Jaki telefon komórkowy?

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

jak ktos szuka fajnego telefonu to polegam stare smartfony tylu n95 e90 p990i itd wszystko oczywiscie na symbianie co jest milion razy lepsze od tego androida
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: cichy117 »

Symbian już niestety dawno nie żyje a świat idzie do przodu. Dla mnie android nie jest zły, chociaż pewnie gdyby symbian był tak rozwijany to bił by na głowę andka. Jak na tamte czasy super system. Gdyby tylko można go było zaportować na nowe sprzęty...
janusz2
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2015, 14:35

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: janusz2 »

Ja mam iPhone 6 i jestem bardzo zadowolony. Mogę szczerze polecić.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

symbian zyje i ma sie dobrze ;) poza tym symbian jest takim systemem gdzie jak umiesz mozesz robic wszystko sam, poza tym nokia zlecila jakiejs firmie zajmowanie sie symbianem przez jakis czas a jak im sie skonczy umowa z MS to wroca do symbiana ;)
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: cichy117 »

A skąd takie rewelacje? Jak narazie to Nokia została pożarta przez Microsoft i praktycznie nie istnieje na rynku smartphonów. Symbian to już historia. Jeśli masz jakieś inne info to podaj linka. Chętnie poczytam
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

wystarczy znac odpowiednich ludzi ktorzy w tym siedza na codzien linkami sypal nie bede bo nie chce mi sie tego szukac w nie wiadomo ilu wiadomosciach ;] widac duzo wiesz tylko nie wiesz ze nokia sama wypuszcza teraz smartfona i wypuscila juz jakis czas temu tablet na androidzie ;)
gregorro2
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2015, 13:32

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: gregorro2 »

No fakt, że symbian to już historia, a może nawet prehistoria. Teraz właściwie to króluje Samsung i długo, długo nic. Jedyna konkurencja to Iphone, ale ja jakoś wolę zdecydowanie bardziej Samsunga. Reszta jednak odstaje trochę. O Xperiach się nie wypowiadam.
jozko4x
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2015, 16:13

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: jozko4x »

Mnie się podobają wizualnie telefony HTC. Niestety nie miałem dotąd możliwości wypróbowania takiego telefonu. Czytałem opinie, to jednak potrafią podobno zamulić trochę. Dla mnie też aktualnie najlepsze to są telefony Samsunga. Seria Galaxy S chyba najlepsza.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: cichy117 »

Przecież to zależy od bebechów. Taki desire s z 800mhz i 256 ram nie ma prawa działać sprawnie ale jakiś z 2 rdzeniowym prockiem i 1gb ramu już będzie działał sprawnie i to niezależnie od marki.
tow
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:42

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: tow »

Ja polecam Nokie Lumie niezależnie od modelu ja mam 630, moja dziewczyna 635 i są praktycznie identyczne. Na początku myślałem, że problemem będzie Windows Phone, a w rezultacie okazał się on lepszy od Androida. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.
Rodryg
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2015, 14:49

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: Rodryg »

każdemu kto wybiera windows phona nie zależy na telefonie jako urządzenia wielofunkcyjnego. Z Windowsem to tylko telefon. Android jest otwarty na wszelkie modyfikacje zarówno wizualne jak i softwearowe. Jeśli ma dzwonić i robić zdjęcia to Windows jest ok.
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: mlody91 »

Rodryg pisze:każdemu kto wybiera windows phona nie zależy na telefonie jako urządzenia wielofunkcyjnego. Z Windowsem to tylko telefon. Android jest otwarty na wszelkie modyfikacje zarówno wizualne jak i softwearowe. Jeśli ma dzwonić i robić zdjęcia to Windows jest ok.
nie ma to jak wypowiedz kogos kto nigdy nie mial doczynienia z wp ;]
Lukret
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2015, 21:39

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: Lukret »

Nie jestem znawcą telefonów i miałam do czynienia zarówno z Androidem i Windowsem i muszę stwierdzić, że Android jest zdecydowanie bardziej przyjazny, Konto na gmailu miałam jeszcze zanim kupiłam pierwszy smartphone, po pierwszym zalogowaniu mogła wszystko skonfigurować zgodnie z kontem mailowym. W telefonie z Windowsem nigdy mi się to nie udało. Moje korzystanie z telefonu wp to dzwonienie pisanie i odbieranie smsów i przeglądanie stron internetowych.
gregorro2
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2015, 13:32

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: gregorro2 »

Na pewno żaden android... ani żaden dotykowy... no nie mogę się przestawić na tego rodzaju telefony i sie nie przestawię... ciągle coś mi się włącza, gdzieś dzwonię, nic nie wciskając, masakra jakaś... :((( wcześniej była zwykła Nokia, na którą nawet nie mozna było MMs-ów przesyłać i było wszystko ok...
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: cichy117 »

Nie ogarniasz sprzętu i tyle. Samo nic się nigdy nie włącza, chyba że miałeś uszkodzonego fona
bertel12
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2015, 15:25

Re: Jaki telefon komórkowy?

Post autor: bertel12 »

Witam, musze wybrac telefon. Nie jestem jakas maniaczka,nie zalezy mi na super aparacie, nie slucham mp3, potrzebuje telefonu do "normalnego funkcjonowania". Zawsze mialam samsungi, telefony za 1zl na firme i zawsze byłam zadowolona. Nie wiem na jaki teraz się zdecydować
Zablokowany