Makijażystka i fryzjerka

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

ojejku, widzę, że spać nie możemy i myślimy, myślimy co by tu napisać, budzimy się i proszę....nie czepiam tylko przypominam bo niektórzy mają krótką pamięć, nie straszę tylko podpowiadam i nie Sylwii Skrzypczak tylko pani Sylwii Skrzypczak chyba, że jesteście po imieniu. Skoro się tak wszyscy doskonale na czymś znają / w tym przypadku na makijażach/ to proszę bardzo, własna działalność i heja z usługami. Tylko proszę uważać, bo i Was ktoś może obsmarować na forum MO. Miłego dnia :)
underthebridge
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 11:40

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: underthebridge »

jsrs7602 pisze:ojejku, widzę, że spać nie możemy i myślimy, myślimy co by tu napisać, budzimy się i proszę....
I pisze to osoba, która na każdy post na swój temat odpowiada w ciągu paru godzin :D
jsrs7602 pisze:Skoro się tak wszyscy doskonale na czymś znają / w tym przypadku na makijażach/ to proszę bardzo, własna działalność i heja z usługami. Tylko proszę uważać, bo i Was ktoś może obsmarować na forum MO. Miłego dnia :)
Nie mam tego "wrodzonego talentu", którym na swojej stronie chwali się Sylwia Skrzypczak, więc wybacz, ale pozostanę przy swoim dotychczasowym zajęciu.
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

a jednak coś Cię koleżanko ewidentnie boli, wcześniej korektor, który sprawił Ci tyle bólu, teraz strona internetowa. Śmiać mi się chce. A kim Ty jesteś, może się ujawnisz?. Ależ skąd, przecież nie wiesz co to odwaga. Właśnie coś poczułem.....Tak dla przykładu, napisz kim jesteś, przedstaw się, napisz co robisz. Zobaczymy co o Tobie napiszą:), wierz mi, że dowiesz się bardzo dużo interesujących rzeczy. Może i ja Cię znam. To dopiero by było. Zazdrość i małostkowość to Twoje cechy. Jak nie rozumiesz co to znaczy, odsyłam do encyklopedii ale Ty pewnie nie masz czasu, bo śledzisz teraz stronę internetową / wiadomo jaką / :).
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

i na koniec, czym Ty możesz się " pochwalić" ? No czym......mam dla Ciebie propozycję ale to może później.
underthebridge
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 11:40

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: underthebridge »

jsrs7602 pisze:a jednak coś Cię koleżanko ewidentnie boli, wcześniej korektor, który sprawił Ci tyle bólu, teraz strona internetowa. Śmiać mi się chce. A kim Ty jesteś, może się ujawnisz?. Ależ skąd, przecież nie wiesz co to odwaga. Właśnie coś poczułem.....Tak dla przykładu, napisz kim jesteś, przedstaw się, napisz co robisz. Zobaczymy co o Tobie napiszą:), wierz mi, że dowiesz się bardzo dużo interesujących rzeczy. Może i ja Cię znam. To dopiero by było. Zazdrość i małostkowość to Twoje cechy. Jak nie rozumiesz co to znaczy, odsyłam do encyklopedii ale Ty pewnie nie masz czasu, bo śledzisz teraz stronę internetową / wiadomo jaką / :).
Jsrs7602 jak zawsze na posterunku :D
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

miało być poważnie koleżanko, niestety wpisujesz się w trend beznadziei, nie dziwię się, to cecha tych co nie mają co robić i piszą byle zaistnieć. Coś Ci zaproponowałam ale nie spodziewałam się, że dasz radę. Miałam rację. Tak jak poprzednim dziewczyną co były niezadowolone. Nie stać Cię i inne na chociażby rozmowę " w cztery oczy" z tą panią. Pozdrawiam.
underthebridge
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 11:40

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: underthebridge »

jsrs7602 pisze:miało być poważnie koleżanko, niestety wpisujesz się w trend beznadziei, nie dziwię się, to cecha tych co nie mają co robić i piszą byle zaistnieć. Coś Ci zaproponowałam ale nie spodziewałam się, że dasz radę. Miałam rację. Tak jak poprzednim dziewczyną co były niezadowolone. Nie stać Cię i inne na chociażby rozmowę " w cztery oczy" z tą panią. Pozdrawiam.
Już tu jedna z dziewczyn próbowała porozmawiać, ale w odpowiedzi dostała niezbyt miłego smsa. Zresztą skąd możesz wiedzieć, czy Sylwia Skrzypczak chce w ogóle z kimś rozmawiać?
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

nie znasz treści tego sms-a, więc nie powołuj się na niego. To jest w stylu jakaś pani, którejś pani coś tam powiedziała....Nie sądzę, żeby był w takim stylu, który spowodował u tamtej dziewczyny rozstrój zdrowia, a może i zagrożenie życia...Bardzo chętnie uzyskam treść tego sms-a na prywatnej wiadomości od tamtej osoby. Wtedy możemy podyskutować. Zresztą co ma piernik do wiatraka?
beatrycze
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2015, 22:00

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: beatrycze »

Mogę się smiało tutaj wtrązić i z pełną odpowiedzialnością za swoja slowa rownież mocno polecić p. Elwirę Stryjewską. Jest profesjonalistką, nie da się ukryć , naprawdę zna się na rzeczy! Ale z terminami jest rożnie- dużo klientow, waiadomo, trzeba czekać czasem.
beatrycze
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2015, 22:00

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: beatrycze »

jsrs7602 pisze:nie znasz treści tego sms-a, więc nie powołuj się na niego. To jest w stylu jakaś pani, którejś pani coś tam powiedziała....Nie sądzę, żeby był w takim stylu, który spowodował u tamtej dziewczyny rozstrój zdrowia, a może i zagrożenie życia...Bardzo chętnie uzyskam treść tego sms-a na prywatnej wiadomości od tamtej osoby. Wtedy możemy podyskutować. Zresztą co ma piernik do wiatraka?
Chociaż tak zasadniczo to niespecjalnie jest to temasat poruszanego tutaj tematu, ale skoro już akie słowa tutaj padły, to przychylam się do słów przedmowczyni, że nie można się powoływać na coś, czego rownie dobrze może wcale nie być, przecież to bez sensu!
underthebridge
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 11:40

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: underthebridge »

jsrs7602 pisze:Bardzo chętnie uzyskam treść tego sms-a na prywatnej wiadomości od tamtej osoby. Wtedy możemy podyskutować.
:?: Adwokat Sylwii Skrzypczak?
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

bo żadnego takiego sms-a z jakąś zatrważającą treścią nie ma, a ta co pisze bzdury dobrze o tym wie. Coś jeszcze under...coś tam....? Rozumiem, że gorąco i się wypalasz....
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

a to może na Twoją urodę / cerę suchą / zaszkodzić :)
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

Cisza...... Te laseczki co tak narzekały to chyba poumierały......zarejestrowały się na forum tylko po to żeby zaszkodzić. I co? Nic. Nie udało się. A teraz jesień więc chodują bobra, paznokcie chowają w skarpety i rękawiczki :). A salon działa i ma się o zgrozo - bardzo dobrze. Kolejny sezon makijażu przed p. Sylwią. Powodzenia.
ODPOWIEDZ