Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
nieznajoma222
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2014, 17:25

Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: nieznajoma222 »

witam. Tak jak w tytule poszukuję w okolicach Ostrołęki jakiegoś dobrego specjalisty ( Ginekolog-Endokrynolog) Najlepiej na NFZ ale może być też prywatnie... Będę wdzięczna za każdy namiar.
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: Zoja »

W Ostrołęce nie ma wyboru jest chyba tylko jeden taki lekarz Wiesława Czasiuk. Przyjmuje na NFZ w poradni w szpitalu (z dopiskiem PILNE!!! na skierowywaniu czeka się miesiąc - pod warunkiem, że jesteś w ciąży), przyjmuje też prywatnie na Pomianie, wizytę umawiasz z dnia na dzień, cena 100zł
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: ffoczka »

Lekarzem godnym polecenia jest dr Michał Kunicki, przyjmuje prywatnie w kilku miejscach w Warszawie. Koszt wizyty około 100-150 zł, jeżeli potrzeba kieruje w ramach NFZ na oddział endokrynologiczny do szpitala na Banacha.
niewiemco
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 06 gru 2012, 13:07

Re: poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: niewiemco »

ffoczka pisze:Lekarzem godnym polecenia jest dr Michał Kunicki, przyjmuje prywatnie w kilku miejscach w Warszawie. Koszt wizyty około 100-150 zł, jeżeli potrzeba kieruje w ramach NFZ na oddział endokrynologiczny do szpitala na Banacha.
potwierdzam, dzięki Panu doktorowi Kunickiemu mamy wyczekanego syna, wspaniały człowiek i lekarz, badania robi na NFZ na oddziale, na lek. Czasiuk szkoda czasu i pieniędzy, my straciliśmy trzy lata i mnóstwo kasy.
nieznajoma222
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2014, 17:25

Re: poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: nieznajoma222 »

a może w Łomży przyjmuje jakiś dobry specjalista?? może ktoś na te temat cos wie??
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: ikea888 »

dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: dobrusia33 »

ale czy ktoś pyta odnośnie ciąży czy chodzi o inny problem z hormonami, bo alto duuuża różnica

problemy z zajściem w ciążę- dr Ewa Rudnicka z Warszawy, pracuje na karowej - magiczna siła
pani dr czasiuk- OSOBA, KTÓRA MINĘŁA SIĘ Z POWOŁANIEM- SZKODA SŁÓW
nieznajoma222
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 wrz 2014, 17:25

Re: Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: nieznajoma222 »

chodzi o problemy z hormonami i zbadanie tarczycy...
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: Zoja »

z takim problemami to polecam szukać kogoś poza Ostrołęką, na miejscu szkoda czasu i pieniędzy.
haneczka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2014, 8:33

Re: poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: haneczka »

Zoja pisze:W Ostrołęce nie ma wyboru jest chyba tylko jeden taki lekarz Wiesława Czasiuk. Przyjmuje na NFZ w poradni w szpitalu (z dopiskiem PILNE!!! na skierowywaniu czeka się miesiąc - pod warunkiem, że jesteś w ciąży), przyjmuje też prywatnie na Pomianie, wizytę umawiasz z dnia na dzień, cena 100zł
dziwne... ja w obecnej ciąży zadzwoniłam do poradni w czwartek a umówiono mnie na przyszłą środę... nie czekałam nawet tygodnia! aha... jak dzwoniłam to nie miałam w ręku skierowania jeszcze.... wbrew pozorom pracują tam fajne babki! Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na USG tarczycy... poszłam na górę w celu zarejestrowania się... a tu pada pytanie czy chcę zrobić od ręki :shock: tak tak w naszym szpitalu w Ostrołęce!!!! też byłam w meeega szoku!!! POLECAM!!!!
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: steward »

haneczka :arrow: przecież jest nowy rok, nowe kontrakty i nowe limity, stąd tak krótko czekasz, przyjdź we wrześniu jak kontrakty są na wyczerpaniu to zobaczysz jakie są kolejki :mrgreen: :faja:
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Poszukuję ginekologa-endokrynologa

Post autor: niepodporzadkowana »

Miałam tę wątpliwą przyjemność uczęszczać do dr. Czasiuk. Porażka, strata pieniędzy na leki i jeszcze te komentarze...
Obecnie mam innego lekarza, ale też nie jestem w pełni usatysfakcjonowana. Teraz robię taki myk, że poprosiłam moją ginekolog o skierowanie na badania hormonalne i już z gotowymi wynikami chyba poszukam sobie jakiegoś innego lekarza.
ODPOWIEDZ