Psycholog dziecięcy

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Psycholog dziecięcy

Post autor: netespl »

Witam serdecznie,
Czy ktoś z forumowiczów może polecić jakiegoś dobrego, sprawdzonego psychologa dziecięcego dla 3-letniego dziecka? Nie chodzi mi o kogoś kto najchętniej nafaszeruje dziecko lekami uspokajającymi, ale o kogoś kto potrafi kompleksowo podejść do problemu i wspólnie poszukać rozwiązania.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: imaginacja »

Psycholog nie wypisuje leków.. Tylko co może psycholog zrobić z trzylatkiem, który jeszcze nie ma świadomosci życia? Jaki masz problem z dzieckiem?
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: netespl »

Bardzo dużo zależy od dziecka. Trzylatek potrafi już bardzo dużo zrozumieć i doskonale wiedzieć co się wokół niego dzieje i tak też jest w tym przypadku. O szczegółach nie chcę pisać na forum publicznym.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: mIcHaLos »

imaginacja pisze:Psycholog nie wypisuje leków.. Tylko co może psycholog zrobić z trzylatkiem, który jeszcze nie ma świadomosci życia? Jaki masz problem z dzieckiem?
Sądząc po Twojej wypowiedzi To jesteś wyrwany/na z rzeczywistości oraz tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia o życiu, poza tym sądzę że taki 3latek jest w stanie bardzo dużo wynieść z takiego spotkania więcej niż wynika z Twojej inteligencji i postu napisanego na tym forum.
imaginacja
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 27 mar 2009, 15:56

Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: imaginacja »

Nie będę Cię przekonywać do mojej inteligencji, bo to Ty masz problem, że od razu ubliżasz... Prawda jest taka, że mam doświadczenie w tej kwestii i znam "możliwości" ostrołęckich psychologów... Dlatego tak zareagowałam, ponieważ już widziałam oczami wyobraźni, jak takowa praca z dzieckiem wygląda...
ODPOWIEDZ