II LO - Parking dla Audi Dyrektora i Opelkow Dyrektorek

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

genabisSs pisze:mlody przedsiebiorco [...] nie zgrywaj takiego wielkiego cfaniaczka na tym forum bo smieszny jestes.. ;]
Popieram Ciebie genabisSs w 100% :lol:
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia... znasz osobiscie kogos z III d ??

zastanow sie co piszesz i przyjdz w piatek z matka
znam (wstyd mi za nich)
aaa pozatym to nie zgrywaj takiego wielkiego cfaniaczka na tym forum bo smieszny jestes.. ;]
i na wzajem :D
:mrgreen:
a Tobie hazi osobiscie powiem :mrgreen: :wink:
:)
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

mlody-przedsiebiorca pisze:
nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia... znasz osobiscie kogos z III d ??

zastanow sie co piszesz i przyjdz w piatek z matka
znam (wstyd mi za nich)
aaa pozatym to nie zgrywaj takiego wielkiego cfaniaczka na tym forum bo smieszny jestes.. ;]
i na wzajem :D
:mrgreen:
a Tobie hazi osobiscie powiem :mrgreen: :wink:
Tylko mnie wcześniej uprzedź, bo nie wiem kim jesteś a chciałbym sie łądnie ubrać :lol:
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

mlody-przedsiebiorca pisze:
nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia... znasz osobiscie kogos z III d ??

zastanow sie co piszesz i przyjdz w piatek z matka
znam (wstyd mi za nich)
aaa pozatym to nie zgrywaj takiego wielkiego cfaniaczka na tym forum bo smieszny jestes.. ;]
i na wzajem :D
:mrgreen:
a Tobie hazi osobiscie powiem :mrgreen: :wink:

WIEśNIAK JESTEś I TYLE. MASZ NISKI ILORAZ INTELIGENCJI I SłABO ROZWINIęTY INTELEKTUALNIE... :d
Awatar użytkownika
boss
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:47

Post autor: boss »

nie wiem czy wam ul¿y jak tu sobie tak popiszenie .. ale wg mnie to szkoda gadaæ nawet ;P
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2006, 20:49 przez boss, łącznie zmieniany 1 raz.
Pijawa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:56

Post autor: Pijawa »

pawllaq pisze: Moze niektorych tu boli ze nasza klasa miala przez wszystkie 3 lata najwyzsza srednia ale trudno zarzucic ludziom ze sie staraja poprostu.
nie przeczę, że się ludzie niektórzy starali..ale czyż to nie cudowny zbieg okoliczności?! :
Klasa Wybrańców (IIId) jest ciągle najlepsza we wszystkim a ich wychowawczynią jest Wszechmogąca p. Z? :twisted:
Don't worry, don't cry!! Take eXtasy and fly, fly, !!FLY!!
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Tak na marginesie - co to za popijawa bez ***** ? Wy naprawdę w tej 3 d jacyś kurna dziwni jesteście :twisted:
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Pijawa pisze:nie przeczę, że się ludzie niektórzy starali..ale czyż to nie cudowny zbieg okoliczności?! :
Klasa Wybrańców (IIId) jest ciągle najlepsza we wszystkim a ich wychowawczynią jest Wszechmogąca p. Z? :twisted:
He to prawda, ale do klas D wybierają najlepszych ucznów z list rekrutacyjnych do szkoły. Noi ja w niej jestem :D :p Takie życie. Trza było sie starać w gimnazjum, to teraz mielibyście luzy tak jak my. Zresztą my umiemy rozmawiać z nauczycielami ;)

[ Dodano: 08:18, 08.04.2006 ]
pawllaq pisze:(...) a co najwazniejsze naprawde potrafia sie bawic. Nie wyglada to tak jak w mniemaniu niektorych dobra zabawa powinna wygladac czyli rozpiepszanie wszystkiego po pijaku.
Co ty Galin Pier****sz. Co się mają imprezy do szkoły?! Ja tam na imprezie nie myślę o szkole i zachowuję się spontanicznie i czasem zdarza się coś rozpier****ć.... Przecież my jesteśmy normalną k***a młodzieżą, a nie jakimiś mutantami (no może nie wszyscy <lol>)
Awatar użytkownika
boss
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:47

