Mieszkanie na wynajem

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
agniesia10123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2011, 12:48

Mieszkanie na wynajem

Post autor: agniesia10123 »

Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie i może polecić? Jestem zdruzgotana tym, jakie mieszkania ludzie chcą wynająć. Ręce opadają. Jeśli ktoś wie o fajnym, zadbanym, czystym mieszkanku, umeblowanym, bez robaków to byłabym ogromnie wdzięczna. Dbamy o porządek, płacimy w terminie, a okazuję się, że mieszkań brak.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mieszkanie na wynajem

Post autor: Mawashi »

Znam ten 'ból'. Ponad rok temu bardzo długo szukałam mieszkania do wynajęcia o przyzwoitym standardzie i często w ogłoszeniu było napisane "ładne, zadbane", szłam oglądać a tam PRL i syf. W końcu udało mi się znaleźć, ale trwało to długo. W tej chwili jestem po zakupie mieszkania i z racji ograniczonego budżetu szukałam na rynku wtórnym. W ogłoszeniach też podawano - "wymienione okna, po remoncie" itd., szłam oglądać i co? Remont zrobiony na przysłowiowy "odwal" i po prostu marnie. Więc kupiłam mieszkanie do remontu i zrobiłam po swojemu od postaw - ale to tak na marginesie i odbiegając od tematu. Więc z moich obserwacji wynika, że dla jednych ludzi coś jest ładne, dla innych średnie, a dla kolejnych to samo jest brzydkie. Ale ludzi mogliby w końcu być uczciwi i mając mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia pisać "okna drewniane, łazienka do remontu, nie ma mebli, są meble etc..." - zaoszczędziłoby to wielu ludziom czasu.
Powodzenia.
PS. U znajomej w bloku jest mieszkanie do wynajęcia, ale uczciwie piszę - PRL. No ale cóż - prusaków nie ma, a sąsiedzi są mili, więc zrównoważ zalety i wady a może się skusisz? :wink: Zgryw.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Qlka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2015, 22:18

Re: Mieszkanie na wynajem

Post autor: Qlka »

Jakiej wielkości mieszkania poszukujesz?
agniesia10123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2011, 12:48

Re: Mieszkanie na wynajem

Post autor: agniesia10123 »

DZiękuję. Na szczęście coś znaleźliśmy. A już straciłam nadzieję.
ODPOWIEDZ