Walentynki

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Walentynki

Post autor: bonitaa »

Co można robić w Ostrołęce w walentynki? albo okolicach do godziny jazdy. Co roku z narzeczonym coś wymyślamy ale kina restauracje, wspólne gotowanie już były.. nie mam pojęcia co w tym roku wymyślić :(
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Walentynki

Post autor: kormoran »

Z treści pytania wnioskuję, że to raczej Ty wymyślasz. Zatem może w tym roku daj się wykazać chłopakowi. Może ma j.ja, bo nie wierzę, że wymyśli wspólne gotowanie - chyba, że jest kucharzem. Nie wiem jakie macie upodobania ale mam pytanie: czy byliście zimą w Mikołajkach. Bo my od pewnego czasu jeździmy co roku - tak się nam spodobało. Może warto spróbować. Poza tym na Mazurach zimą jest taki spokój i cisza, że czasami trudno kogoś spotkać. Zdarza się, że przejeżdżasz przez Spychowo, Zgon, Ruciane i możesz nie zobaczyć człowieka. W Mikołajkach też puchy nie do opisania. Ale nie wszystkim to się podoba. Poza tym proponuję zobaczyć np. Tykocin albo Pułtusk. Dobrze byłoby napisać coś o swoich upodobaniach. Wtedy łatwiej będzie o podpowiedź. Powodzenia.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Walentynki

Post autor: ewelina19898 »

A może Szczytno ? Ładne jezioro i fajna restauracja nad samym jeziorem "Grota". Może romantyczny wypad we dwoje.
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Walentynki

Post autor: justusz »

A moze np ..lot balonem? Tylko w zimie pewnie nie latają , ale zawsze możesz się upewnić.
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Walentynki

Post autor: bonitaa »

hm.. zapomniałam dodać że chodzi mi żeby było w miarę tanio, ponieważ ślub się zbliża trzeba oszczędzać :P
ODPOWIEDZ