jedzenie na telefon - jak szybko dostawa

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
tommi
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 03 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: Ostrołęka

jedzenie na telefon - jak szybko dostawa

Post autor: tommi »

Witam

Jestem przerazony czasem w jakim dostarczane jest jedzenie zamawiane w Ostroleckich lokalach. Najwolniejszym dostawca jedzenia jest Gyros :evil: , nikomu nie polecam , srednia oczekiwania na zamowienie to 1godz. Najszybszym dostawcą jest Mr Jones Pizza, naprawde blyskawiczna dostawa, 10% rabatu dla firm, naprawde mozna sie niezle nawcinac. MAM PROPOZYCJE DLA FORUMOWICZOW O ZAMIESZCZAMIE SWOICH DOSWIADCZEN
Awatar użytkownika
Maciek
szeregowy
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2006, 14:20

Post autor: Maciek »

W 200% zgadzam sie z autorem, Gyros dowozi zarcie w fatalnym tempie. Gdy mowia "pol godziny" nalezy czekac poltora. Poza tym zdazylo mi sie juz 2 razy, ze po prostu zapomniano o mnie. Nie mniej jednak maja tam ekstra kebab dlatego czesto tam zamawiam, ale po doswiadczeniach z duzym wyprzedzniem. Dobry dowoz jest z restauracji Orange (choc kebab juz nie taki dobry). Dziwie sie, ze np za 8 zl chce im sie odpalac samochod i jechac. Ale chwala im za to.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Co do Mr. Jones'a miałem dość niemiłe wspomnienia... Pizza zamówiona o 12 dojechała do mnie chyba 13.10 , choć obiecano 20-30 minut. o 13.00 zadzwonił koleś bo nie mógł znaleźć adresu, namotał sie troche no i dowiózł jadło wpół zimne... Wszystko byłoby można zrozumiec gdybym usłyszał chociaż "przepraszamy za opóźnianie", a tu nic!!!
Co ciekawe, jak zadzwoniłem do nich, podzielić się swoją opinią na temat całej sytuacji, babeczka wydarła na mnie, ze oni nie są w stanie tak dokładnie obliczyć czasu... bez dalszego komentarza...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

Maciek pisze:Nie mniej jednak maja tam ekstra kebab
to jest extra kebab ?

średni jest .... surówy naładuja i plasterek pomidorka i ogórka na wierzch.... bez podniety ogólnie
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

W Gyrosie sam pracowąłem przez 3 dni na zastępstwie jako dostawca więc wiem o tym co nieco. Otóż sam dowóz nie jest długi. Problem jest w tym, że dziewczyny, które nakładają kebab nienadążają, gdyż nawet w tygodniu zamówień jest strasznie dużo, a chyba nikt nie chciałby dostać surowego mięsa. Gdyby były tam dwa kebaby i więcej obsługi to nie byłoby takich problemów.

W pierwszej kolejności są załatwiani klienci którzy stoją przy okienku a dopiero później, w mniędzy czasie nakłada się kebaby na dowóz.
doominisiaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2005, 17:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: doominisiaa »

Ja jestem bardzo zadowolona z dostawy w Pizza Rica. zawsze jak mi mowią ze czas dostawy 30min to rzeczywiscie tyle czekam.
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Na centrum koło taksówek jest teraz extra kebabik(dużo chudego mięsa,różne dodatki).Teraz jest chyba jest tam nowy włascicie.Wcześniej kebab tam był średni,ale teraz bardzo dobry, może lepszy niż w Gyrosie
Awatar użytkownika
wilq
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 29 gru 2005, 8:50
Lokalizacja: Ostrołęckie Centrum Handlowe

Post autor: wilq »

Witam serdecznie czytelnikow MO..
Chcialbym cos od siebie dodac czesto zamawiam pizze itp na telefon:
Co do pizzy Ricca pisze: Pizza Ricca ma dobry dowoz, tylko ze pizze ktore sa robione mi nie pasuja ze wzgledow takich ze jak podnosze pizze to jakby z niej zupa sie wylala taka mam opinie.
Pizza Diavolo pisze: Dowoz szybki jakie 20min do klienta, kebab jest dosc dobry sosy maja dobre :) pizza b. smaczna ale zalezy jaka
Restauracja: Gyros pisze: Nie lubie tam jadac Kebaba gdyz za duzo surowki, niz miesa chleb ktory jest da sie jakos zjesc dowoz dluuugo raz dzwonilem to kazali czekac mi 1,30h
Orange pisze: nie jadam tam nie zamawialem :) wiec nie wiem
Ale i tak najlepszy KEBAB jest w statym kupcu kolo sceny mrr 8)
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

