Okulista dla 8-latka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Okulista dla 8-latka

Post autor: smerfetka26 »

Witam. Chciałabym się wybrać z synem 8-letnim na zbadanie wzroku i w związku z tym pytanie, czy ktoś mógłby mi polecić dobrego okulistę w Ostrołęce? Czytałam pozytywne opinie o Pani Zielinskiej, ale to tylko prywatnie.A może ktoś mógłby polecić kogoś na NFZ? Albo może kogoś innego jeszcze prywatnie polecacie? Pozdrawiam :)
alicee
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sie 2013, 16:29

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: alicee »

Polecam dr Cybulską, przyjmuje na NFZ w Handlowcu. Bardzo miła, starsza już pani doktor, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Przyjmuje też prywatnie, ul. Guliwera 9.
ruda_699
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2014, 13:03

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: ruda_699 »

Byłam z moim 3 latkiem u dr Zielinskiej... kobieta ma dobre podejście do dziecka,(syn ma uraz do lekarzy i białych kitli :wink: ,więc byłam zdziwiona,że dał się zbadać bez płaczu ,ucieczki z gabinetu itp),wszystko wytłumaczyła,powiedziała co i jak... więc polecam ;) niekiedy warto zapłacić i być zadowolonym z wizyty.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: kormoran »

Z moim doświadczeniem doradzam młodszych lekarzy ale nie początkujących. Dr Z. prawdopodobnie przeprowadza już operacje oczu a zatem na pewno ma doświadczenie. Tylko niestety kasa z kieszeni bo na NFZ nie przyjmuje.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: mIcHaLos »

alicee pisze:Polecam dr Cybulską, przyjmuje na NFZ w Handlowcu. Bardzo miła, starsza już pani doktor, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Przyjmuje też prywatnie, ul. Guliwera 9
Nie polecam - byłem kiedyś z Dzieckiem, zła diagnoza.
ruda_699 pisze:Byłam z moim 3 latkiem u dr Zielinskiej... kobieta ma dobre podejście do dziecka,..... więc polecam ;) niekiedy warto zapłacić i być zadowolonym z wizyty.
Popieram wypowiedź i również mogę polecić - czasami lepiej wydać te parę groszy ale mieć spokojną głowę. To tylko jak piszesz jedna wizyta - chyba że będzie wymagać wielokrotności powtórzeń wtedy możesz rozejrzeć się na NFZ - z reszto w przypadku małego pacjenta - dla mnie Dziecko jest najważniejsze i nie patrzę czy to NFZ czy prywatnie.
Piotr45
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2015, 15:13

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: Piotr45 »

Witam
Polecam dr. Gumkowskiego, również prywatnie (jednak znacznie taniej niż u dr Zielińskiej), ale z dziećmi umie się obejść, poza tym bardzo miły człowiek i nie ma problemu z zapisaniem się, nawet w sobotę.
Kaska_03
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2012, 21:24

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: Kaska_03 »

Proszę o poradę którego okulistę wybrać dla rocznego dziecka? Moja córka urodziła się miesiąc przed terminem i dostałam zalecenie od neonatologa żeby iść na wizytę kontrolną do okulisty.
thrashka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2012, 13:52

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: thrashka »

Najlepiej ze skierowaniem od rodzinnego zapisać się do CZD w Międzylesiu, nie czeka się na wizyte dluzej niz 3 miesiace, diagnozowanie w CZD jest na naprawde wysokim poziomie.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Okulista dla 8-latka

Post autor: marbac »

Ani Cybulska, ani Gumkowski. Chodzę do ostrołęckich okulistów od prawie 40 lat. Z czystym sumieniem mogę polecić p. Zielińską.
ODPOWIEDZ