Fitness, taniec, cokolwiek :)

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: Kokoszka99 »

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy są kobietki, które tak jak ja chciałyby sobie "potańcować" w soboty, ale nie na dyskotece itp, tylko w klubach fitness, czy coś w tym stylu :) W tygodniu praca, dziecko, dom, więc możliwość jedynie w soboty, ale nie mogę znaleźć klubu, który oferuje takie zajęcia w soboty :( może ktoś coś wie z własnego doświadczenia, gdzie jest taka możliwość? Jeszcze przyszła mi na myśl, że skoro kluby nie oferują to może zorientować się i zebrać grupkę osób chętnych i w jakiejś sali poskakać? Co o tym myślicie?
alicee
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sie 2013, 16:29

Re: Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: alicee »

Rowniez bylabym zainteresowana czyms takim:-)
thrashka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2012, 13:52

Re: Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: thrashka »

Zumba, polecam.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: kormoran »

A może warto zacząć od biegania lub jazdy rowerem. Coraz więcej zwolenników zaczyna mieć yoga. Rozejrzyj się za zumbą bo już chyba jest jakaś grupka w Ostrołęce.
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Re: Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: Kokoszka99 »

O nie bieganie to nie dla mnie :) Jazda rowerem jest razem z córeczką i mężem, więc zaliczone, ale chciałabym połączyć sport z wychodnym :P właśnie szukam takiej grupy jeżeli jest, albo można stworzyć coś nowego, nowej fajnej grupy :P sama byłabym początkująca, ale chciałabym by to nie trwało 2-3 spotkania tylko o wiele dłużej :) Szukam, albo klubu, który ma taką ofertę w soboty, albo grupy do której mogę się dołączyć, albo chętnych do stworzenia grupy :)
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: ewelina19898 »

Ja mogę polecić zumbę w siłowni na centrum. Chodzę i jestem mega zadowolona. Np w czwartki zajęcia są o godzinie 20. Od września mają być chyba zajęcia 3 razy w tygodniu.
Kokoszka99
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 6:20

Re: Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: Kokoszka99 »

U mnie tydzień odpada nawet jak nie wiadomo o której byłyby takie zajęcia, bo mąż pracuje w różnych godzinach i nie zostawię córci samej, więc, albo sobota, albo wcale :( wolałabym tę pierwszą opcję :) Ok, to może zróbmy tak, że wszystkie osoby chętne niech odezwą się do mnie na prywatną wiadomość i wtedy zobaczymy ile osób zbierzemy, postanowimy co robimy i działać będziemy :)
alicee
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sie 2013, 16:29

Re: Fitness, taniec, cokolwiek :)

Post autor: alicee »

A moze sa osoby chetne na zumbe w tygodniu? Poszukuje towarzyszek :-) jesli tak, odezwijcie sie na priv
ODPOWIEDZ