Żak i Akademia Sukcesu

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
mamuśka3
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2015, 9:27

Żak i Akademia Sukcesu

Post autor: mamuśka3 »

Witam! Jeśli macie jakieś informacje, doświadczenia związane z tymi szkołami proszę o wiadomość. Dzięki :) . Pozdrawiam
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Żak i Akademia Sukcesu

Post autor: bonitaa »

wg mnie to szkoły do których chodzą ludzie, którzy:
- chcą dostawać rentę i nie ukończyli 26 roku życia
- Ci co nie mają co ze sobą zrobić
- Ci co nie zdali matury i też nie wiedzą co dalej
- Ci co chcą mieć jakiś tam papier związany z konkretnym zawodem
bądz inne mniej mi znane powody
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Żak i Akademia Sukcesu

Post autor: mlody91 »

bonitaa a czemu niby tak twierdzisz? co w tym zlego ze ktos chce miec te srednie a wczesniej sie nie udalo bo np cos sie stalo?
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Żak i Akademia Sukcesu

Post autor: bonitaa »

ja nie twierdzę, że to zle kiedy ktoś chce skończyć szkołę wręcz przeciwnie ale myslę że takie szkoły są właśnie dla takich ludzi, poniewaz mialam wielu znajomych, którzy do niej chodzili ale o poziomie nauczania sie nie wypowiem, ponieważ nie wiem
ruda_699
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2014, 13:03

Re: Żak i Akademia Sukcesu

Post autor: ruda_699 »

a ja o poziomie nauczania się wypowiem bo "uczyłam" się w żaku na kierunku fryzjer damski.. poziom podstawowy,jeśli się samemu nie usiądzie i nie poszuka materiałów to wiele się nie nauczy, egzaminy..pożal się boże..wchodzi nauczyciel,rozdaje egzaminy i dyktuje odpowiedzi, pracownia fryzjerska- szkoda słów.. szkoła nie zapewnia ci materiałów do pracy praktycznej..musisz zakupywać w własnym zakresie ,oraz na zajęcia przynosić własną suszarkę do włosów..
ktoś tu wyżej dobrze napisał,kiedy się idzie do takiej szkoły.... jeśli natomiast chcesz zdobyć tytuł w danym zawodzie w którym planujesz pracować wyłóż więcej pieniędzy i skącz np.studia...bo tu się wiele nie nauczysz... płacisz tylko za papierek
daniel002dan
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2014, 10:10

Re: Żak i Akademia Sukcesu

Post autor: daniel002dan »

A jak jest z Liceum dla Dorosłych w żak bo się zastanawiam czy warto tam iść i nie będzie ciężko ?
ODPOWIEDZ