Virgin Mobile czy njumobile

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
jocker102
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:32

Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: jocker102 »

Witam obecnie kaczy mi się umowa w pley to co oferują dla przedłużających umowę to jakieś żarty zastanawiam się nad tymi dwoma ofertami Virgin Mobile czy njumobile jeśli ktoś ma niech się wypowie w sprawie zasięgu u nas w itd ile kosztuje aktywacja jeśli jest z góry wielkie dzięki za info pozdrawiam
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: palipies »

Mam njumobile od przeszło roku, zdecydowanie mogę polecić, dzwoniąc tylko na komórkowe(19zł) wysyłając smsy(9zł) i wykorzystując mniej niż 350 mb internetu płacę faktury do 33 zł miesięcznie. Nie pamiętam czy aktywacja coś kosztowała, ale zdaje się, że chyba nie. W każdej chwili można wypowiedzieć umowę, co jest wielkim plusem, z kolei zasięg - orange, także raczej jest ok.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: cichy117 »

Nju to zasięg Orange a Virgin to Play. Ja mam nju abonament. Aktywacja nic nie kosztuje jeśli bierzesz efakturę. Płacę 19zł za komórki (jeśli wydzwonisz mniej to płacisz mniej- przewaga nad Virgin). Smsy kosztują max. 9zł, stacjonarne max 10, internet max 19zł za 3Gb. Możesz też wziąć za 39zł nielimitowane rozmowy, smsy i 2Gb netu. Mi wychodzi 19 za komórki, max 1zł za stacjonarne. Smsów nie piszę. Neta brałem do tej pory 700mb za 7zł ale mam już inny
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: marbac »

Ostatnio Mobile Vikings odświeżyli swoją ofertę. W mojej ocenie jest interesująca. Może Cię zainteresuje?
johannes
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2015, 14:29

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: johannes »

njumobile jest bardzo spoko, ale niestety nie mają ofert z telefonami :<
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: cichy117 »

Moim zdaniem taniej jest kupić telefon w innym miejscu i mieć nju niż podpisać umowę z telefonem.
Larek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2015, 11:20

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: Larek »

Ja też ostatnio widziałem wiele dobrych opinii o Mobile Vikings. Wielu znajomych ma (chociaż to oferta na kartę) i sobie chwali.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: marbac »

Po odświeżeniu ofert, Virgin Mobile ma chyba obecnie najlepszą ofertę na rynku...
GrzesiuOko
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2015, 12:27

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: GrzesiuOko »

Nie mam jakoś chęci ani ciśnienia by zmieniać operatora. Mam Play, Super zasięg, darmowe SMS/MMS, rozmowy w Play i do innych sieci + 1GB internetu. Uważam, że mam tanio i wszystko co potrzeba.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: cichy117 »

Tak z ciekawości, ile?
anta
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2015, 0:40

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: anta »

ja mam od lat orange i przeszłam na yes wystarczy mi
kubono
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2015, 18:28

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: kubono »

Z tych dwóch które podane sa w temacie nie widze większej różnicy któa wybrac :P
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: marbac »

VM moim zdaniem jest bardziej atrakcyjna. Za 29 PLN masz nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2GB danych z lejkiem.
Sylwia91
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2015, 18:45

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: Sylwia91 »

Tak czytam co piszecie i aż mi się pięść zaciska, ja w chwili obecnej mam abonament z nielimitowanymi rozmowami i smsami do tego 2GB internetu i płacę 80zł!!! Oczywiście do abonamentu dostałam telefon, który raz upadł i więcej nie chciał działać. Odliczam tylko miesiące do końca umowy i zgodnie z Waszą radą wybiorę Virgin Mobile.
bertel12
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015, 15:25

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: bertel12 »

To wszystko zależy kto i ile korzysta z telefonu i w jaki sposób. Czy potrzebuje dzwonić do różnych sieci, czy do rodzimej, czy wysyła dużo sms (dla mnie głupota) czy też nie. Ja płacę obecnie podstawowy abonament w Orange 9,99zł i mam nielimitowane rozmowy w sieci.
jozko4x
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2015, 16:13