Post autor: boss »

nigdy w ¿yciu nie da siê dopasowaæ .... ludzi z ró¿nych szkó³ (pomimo super nawet wyników z gim itp) ¿eby tak samo siê uczyli i takie super mieli ¶rednie .. to jest poprostu nie mo¿liweeee !!!! wiêc co¶ tu nie tak ?!
i nie mo¿na byæ najlepszym ze wszystkiego ...... proste !!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

boss pisze:nigdy w życiu nie da się dopasować .... ludzi z różnych szkół (pomimo super nawet wyników z gim itp) żeby tak samo się uczyli i takie super mieli średnie .. to jest poprostu nie możliweeee !!!! więc coś tu nie tak ?!
i nie można być najlepszym ze wszystkiego ...... proste !!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Dobrze mówisz. Dlatego teraz będę miał średnią 3.5 :D
Mag_Arden
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2005, 20:44
Lokalizacja: Ostrołęka/Centrum

Post autor: Mag_Arden »

:D. Dawajcie dalej takie posty jak z sejmu wyjęte :). Ale cosik mnie natchneło, to obronie honor dwójki. Wpierw maje sprostowanie do globusów (IIId). to ze są pupilkami dyrekcji nie oznacza, że są najlepsi. W ubiegłym roku najlepsze były klasy c (I i II)-które w poprzednich latach były na szarym końcu. Po drugie. Zamiast gledzic na to, że dyrekcja se zrobiła prywatny parking zaprotestowac publicznie, a nie szwędać się po forach. Jak mi coś nie przeszkadza to mowie wprost (a potem mam nieprzyjemności- np. pół roku wojny z Biologiczką Panią M. ). Co do komputerów. nauczyciele maja dostać stare komputery, a nowe jakby ktoś nie przylukał poszły do pracowni. Od podłogi to sie odczepcie, bo fajna jest =). A z gazetki można się pośmiać =). Co do ogłoszen to raz na jakiś czas odbija dyrekcji ale to przechodzi. przykład? Poraz drugi jest afera z kurtkami ( a wszystko przez kotów, jak wszedłem do szatni- a kotki szykowaly sie do kina i wczesniej se odebrały kurteczki- to nie było gdzie usiąść bo kurtki pod sufit), wtedy przyszlo i przeszlo. A tu teraz trafił się taki Młody przedsiębiorcas który fafluni się i pulta. Ja tam żyję jakoś, choć może dobry neie jestem (swego czasu zatargi o sprawiedliwosc z dyrekcja nawet miałem), ale żyję i mi sie tu podoba. Koniec

p.s.
To najdłuzszy post w mym życiu, a już wiele napisałem :>
Krącząc pośród mroku
Słyszę ludzki głos
zatrzymuję się w pół korku
czyżby ktoś Polsce zadawał cios?
Muszę wracać i walczyć!
DeLukass
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Oka

Post autor: DeLukass »

..Mag_Arden śmieszny/szna jesteś człowieku, globusem to może ty jesteś :shock: i pupilkiem jakimś :twisted: :twisted: i powstrzymaj się z wypowiedziami na niektóre tematy, a co do parkingu to ciebie raczej ten problem nie dotyczy bo jak masz 17 lat to raczej nie przyjezdzasz carem do szkoły :twisted:
..trzymaj styll``
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Piszcie na temat. Posty nie na temat będą usuwane.
mlody-przedsiebiorca
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 04 kwie 2006, 20:19
Lokalizacja: k/Ostrołęki

Post autor: mlody-przedsiebiorca »

no popatrz, niby polaka uczy Pani Z. a jej wychowankowie nie potrwia skerecic Wnioskow do Tematu :D :mrgreen: :D
:)
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

ale jesteś beznadziejny, sam zmieniłes temat ;>
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

