Dentysta dla dziecka autystycznego.

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mama654
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2015, 17:44

Dentysta dla dziecka autystycznego.

Post autor: mama654 »

Witam. Mam dziecko autystyczne i potrzebuje dobrego lekaraza dentysty. Moje dziecko ma problem z próchnicą. Czekam na informacje i dane kontaktowe. Napiszcie gdzie jezdzicie, czy wizyty sa refundowane czy prywatne. Czy są przychodnie w Ostrołęce, gdzie przyjmują dzieci autystyczne?
mirek09
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 25 lip 2013, 21:01

Re: Dentysta dla dziecka autystycznego.

Post autor: mirek09 »

Kinga Bednarczyk Bdent Stomatologia
ul. Rolna 29
07-410 Ostrołęka
tel. 722-104-784
https://www.facebook.com/BdentStomatologia Polecam miło i przyjemnie zawsze ! :)
Grzegorz1
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2014, 17:33

Re: Dentysta dla dziecka autystycznego.

Post autor: Grzegorz1 »

Jeśli dziecko boi się wizyty u dentysty i ma wiele ubytków proponuje zrobić wszystkie ząbki pod narkozą. W Warszawie w Centrum Stomatologii.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Dentysta dla dziecka autystycznego.

Post autor: nusiaczek »

Grzegorz1 pisze:Jeśli dziecko boi się wizyty u dentysty i ma wiele ubytków proponuje zrobić wszystkie ząbki pod narkozą. W Warszawie w Centrum Stomatologii.
Znajomi kiedyś byli tam z 4-letnią córką. Za wyleczenie wszystkich zębów, wyrwanie niektórych itp., pod narkozą zapłacili 3 tysiące i są bardzo zadowoleni.
Grzegorz1
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2014, 17:33

Re: Dentysta dla dziecka autystycznego.

Post autor: Grzegorz1 »

Jeśli dziecko ma orzeczenie o niepełnosprawności nic nie zapłacisz, ponieważ NFZ refunduje leczenie.
Karinka32
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2015, 9:12

Re: Dentysta dla dziecka autystycznego.

Post autor: Karinka32 »

Ja ze swoją córką jeżdżę do Warszawy do Kliniki Odent. Jedyny dentysta, którego "zaakceptowała" jeżeli można tak powiedzieć ;) Wcześniej na każdą wizytę histeryzowała tak, że momentami musiałam ją ciągnąć na siłę. Teraz już nie ma tego problemu, więc jeżeli dalej szukasz to polecam. U mnie się sprawdziło ;) Pozdrawiam!
Margaretka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2015, 12:32

Re: Dentysta dla dziecka autystycznego.

Post autor: Margaretka »

W Warszawie absolutnie polecam klinikę Medens. Chodzimy tam całą rodziną już od wielu lat. Jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Nasz ulubiony pan doktor jest świetnym specjalistą, ale także bardzo ciepłym człowiekiem z dobrym podejściem do małych dzieci, a to dla mnie jako mamy, jest niezwykle ważne. :)
ODPOWIEDZ