdzić przez internet jeżeli robiło się badanie prywatnie ( dostaje się taką kartę z kodem ). a jeżeli na NFZ to badanie zostaje przesłane do lekarza który kieruje na badanie ...
ja miałam badanie na NFZ w kupcu i usłyszałam że karty nie dostane i wynik mogę obejrzeć tylko u lekarza...
niewiemco
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 gru 2012, 13:07

Re: ALAB - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: niewiemco »

robiłem pobranie w punkcie na Gorbatowa, zaznaczyłem nowy Szpital i wynik się pokazał. Podobnie jest z punktem w Handlowcu, przecież docelowo badania jadą do nowego szpitala ;)
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ALAB - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: Mawashi »

Wyniki się pokazały, czyli tak jak pisze niewiemco - docelowo wszystkie jadą pewnie do Szpitala. Dzięki wszystkim.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Alab - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: mIcHaLos »

basiunia pisze: jeżeli na NFZ to badanie zostaje przesłane do lekarza który kieruje na badanie ...
ja miałam badanie na NFZ w kupcu i usłyszałam że karty nie dostane i wynik mogę obejrzeć tylko u lekarza...
Nie ma i z tym problemu - powinni wydać Ci kod dostępu do wyników online.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Alab - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: przeklinak »

Mawashi pisze:Wyniki się pokazały, czyli tak jak pisze niewiemco - docelowo wszystkie jadą pewnie do Szpitala
tu nie chodzi o to gdzie oddajesz do badania tylko z którym laboratorium oni mają podpisaną umowę i tam wysyłają
w oce pewnie wszyscy mają podpisaną ze szpitalem
dla przykładu podam coś takiego że teraz mieszkam w Pułtusku i robiłem badania w swojej przychodni i oni też aż do ostrołęckiego szpitala je wysyłają a nie robią tego tu na miejscu mimo iż jest taka możliwość więc jak następnym razem będziesz robić badanie zapytaj gdzie oni je wysyłają i upomnij się o ten kod bo mają obowiązek Tobie go dać i sobie sama odczytasz na stronie Alabu
ja2
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2013, 15:42

Re: Alab - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: ja2 »

To nieprawda ze kod do samodzielnego odczytania wyników dostaje sie tylko jak robi sie badania prywatnie,
ja czesto robie badania na nfz i zawsze dostaje kod badania do sprawdzenia przez internet.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Alab - Gorbatowa - czy wynik można odebrać internetowo?

Post autor: przeklinak »

sam kod nie jest potrzebny do odczytu przez internet tylko numer umieszczony pod nim ;) kod jest bardziej po to aby można sobie było za jego pomocą w wyznaczonych miejscach druknąć wynik na papier
ODPOWIEDZ