Western Chicken Bar

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

Western Chicken Bar

Post autor: marcin22 »

Witam. Chciałbym poznać opinie na temat nowo otwartego baru/restauracji WesternChicken. Jak Wam smakuje tam jedzenie?
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Western Chicken Bar

Post autor: Michał »

Byłem dzisiaj i zamówiłem kilka polędwiczek. Jestem miło zaskoczony bo były bardzo smaczne. Dużo lepsze niż w mr chicken.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Western Chicken Bar

Post autor: Infom »

jadłem polędwiczki i skrzydełka kurczaka i te dwie rzeczy polecam.
Tortilla akurat mi nie smakowała.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Western Chicken Bar

Post autor: nusiaczek »

Jadłam tam tortillę i mi nie smakowała, mięso zmielone, niedobre, do tego połączenie ogórka i ananasa, fuu.
Więcej na pewno tam tortilli nie zamówię, może spróbuję czegoś innego. Do tego pracownicy nic nie wiedzą, o co ich zapytasz, to ona nie wie, musi o wszystko pytać, nie są ogarnięci, ale to może dlatego, że lokal jest od niedawna, więc ok, to rozumiem.
Znajoma jadła tam polędwiczki i mówiła, że nie są złe, więc może tylko te tortille koszmarne.
Takie opinie nic nie dają, lepiej samemu zjeść i się przekonać, każdy ma inny smak. :)

Zdecydowanie bardziej wolę Mr. Chicken.
CHEF
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2014, 18:51

Re: Western Chicken Bar

Post autor: CHEF »

Jadłem z ciekawości skrzydełka a w zasadzie jedno bo było niedobre i mrożone (ciemne kości)Na odchodne rzuciłem do obsługi "d.upy nie urywa"
panie odpowiedziały "cierpliwości". Miały racje ledwo zdążyłem !!!
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Western Chicken Bar

Post autor: skutekk »

CHEF pisze:obsługi "d.upy nie urywa"
panie odpowiedziały "cierpliwości". Miały racje ledwo zdążyłem !!!
szkoda ze zdazyles z taka kultura to czego sie spodziewales.
Popytajcie o opinie za jakies 2mies bo na poczatku to wszedzie sie staraja i jest smacznie, kicha sie zaczyna po jakims czasie
CHEF
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2014, 18:51

Re: Western Chicken Bar

Post autor: CHEF »

skutekk pisze:
CHEF pisze:obsługi "d.upy nie urywa"
panie odpowiedziały "cierpliwości". Miały racje ledwo zdążyłem !!!
szkoda ze zdazyles z taka kultura to czego sie spodziewales.
Popytajcie o opinie za jakies 2mies bo na poczatku to wszedzie sie staraja i jest smacznie, kicha sie zaczyna po jakims czasie

Jeżeli już krytykujesz moją kulturę to naucz się pisać po polsku.Widzę ,że dla ciebie zrobienie laski czy łaski to to samo
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Western Chicken Bar

Post autor: Infom »

skutekk pisze:Popytajcie o opinie za jakies 2mies bo na poczatku to wszedzie sie staraja i jest smacznie, kicha sie zaczyna po jakims czasie
to jest typowa sieciówka tak więc o " docieraniu" smaków itp nie ma mowy, to już jest odgórnie ustalone co ma być podawane i jak ma smakować, tak więc jak komuś teraz nie smakuje za miesiąc tak samo nie będzie smakowało :)

link do strony http://www.westernchicken.com.pl/
Awatar użytkownika
+1lvl
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2010, 20:19

