Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Post autor: Werbia »

W OSCH brałam udział kilka razy [ wliczając w to również i Spotkania w Ciszy, i msze św. o uzdrowienie przy Kościele Zbawiciela Świata].
Dzisiaj kończę modlitwę za duszę Arkadisza Gołasia.

Organizatorom Ostrołęckich Spotkań Charyzmatycznych radziłabym wystąpić z wnioskiem do Rady Miasta o zamianę nazwy sali sportowo-widowiskowej przy ul. Traugutta na salę sportowo-widowiskową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jakiś pomnik Prymasa Tysiąclecia też by się przy tej okazji przydał.

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy zna się na rozeznawaniu duchowym. Jednak bardzo chętnie zapoznam się z Waszą opinią na ten temat.
https://werbia.blog.deon.pl
mcaron07
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2011, 14:54

Re: Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Post autor: mcaron07 »

Mam prawo posiadać swoje zdanie i je wypowiem - jestem przeciwko zarówno zmianie nazwy hali, jak i budowie kolejnego niepotrzebnego pomnika. Hala sportowa jak już powinna znaleźć sobie jakiegoś sponsora i włączyć nazwę tego sponsora do swojej (choć nie wiem czy dla takiego obiektu jest to prawnie możliwe). Natomiast pomników w Ostrołęce mamy aż za wiele, większość z nich nic nie wnosi i jest odwiedzana 1-2 razy w ciągu roku od święta. Lepiej przeznaczyć takie pieniądze na potrzeby mieszkańców miasta, chociażby na budżet obywatelski.
BTW było takie głosowanie za wprowadzeniem budżetu obywatelskiego, ktoś wie coś o wynikach?
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Post autor: Werbia »

Jeżeli Pan domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli Pan miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie.
Daremnym jest dla was
wstawać przed świtem,
wysiadywać do późna -
dla was, którzy jecie chleb zapracowany ciężko;
tyle daje On i we śnie tym, których miłuje.
https://werbia.blog.deon.pl
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Post autor: mIcHaLos »

Werbia - ale masz swój świat - co drugi dzień jakiś dziwny nowy post :)
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Post autor: cichy117 »

Nie dyskutuj z nią bo to nie ma sensu. Ja już się zaczynam zastanawiać czy te posty nie są pisane dla jaj bo żaden normalny człowiek by tak nie wydziwiał. Wali co chwila nowe tematy o pomnikach, muzeach itd. Wszyscy piszą że są przeciwni, bo można zrobić coś potrzebniejszego, a ona dalej swoje. Dla mnie, jeśli te tematy są na poważnie, to jest już najzwyklejszy fanatyzm
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Post autor: Werbia »

mIcHaLos pisze:Werbia - ale masz swój świat - co drugi dzień jakiś dziwny nowy post :)
- To zajrzyj kiedyś na mój profil na Twitterze :)
https://werbia.blog.deon.pl
Werbia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 662
Rejestracja: 25 cze 2012, 9:54

Re: Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Post autor: Werbia »

cichy117 pisze:Nie dyskutuj z nią bo to nie ma sensu. Ja już się zaczynam zastanawiać czy te posty nie są pisane dla jaj bo żaden normalny człowiek by tak nie wydziwiał. Wali co chwila nowe tematy o pomnikach, muzeach itd. Wszyscy piszą że są przeciwni, bo można zrobić coś potrzebniejszego, a ona dalej swoje. Dla mnie, jeśli te tematy są na poważnie, to jest już najzwyklejszy fanatyzm
Jeśli chodzi o Muzeum Bożego Miłosierdzia w Ostrołęce, to niewielu przeciwnych widziałam, tylko że co niektórych temat przerasta a co niektórzy szukają dziury w całym; Kościół ma eksponaty, miasto ma pustostany, ale jeśli się doda te dwa potencjały to przecież wiadomo, że potrzebne są jeszcze pieniądze na remont, wystawy i funkcjonowanie takiej instytucji...
https://werbia.blog.deon.pl
ODPOWIEDZ