Praca w Stora Enso przez agencję pracy

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
tomek22
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:37

Praca w Stora Enso przez agencję pracy

Post autor: tomek22 »

w stora enso ? chodzi mi o prace poprzez work wonders lub serwice byłem w wondersie i szczerze mówiąc to płaca mnie nie powaliła ale na więcej sie nie nastawiałem. Ale jestem ciekaw jak sama praca wygląda czy te worki to serio takie zbiorowisko roboty dla murzynów ?
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pracuje ktos ?

Post autor: JanuszPL »

Jeśli komuś odpowiada praca za mniej niż tysiąc pracując 176h miesięcznie czyli tak jak większość to spoko. Głównie same młodziaki tam pracują i zwykle to ich pierwsza praca tak na stałe po szkole. Dużą część pieniędzy "zabiera" agencja pracy bo przecież z tego się utrzymują, do tego podatek itd. więc większość tego co wypracujesz jest tobie zabierane. Co do murzynów to masz trochę rację patrząc na tą jałmużnę.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

Post autor: hcuj »

śmieciówka i system czterobrygadowy, legalne to w ogóle jest?
tomek22
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:37

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

Post autor: tomek22 »

Ja z chęcią bym poszedł tam robic za tą marną stawkę ale ten system zmianowy mnie przeraża. Jesli ja mam robic na 3 zmiany za 7.50 to wole sie dwa razy zastanowic
tomek22
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:37

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

Post autor: tomek22 »

Ogólnie to chyba mają problem z pracownikami skoro stawki zwiększyli pamiętam że kiedys płacili 6 zł za godzinę
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Praca w Stora Enso przez agencję pracy

Post autor: major »

Stawki są dwie, w zależności od przepracowanych godzin. Stawka jest inna przy przepracowaniu "pełnego wymiaru pracy" ale jeżeli nie przerobisz całego miecha to stawka jest mniejsza...
A podnieśli nie ze względu na brak ludzi tylko na wymagania prawne
No i jezeli jesteś w miare bystry i ogarniesz jakaś maszyne jest szansa na prace bezpośrednio w SE. Praca jest warta uwagi pod kątem nauki, sam pracowałem wiec wiem co mówie ;)
ODPOWIEDZ