Wizyta u dr. Pyskło

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Wizyta u dr. Pyskło

Post autor: An_2 »

Witam,
Od pewnego czasu próbuje umówić się telefonicznie na wizytę do dr Pyskło (w tej nowej przychodni) ale pojawia się komunikat "trwa rejestracja bieżąca" . Proszę o odpowiedź czy nie ma już umawiania wizyt a wg kolejności zgłoszeń?
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Wizyta u dr Pyskło

Post autor: muszelka »

Musisz poczekać aż sekretarka automatyczna się wygada i usłyszysz sygnał... Wtedy zgłosi się położna ale w rejestracji telefonicznej trzeba mieć cierpliowość bo cięzko się dodzwonić...
A tak przy okazji zapytam. Jesteś zadowolona z wizyt u dr? Leczysz się czy tylko profilaktycznie odwiedzasz. nie pytam o szczegóły tylko o opinię... będę wdzięczna za odp
An_2
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2012, 14:45

Re: Wizyta u dr Pyskło

Post autor: An_2 »

Dzięki, już udało mi się dodzwonić.

Chodzę profilaktycznie , nie narzekam póki co, ale też nie mam poważnych problemów zdrowotnych wiec nie wiem jak ocenić. Doktor jest sypatyczny
ruda_699
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2014, 13:03

Re: Wizyta u dr. Pyskło

Post autor: ruda_699 »

jesli moge to ja się wypowiem..trafiłam do Dr z nadżerką.. co prawda wizyta ok, dobre podejście, wszystko wytłumaczone, leki mi pomogły,można porozmawiać na "luzie" ;).jedyne co mi się nie spodobało to namawianie do założenia wkładki anty...zachwalanie jaka ona to dobra..chociaz przeczytalam wiele forum o niej i nie wykląda to już tak kolorowo,tekst- o szykowaniu pieniędzy a nie zastanawianiu się itp poprostu nie spodobało mi się .
Co prawda juz tu nie wróciłam,... profilaktycznie chodze gdzie indziej
ODPOWIEDZ