Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
0
Brak głosów
Platforma Obywatelska (PO)
4
20%
Prawo i Sprawiedliwość + koalicja (Zjednoczona Prawica)
3
15%
Zjednoczona Lewica
1
5%
Ruch Kukiza
5
25%
KORWiN
1
5%
Polska Partia Stonoga
4
20%
Inny
2
10%
 
Liczba głosów: 20

Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: Believe »

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: Sarcev »

Zaznaczyłem jedną opcję chociaż w sumie oprócz tej zaznaczonej są 2 przy których mogę postawić krzyżyk w następnych wyborach.....Polska polityka to jeden wielki syf, wg nich i już sie z tym nie kryją że dla nich praca to przypodobać się wyborcom, przekonać ich do swoich racji, naobiecać bez pokrycia... Troszkę tak jak aktorzy, odgrywają swoje role...
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: JanuszPL »

Sarcev pisze:Zaznaczyłem jedną opcję chociaż w sumie oprócz tej zaznaczonej są 2 przy których mogę postawić krzyżyk w następnych wyborach.....Polska polityka to jeden wielki syf, wg nich i już sie z tym nie kryją że dla nich praca to przypodobać się wyborcom, przekonać ich do swoich racji, naobiecać bez pokrycia... Troszkę tak jak aktorzy, odgrywają swoje role...
Nie tylko w Polsce. Na całym świecie polityka tak wygląda. Kiełbasa wyborcza to podstawa. Tylko u nas wyborcy "wybaczają" o wiele więcej i media robią swoją robotę.
Kowalgp
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 maja 2015, 10:14

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: Kowalgp »

Ktoś się nie przyłożył do tej ankiety - brak NowoczesnejPL, która prawdopodobnie wejdzie do sejmu.
compaqq
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 sie 2015, 20:53

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: compaqq »

Wejdzie wejdzie ale niestety nie za sprawą wyborców...
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: hcuj »

Kowalgp pisze:Ktoś się nie przyłożył do tej ankiety - brak NowoczesnejPL, która prawdopodobnie wejdzie do sejmu.
dowcipniś
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: Believe »

Wybacz, że zapomniałem o nowoczesnejpl, ale nawet nie wiadomo czy zdąbędą wymagane 100.000 podpisów żeby móc startować. Jakbym miał tak wypisywać wszystkie co się już zarejestrowały to w ankiecie zabrakłoby miejsca.
justusz
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: justusz »

Jakby takie ankiety miały przełożenie na rzeczywiste wybory to dopiero mielibyśmy super sejm. Moim zdaniem jest to po prostu zabawa nie bedaca nawet sondażem wyborczym bo socjologicznie takich standardów nie spełnia. Ale zagłosowałem w ankiecie ( na zasadzie zabawy oczywiście)
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: hcuj »

Believe pisze:Wybacz, że zapomniałem o nowoczesnejpl, ale nawet nie wiadomo czy zdąbędą wymagane 100.000 podpisów żeby móc startować. Jakbym miał tak wypisywać wszystkie co się już zarejestrowały to w ankiecie zabrakłoby miejsca.
to nie te wybory :D
Awatar użytkownika
sster82
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2015, 22:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: sster82 »

Czy tylko ja widzę sens oddawania głosów nieważnych? Po co mam wybierać jakiekolwiek zło, skoro nie chcę przykładać do tego ręki, ale nie chcę też wyborów olewać?
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: emzet »

W obliczu napływu imigrantów islamskich to tylko partie narodowe.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: palipies »

Tylko platforma, jedynie silne rządy pod wodzą pani premier Ewy Kopacz są w stanie nas uchronić od tego, czego się boi większość Polaków czyli zalania Naszego kraju falą uchodźców.
Dawno też nie mieliśmy tak silnego rządu, z którym liczą się wszystkie państwa Europy. Wybór może być tylko jeden.
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: Believe »

palipies pisze:Tylko platforma, jedynie silne rządy pod wodzą pani premier Ewy Kopacz są w stanie nas uchronić od tego, czego się boi większość Polaków czyli zalania Naszego kraju falą uchodźców.
Dawno też nie mieliśmy tak silnego rządu, z którym liczą się wszystkie państwa Europy. Wybór może być tylko jeden.
No tak, partia, która chce przyjąć muzułmanów ma nas obronić przed napływem kolejnych fal? HAHAAH A do drugiej części to już nawet się nie będę odnosił, bo szkoda czasu.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Post autor: palipies »

Przykro mi, że nie zrozumiałeś, ale to była ironia.
ODPOWIEDZ