Mag_Arden pisze:Wpierw maje sprostowanie do globusów (IIId). to ze są pupilkami dyrekcji nie oznacza, że są najlepsi. W ubiegłym roku najlepsze były klasy c (I i II)-które w poprzednich latach były na szarym końcu
A skąd ty masz takie informacje??? Sam je sobie podałes do informacji nieuku?
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Ja to aż się boję tu wypowiadać :D:D Wybrałem tą szkołę bo ma wysoki poziom nauczania i sporo fajnych nauczycieli, co nie zmienia faktu, że kilka rzeczy mi się w niej nie podoba i nie wiem dlaczego nie mogę wypowiedzieć mojej opinii na ten temat... podobno jakaś wolność słowa jest czy coś takiego w PL... chyba, że mi się coś znowu pomyliło:)

a tak wogle to mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego ten na dole jest dla dziewczyn ??? chłopaki mają 1, a dziewczyny 3... czasami takie kolejki, że sie całą przerwę stoi...
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2006, 19:58 przez Arrab, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pandi
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2005, 22:46

Post autor: pandi »

Ja prawdę mówiąc to zamiast tego telewizora proponuję zrobić np. drzwi do kabin w (JEDYNYM :!: ) kiblu męskim, bo w tej chwili sytuacja wygląda tak, że jak jedne zamykasz to drugie się otwierają. Nie wiem, może ten telewizor to z jakichś dotacji a na drzwi dotacji nie dają? :roll: W sumie to można by od czasu do czasu zapytać uczniów (np. jakaś anonimowa ankieta) co by można zmienić :| Bo niektóre decyzje dyrekcji wydają mi się dziwne :?
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

1 pisze:Jestem jeszcze młody i może głupi ale mysle że co wolno nauczycielom to nie nam. Powinno się mieć troche szacunku. Dzięki nim możemy coś osiągnąć...
A, że dyrektor jeździ audi a dryrektorki opelkami to ich sprawa. Oni się tego dorobili. Zazdrościsz im tego??
Popieram kolegę. Nie rozumiem kilku osób wypowiadających się w tym temacie. Przecież to jest normalne, że dyrektor i nauczyciele mają pierwszeństwo parkowania swoich samochodów. Jeszcze tego by brakowało, żeby uczniowie zajęli cały parking, a nauczyciele latali na piechotę do pracy, bo nie ma gdzie samochodu postawić :oops:
A jeśli chodzi o telewizor, to według mnie poroniony pomysł :roll:
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Absolwent wita :). Jeszcze będziecie miło wspominać tą szkołę, :).
1) Dobrze Wam teraz - samochodami do szkoły ? Jeszcze 6 lat temu jak ktoś wziął samochód rodziców do szkoły to było wielkie święto, p. K. jeździł do pracy Daewoo Nexią (pamiętam, jak kiedyś na masce wygrzewał się kotek - strasznie nas kusiło, żeby go przestraszyć ;)), a najlepszym samochodem była Xsara państwa M. A parkowanie na boisku ? W życiu bym nie naraził mojego pomarańczowego potworka na uderzenie piłką - niech sobie nauczyciele ryzykują, jak im nie szkoda samochodów. Zawsze to bezpieczniej :).
2) Druga sprawa to już przegięcie - że niby uczniowie nie mogą sobie poplotkować na forum, bo ich zaraz w szkole ganiają ? To bez sensu. Jak byłem na Polibudzie, powstała stronka ocen.pl, na której powypisywane były niezłe jazdy na wykładowców. Większość po prostu się z tego śmiała i przechwalała między sobą, jakie mają oceny :). Ktoś podobno o coś się nawet pogniewał, ale nie było żadnych dochodzeń kto i dlaczego pisał. Bez przesady...
Pozdrówka
paul997
niebiesqa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2006, 11:10

Post autor: niebiesqa »

hey;
ja to tylko chcialam powiedziec iz jestem dumna z tego ze jestem z 3d i z mojej wychowawczyni kochanej i pozatym uwazam ze tylko winny sie tlumaczy dlatego nie bede tego robic jestesmy po prostu mądrzy he, pracowici i nie zazdroscimy innym tylko robimy co mamy robic
co do decyzji o zakladaniu identyfikatorow itp to nie swiadcza one o niekompetencji dyrekcji;
mysle ze najpierw trzeba zweryfikowac swoje postepowanie a potem oceniac innych :D
pozdrowionka
Awatar użytkownika
boss
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:47

Post autor: boss »

co do dyrka to jest naprawdê spoko cz³owiekiem !!!!! ;P
man444
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:44
Lokalizacja: O-ka

Post autor: man444 »

ehh.... zamknijcie ten temat, bo ludziom już się w głowie miesza....
ODPOWIEDZ