Re: Western Chicken Bar

Post autor: +1lvl »

nusiaczek pisze:Jadłam tam tortillę i mi nie smakowała, mięso zmielone, niedobre, do tego połączenie ogórka i ananasa, fuu.
Więcej na pewno tam tortilli nie zamówię, może spróbuję czegoś innego. Do tego pracownicy nic nie wiedzą, o co ich zapytasz, to ona nie wie, musi o wszystko pytać, nie są ogarnięci, ale to może dlatego, że lokal jest od niedawna, więc ok, to rozumiem.
Znajoma jadła tam polędwiczki i mówiła, że nie są złe, więc może tylko te tortille koszmarne.
Takie opinie nic nie dają, lepiej samemu zjeść i się przekonać, każdy ma inny smak. :)

Zdecydowanie bardziej wolę Mr. Chicken.
Gwarantuje Ci, że mięso nie jest "zmielone" jak mówisz. Co do tego ananasa i ogórka to widocznie wziąłeś tortillę hawajską, więc ananas jest tutaj jak najbardziej wskazany.

Każdy lubi co innego i dlatego masz do wyboru różne smaki tortilli, Ty widocznie nie trafiłeś w smak który lubisz.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Western Chicken Bar

Post autor: sKaLpeL »

CHEF pisze:Na odchodne rzuciłem do obsługi "d.upy nie urywa"
panie odpowiedziały "cierpliwości". Miały racje ledwo zdążyłem !!!
hahahah rozbawiłeś mnie, dobrze że Ci kibla nie rozsadziło ;)


a sam również jadłem tortille i jak chyba wszyscy powyżej powiem że mi nie smakowała, była nijaka, bez żadnego smaku, nawet sos łagodny był nijaki, dlatego nie polecam, a i sam już tam nie wrócę
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Western Chicken Bar

Post autor: Infom »

po co takie brednie wypisujesz, że coś gwarantujesz, jak sam każdy jadł z nas i wie co jadł, moja tortilla była tak samo z mięsem mielonym, gdzie nie mogłem się w ogóle w tym placku namierzyć mięsa.
Ale to kwestia gustu i smaku dla danej osoby, jednemu smakuje drugiemu nie proste, ale nie pisz, że coś gwarantujesz !
CHEF
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2014, 18:51

Re: Western Chicken Bar

Post autor: CHEF »

Uważam,że posty forumowicza @Infom są bardzo merytoryczne.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Western Chicken Bar

Post autor: nusiaczek »

+1lvl pisze:
nusiaczek pisze:Jadłam tam tortillę i mi nie smakowała, mięso zmielone, niedobre, do tego połączenie ogórka i ananasa, fuu.
Więcej na pewno tam tortilli nie zamówię, może spróbuję czegoś innego. Do tego pracownicy nic nie wiedzą, o co ich zapytasz, to ona nie wie, musi o wszystko pytać, nie są ogarnięci, ale to może dlatego, że lokal jest od niedawna, więc ok, to rozumiem.
Znajoma jadła tam polędwiczki i mówiła, że nie są złe, więc może tylko te tortille koszmarne.
Takie opinie nic nie dają, lepiej samemu zjeść i się przekonać, każdy ma inny smak. :)

Zdecydowanie bardziej wolę Mr. Chicken.
Gwarantuje Ci, że mięso nie jest "zmielone" jak mówisz. Co do tego ananasa i ogórka to widocznie wziąłeś tortillę hawajską, więc ananas jest tutaj jak najbardziej wskazany.

Każdy lubi co innego i dlatego masz do wyboru różne smaki tortilli, Ty widocznie nie trafiłeś w smak który lubisz.
Przede wszystkim to 'trafiłaś' a nie 'trafiłeś', czytanie się kłania. :roll:

Wyraziłam swoje zdanie, dla mnie mięso jest niedobre, jest zmielone, nie w kawałkach jak we wszystkich tortillach, wiem co jadłam, sorry. :| Tyle w temacie.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Western Chicken Bar

Post autor: skutekk »

CHEF pisze:Uważam,że posty forumowicza @Infom są bardzo merytoryczne.
a Twoje odbiegaja od tematu postu
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Western Chicken Bar

Post autor: marbac »

A mnie tortilla smakowała...
ODPOWIEDZ