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: jozko4x »

Osobiście to wydaje mi się, że jednak troszkę lepsza jest oferta Njumobile. Mogę się jednak mylić, ale to właśnie subiektywnie każdy musi do siebie sprawdzić, bo jednak każdy inaczej używa telefonu, więc dla jednego będzie lepszy Nju, a dla innego Virgin albo co innego jeszcze.
Rodryg
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2015, 14:49

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: Rodryg »

teraz nie ma już lepsza oferta gorsza. Wszystkie są praktycznie takie same. Każdy dąży do tego żeby jak najmniej płacić. Wszystko nielimitowane, jeszcze tylko internet, ale 5GB to i tak na prawdę dużo, za 29 zł ? Naprawdę się opłaca, nawet dobranie telefonu na raty w sklepie jest lepsze niż abonament
gregorro2
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2015, 13:32

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: gregorro2 »

Nju!!!!!!!! zdecydowanie!!!!!!! Mam nju juz od ponad roku i teraz właśnie wzięliśmy drugi nr za 9 zł - do wszystkich za darmo, nawet na stacjonarne. Abonament wynosi 29.90 i jest miesięczny okres wypowiedzenia... rewelacja, jeszcze nigdy nic nie było nie tak, wszystko jest super, nie wiem, dlaczego ludzie wybieraja coś innego!
Kowalgp
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 maja 2015, 10:14

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: Kowalgp »

Ja mam play, jest ok jeśli chodzi o cenę i rozmowę, ale jeśli korzystasz z internetu to nie jest tak kolorowo. Play korzysta z przekaźników innych firm i w teorii powinno być tak samo, ale praktyka mówi co innego. Sprawdziłem szybkość działania/zasięg i są zauważalne różnice. Ja korzystam dużo z internetu na telefonie i mi to trochę przeszkadza.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: marbac »

gregorro2 pisze:do wszystkich za darmo, nawet na stacjonarne
Po pierwsze nie za darmo, bo płacisz abonament. Ale juz się nie czepiam :wink:
gregorro2 pisze:Abonament wynosi 29.90 i jest miesięczny okres wypowiedzenia... rewelacja, jeszcze nigdy nic nie było nie tak, wszystko jest super, nie wiem, dlaczego ludzie wybieraja coś innego!
Napisz mi ile zapłacisz rozmawiając, pisząc SMS-y i korzystając z transmisji danych. A ja Ci wtedy napiszę, dlaczego ludzie wybierają coś innego :)
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: cichy117 »

39zł w tym 2 czy 3 gb netu albo to samo za 48zł na 2 telefony
Wespazjan
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2015, 22:26

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: Wespazjan »

Nju mobile wyróżnia się przede wszystkim brakiem długich umów abonamentowych - zobowiązanie podpisujemy tylko na miesiąc. Następnie jest ono automatycznie przedłużane, ale z usługi możemy zrezygnować w każdej chwili. Maksymalna opłata za miesiąc korzystania z Nju mobile wynosi 57 złotych - za tę kwotę dostajemy dostęp do nielimitowanych połączeń, wiadomości tekstowych, MMS-ów i internetu mobilnego.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: marbac »

W Virgin Mobile nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i telefony stacjonarne, SMS-y oraz transmisję danych płaci się 29 zł/30 dni. A jak komuś się znudzi, to nawet nie ma potrzeby wypowiadania umowy. Wystarczy wyrzucić kartę do kosza... W mojej ocenie nie ma w tej chwili lepszej oferty dla osób intensywnie korzystających z telefonu.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Virgin Mobile czy njumobile

Post autor: cichy117 »

W nie jest 57zł za wszystko tylko 39. Tu sprawa rozbija się o konkretne przypadki bo ja np. mam nju, smsów nie piszę, na stacjonarne praktycznie nie dzwonię, obecnie do netu mam inną kartę, więc płacę 19zł z jakimiś groszami. Jeśli ktoś korzysta ze wszystkiego to virgin staje się tańsze, ale jeśli ktoś ma możliwość dobrania drugiej osoby to znów nju wychodzi na prowadzenie
Zablokowany