Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Protector
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 07 lut 2012, 18:41

Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: Protector »

Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Ostrołęce, Łomży lub okolicach odbywają się Msze o zniesienie klątwy lub uroku oraz o uzdrowienie
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: Bolek21 »

Zawsze słychać o tego typu rzeczach tylko legendy. Powiedz jak się objawia klątwa? Skąd w ogóle takie przypuszczenie?
Protector
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 07 lut 2012, 18:41

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: Protector »

Ogólnie to dużo rzeczy mimo starań nie wychodzi,, czuję, że coś w cudzysłowiu wisi nade mną i niszczy mnie, a chyba przez złorzeczenie kogoś to od jakiegoś czasu jest istny koszmar
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: Infom »

weź wypij co tydzień pół litra wódki od razu klątwa zniknie ;), bo od tego czytania to różne głupie myśli do głowy przychodzą :)
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: PIq5 »

O ile dobrze kojarzę to w kościele na centrum odprawiają jakieś czary w trakcie mszy księża charyzmatycy czy jak oni tam się nazywają. Aczkolwiek traktuję to z przymrużeniem oka, bo jak słyszę, że co msza przeprowadzają egzorcyzm nad jedną osobą to mam ochotę podejść i zacząć pukać w główkę tych wszystkich wierzących w to. Po pierwsze to powinieneś uważać na to, żeby ci księża nie zaczęli dobierać się do Twojej psychiki, jesteś teraz łatwą ofiarą, podatną na dobre słowo, które ma na celu zniewolenie kolejnej osoby.
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: arrow »

Dzisiaj (sobota 4. lipca) o godz. 17.00 będzie spotkanie z Ryszardem Krzywym. Człowiek ten usługuje proroczo, modli się o różne przypadki ludzi. Spotkanie jest na ulicy Kilińskiego 43 na pierwszym piętrze (tam spotyka się Kościół Zielonoświątkowy). Po nabożeństwie będzie zapewne okazja, by prosić o indywidualną modlitwę o uwolnienie.
Protector
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 07 lut 2012, 18:41

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: Protector »

Wódka zawsze dobra na wszystko :) A w jakim sensie ci księża zniewalają i jakie korzyści z tego mają jeśli to robią ? Czy słyszałeś/aś o tym, że komuś to zrobili ? czy te Msze odbywają się regularnie? W razie jakbym udał się tam to posłucham się Twojej rady i będę uważać. Arrow, ten człowiek nie jest ani kapłanem ani nie należy do Kościoła Rzymsko-Katolickiego, tak?
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: arrow »

Ryszard Krzywy jest pastorem. Jest chrześcijaninem, ale nie katolikiem. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to może przyjść.
Na YouTube jest wiele nagrań jego wystąpień, min. o prorokowaniu: https://www.youtube.com/results?search_ ... ard+krzywy

Czasem pastorzy usługują modlitwą o uzdrowienie także w Koście Katolickim, np. Krstofer Allan w Poznaniu i kilku innych miastach w Polsce: https://www.youtube.com/watch?v=Mbs23Hsni2w
Możecie posłuchać i zobaczyć, że jest tam nauczanie ekumeniczne, które nie atakuje w żaden sposób Kościoła Katolickiego.

Zresztą możecie prześledzić historię ruchów charyzmatycznych. Przyszły one do Kościoła Katolickiego właśnie z kościołów protestanckich i powstały w kościołach protestanckich.

Obecny papież Franciszek jest bardzo otwarty na spotkania ekumeniczne.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: PIq5 »

Protector pisze:Wódka zawsze dobra na wszystko :) A w jakim sensie ci księża zniewalają i jakie korzyści z tego mają jeśli to robią ? Czy słyszałeś/aś o tym, że komuś to zrobili ? czy te Msze odbywają się regularnie? W razie jakbym udał się tam to posłucham się Twojej rady i będę uważać. Arrow, ten człowiek nie jest ani kapłanem ani nie należy do Kościoła Rzymsko-Katolickiego, tak?