Post autor: leon8107 »

nie polecam kebaba POD PAPUGAMI ostatni dostałem "kebaba" bułka a w środku kapusta pekińska i dosłownie 5 małych kawałków miesa i pół plastra pomidora. super jak na durzego kebabaa odnośnie pizza polecam american pizza i rica kebab najlepszy w kupcu obok sceny
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Raz zamówiłem kebaba w kupcu i w środku było: listek sałaty,dwa plasterki pomidora,trzy plastry cebuli,trochę żylastego mięsa,sos. Dobre to oni mają ale frytki.
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

a ile było ziarenek sezamu w tym hamburgerze ?
zawsze w środku peletonu
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

kebab przy kupcu jest najlepszy najlepszy i tyle - tak, żeby prawda wyszla na jaw

orange rzeczywiście - solidna usluga, dowóz szybki

rica miała u mnie kilka wpadek - dostałem rozpiep...oną

tempo gyrosa to po prostu krew mnie zalewa
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

ten w kupcu ma najlepszy w miescie sos, reszta to cieniutko, mieska mniejniz w Gyrrosie, kapusta na zapchanie przestrzeni, pol plastr pomidora i tu koniec, bula przejdzie

w Diavolo miesko spoko, bula git, ale sos to majonez :( fe

My z Mackiem jadamy w Gyrrosie

Raz z super kebabu zamowilismy, Nigdy wiecej :)
:)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

najlepszy kebab jest oczywiscie w kupcu a raczej byl... za czasow kiedy sam szef robil, napchal w bulke miesa ile wlazlo a teraz tych dwoch co robi to szkoda gadac, u tego wyzszego kebab bokserski wyglada jak polowa zwyklego u szefa, nie wiem co oni z tym miesem robia - moze zabieraja do domu w kieszeniach? :) Czas robienia jest za to bardzo krotki bo czy dlugo moze trwaz wlozenie 5 kawalkow miesa do bulki? :? Drugim dobrym kebabem jest konkurencyjny turecki przeniesiony teraz do handlowca ale wylacznie drobiowy... sporo mieska i super przyprawione, warto zaplacic za niego 9 zl. Polecam! Calkiem szybko je robia!
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

ten wysoki to syn Szefa ;]
:)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

kebab w kupcu=kpina
jak cos to frytki albo mix...
a jesli chodzi o dobry kebab to orange,gyros...
a tak ogolnie to wole sobie do ricy skoczyc na kozacką pizze...
i chcialbym zauwazyc,ze w Oce nie ma zadnego wyboru!! co dwa kroki nowy kebab,jakas buda z zapiekankami(zal) zygam tymi kebabami(tylko ass rosnie)... zero wyboru... :roll:
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

ty jesteś syn szefa :D

szef nie ma syna
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

ma córkę 8)
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

:mrgreen: sorx, jak wprowadzilem w blad, obiscie nie znam, znajomy mi tak powiedzial ;]
:)
Awatar użytkownika
tommi
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 03 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: tommi »

Witam
a co sadzicie o barze SAJGON na ulicy Hallera, macie jakies doswiadczenia? Z moich informacji wiem ze jest spoko, umiarkowane ceny tylko szamy jak narazie nie dowoza :cry:
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

bylem kiedys...w srodku strasznie biedne to wyglada...a jedzenie jest nawet dobre tylko jest robione raczej na nasze standardy...no ale jest tanio... :|
czarna
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwie 2006, 22:05
Lokalizacja: z zadupia:)

Post autor: czarna »

:mrgreen:
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

haha - moj temat :twisted: Bar Gyros górą !!! Oczywiscie tylko i wylacznie jesli samemu idzie sie po jedzenie. Kierowca (ten starszy pan) to totalna porazka... Porusza sie tym tickiem z predkoscia nie wieksza niz 20km/h dlatego maja takie opoznienia w dostawach :lol: Kiedys czekalem godzine na jedzenie z gyrosa wiec przedzwonilem zapytac czy jeszcze dzis zjem ten kebab na co pani powiedziala ze przepraszają ale "Kierowca nie moze przebic sie przez "miasto"".


Pozdrawiam jedzących kebab w kupcu przy scenie :lol: :lol: :lol: - chyba straciliscie węch :crazy: Proponuje przespacerowac sie miedzy kupcem a pocztą i powąchac jak to g**no cuchnie :/
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ten zapach to mięso sie nazywa jakbys nie wiedzial. Gyros pachnie bardziej aromatycznie bo gigantyczne ilosci przypraw na miesko wala. A poza tym 4 kawałki miesa i cala bulka warzyw nie jest za bardzo oplacalna... chociaz teraz to wszedzie tak niestety robia :?
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

Człowieku nie wiem co ty jesz za mięso :shock: To w Gyrosie podczas smazenia przynajmniej nie wali skarpetami :evil: Poza tym mialem okazje dowiedziec sie w jakich warunkach transportowane bylo mieso do Kebaba w kupcu i wiecej go nie tkne :/
ODPOWIEDZ