Gry planszowe w Ostrołęce

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Tomek_89
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 15:06

Gry planszowe w Ostrołęce

Post autor: Tomek_89 »

Witam wszystkich miłośników planszówek.
Razem z kolegą organizuję cykliczne granie w różne gry planszowe.

Jutro 2.07.2015 o 17:00 gramy w Cafe Fusy. Zostało jeszcze 5 wolnych miejsc na grę Spartacus.
Wszyscy fani serialu będą zachwyceni tą grą.
Zapraszamy :)
Natalia88
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2015, 23:43

Re: Gry planszowe w Ostrołęce

Post autor: Natalia88 »

Kurczę, ale to jest katastrofalny wrecz dla mnie niefart... Generalnie uwielbiam planszówki i mogę grac całyymi dniami, a w tę grę to juz szczegolnie. Niestety mam akurat wtedy umowione ważne spotkanie! Taka prośba - pisz o imprezkach takich wcześniej!!!
Tomek_89
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 15:06

Re: Gry planszowe w Ostrołęce

Post autor: Tomek_89 »

Dla wszystkich zainteresowanych. Znajdźcie naszą grupę na facebooku, a następne granie na pewno was nie ominie.
Wpiszcie Planszówki Ostrołęka a na pewno nas znajdziecie :)
Tomek_89
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 15:06

Re: Gry planszowe w Ostrołęce

Post autor: Tomek_89 »

!!! Gramy w każdy czwartek od 18:00 w Cafe Fusy !!!

Zapraszam na piątą już odsłonę planszówek Tommy'ego.
Tym razem będzie imprezowo.
Czyli gramy w Party Time oraz Taboo. Gry, które na pewno przypadną do gustu paniom ;)

Party Time to gra, w której musisz wyjaśnić pozostałym graczom znaczenie słów za pomocą innych wyrazów, używając synonimów, antonimów i podpowiedzi. Na polach premiowych czekają na Was zadania dodatkowe: pokazywanie zwierząt lub zawodów, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej ilości wyrazów na tą samą literę.

W Taboo czas działa przeciwko Tobie. Wiesz, co chcesz powiedzieć, jeśli tylko znajdziesz odpowiednie słowa. Ale w życiu są rzeczy, które są tabu. Jak sprawić, by Twoja drużyna powiedziała np. "przecinek", jeśli nie wolno Ci użyć słów "interpunkcja", "znak", "przestanek", "zdanie", ani "kropka"? Musisz użyć wyobraźni, sprytu i wiedzy, by wygrać. Jeśli Twoja drużyna odgadnie hasło, zdobywacie punkt.
Tomek_89
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 15:06

Re: Gry planszowe w Ostrołęce

Post autor: Tomek_89 »

W ten czwartek gramy o 19:00 w Shoguna i Alcatraz. Zapraszam

Krótki opis obu gier dla tych którzy ich nie znają:

W Shogunie gracze wcielają się w role dowódców wojsk XVI wiecznej Japonii, a ich celem jest zapewnienie dominacji własnym rodom. Aby osiągnąć sukces trzeba nie tylko podporządkować sobie jak najwięcej ziem, ale również zadbać o rozwój (wznosząc zamki, świątynie i teatry) i dobre prosperowanie kontrolowanych prowincji (zapewniając zapasy żywności). Najlepszy Daimyo zdobędzie na końcu gry miano tytułowego Szoguna.

W Alcatraz gracze wcielają się w więźniów wspólnie planujących ucieczkę z Alcatraz. Jednak z góry wiadomo, że nie wszystkim się uda...
Więźniowie próbujący uciec wykonują poszczególne zadania, które dają jeden z sześciu elementów planu. Zwyciężą ci gracze, którym wspólnie uda się zrealizować wszystkie elementów i uciekną na czas z więzienia.
Gracze nie mogą jednak zwlekać zbyt długo. Gdy w więzieniu znajdzie się komplet strażników, plan posypie się i przegrywają wszyscy.
Jasiek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2015, 14:20

Re: Gry planszowe w Ostrołęce

Post autor: Jasiek »

Może i na to przyjdę ;) kieeedyś dawno, dawno temu w to grałem ale zaprzestałem z braku czasu. Wolę inne gry logiczne-planszowe. Czy moglibyśmy sobie drodzy użytkownicy zorganizować jakieś spotkanie do pojedynków w szachy ? Są na forum jacyś szachiści.
ODPOWIEDZ