Jak zniewalają? A jak robi to się w sektach? Ten sam mechanizm, tylko to, że obi to kościół nie pozwala nikomu na krytykę bo gdy tylko podejmiesz się jej to zostajesz przez armię zniewolonych nazwany antychrystem i występującym przeciw Bogu. Po co to robią? Utrwalanie władzy, posiadanie rzeszy oddanych, którzy w żaden sposób nie podejmą się szukania odpowiedzi bo dla nich odpowiedzią i to zawsze prawdziwą jest to co mówi ten ksiądz.
Czy słyszałem, że komuś to zrobili? Nie tylko słyszałem, mam w swojej rodzinie i kręgu znajomych ludzi tym dotkniętych. Co ciekawe uderzają w co raz to młodszych, bo taka osoba jest podatniejsza na manipulację, nie zna życia, nie ma doświadczenia, więc prościej się do niej dobrać. Jak często odbywają się te msze nie jestem w stanie Ci powiedzieć. Członek mojej rodziny jeździ tam chyba co niedzielę, aczkolwiek nie mam pojęcia czy te wszystkie msze mają ten sam wymiar, tzn. czy każda z nich jest odprawiana wraz z tymi egzorcyzmami czy zawsze prowadzi to ten sam ksiądz.
Kiedyś wdałem się w dyskusję na temat tych egzorcyzmów bo po prostu nie przyjmuję ich opowieści, zapytałem więc jakim cudem ksiądz bez zgody biskupa dopuszcza się na każdym spotkaniu tego działania. Przecież na każdy egzorcyzm musi on wydać zgodę. Poza tym zapytałem też jak to jest, że ten opętany z własnej woli wchodzi do miejsca kultu swojego przeciwnika? Jak to jest, że ten zdradziecki, przebiegły szatan w tak łatwy sposób odpuszcza sobie ciało, nad którym przejął kontrolę? Nie usłyszałem nic poza bełkotem, który nie miał sensu, a opierał się na sloganach typu, bóg kocha każdego i każdemu pomaga.
Zapytałem też jak to jest z tymi księżmi charyzmatykami, jakim cudem aż tylu obdarzonych jest mocami Ducha Św.? Przecież nawet ci bezpośrednio obcujący z Jezusem za jego życia nie byli tak obdarowywani przez niego. Na to też nie dostałem odpowiedzi.
Dlaczego przestrzegam przed ich wpływem? Proste, bo dobrze wyćwiczony człowiek jest w stanie nakręci w głowie każdemu kto się nie potrafi przed tym bronić. Tak jak w handlu wykorzystuje sie język know-how tak ci księżą wykorzystują ten język w celu werbowania ludzi. Popatrz, na to tak, w momencie w którym dajesz po sobie poznać, że przychodzisz na spotkanie tej grupy bo czujesz, że coś Cię prześladuje w 90% pokazujesz temu pasterzowi co ma z Tobą zrobić. Ma on więc ułatwione zadanie by Cię zagarnąć do tej grupy, Tobie wydaje się, że to wszystko dzięki niemu. Często to efekt placebo. Mogłeś poradzić sobie z problemem sam, jednak słowa tych ludzi, wpajają ci do głowy, że tylko oni ci pomogą, że oni cię znają. Działania takich księży podobne są do tego co robią podczas hipnozy. Poczytaj trochę o tym co ludziom robią w trakcie takich sesji.
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: Andrzej1 »

Witam
Może słyszeliście o szeptuchach z podlasia ? może tam szukać pomocy ??

Pozdrowienia
Andrzej.
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: majster »

Wątpiący w takie rzeczy niech posłuchają na you tubie "nawrócona wiedźma"
Wiesława
starszy szeregowy
Posty: 62
Rejestracja: 01 lip 2015, 16:08

Re: Msza o uwolnienie od klątwy lub uroku oraz uzdrowienie

Post autor: Wiesława »

- Każdy wierny Kościoła Rzymskokatolickiego może podjąć rozmowę na taki temat podczas sakramentu pokuty i pojednania.
Wiernym innych wyznań np. Kościoła Zielonoświątkowego polecałabym kierować się z takimi prośbami bezpośrednio do Ordynariusza Diecezji albo diecezjalnego egzorcysty w Kościele Katolickim.
http://blog.wiara.pl/pisanki
ODPOWIEDZ