Dobry lub zły mechanik

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Dobry lub zły mechanik

Post autor: Bolek21 »

Powiedzcie proszę gdzie serwisujecie swoje auta? Mechaników teraz jest wielu, lecz nie uśmiecha mi się każdego po kolei sprawdzać.
Który mechanik nie przykleja sobie kolosalnych kwot za części? Który dba o klienta?
Kogo możecie polecić? Bo jak się okazuje z poprzednich postów można trafić na prawdziwych oszustów.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Dobry lub zły mechanik

Post autor: cichy117 »

Samemu. Masz pewność że nikt cię nie oszuka
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Re: Dobry lub zły mechanik

Post autor: arrow »

Korzystałem z wielu warsztatów.
Mogę polecić kilka:
- Autopuls - http://www.e-autopuls.pl - ul. I Armii Wojska Polskiego 2, wjazd od Kołobrzeskiej,
- AutoNet - na Targowej - wchodzi się w bramę - jak do sklepu Samsla, po lewej jest sklep z częściami, a w prawo - warsztat.
- Malon - ul. Reymonta, prawie naprzeciwko siedziby firmy ochroniarskiej (dawny BGŻ) wjeżdża się w uliczkę i potem w podwórze.
- jeśli układ wydechowy lub wymiana szyby, to polecam też na ul. Zawadzkiego warsztat obok sklepu z rowerami.
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Dobry lub zły mechanik

Post autor: Akkarin »

a ja już od 10 lat prowadzam auto tylko do jednego gościa i jestem zadowolony . to nie żadna reklama jak coś to pisać na prv
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry lub zły mechanik

Post autor: gutek »

Mega Service ul. Kołobrzeska
29-760 25 73 wew.20
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Dobry lub zły mechanik

Post autor: marbac »

AUTO-PARK (dealer Citroena)
Tel.: 29 760 20 19
Grabowo, ul.Warszawska 45

Robiłem u nich kilka napraw, póki co nie mam na co narzekać.
Marko87
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:52

Re: Dobry lub zły mechanik

Post autor: Marko87 »

Teraz naprawdę nie jest łatwo o dobrego i rzetelnego mechanika, który naprawiając jedno nie zepsuje czegoś innego. Chyba najlepiej unikać mechaników ulokowanych w jakiś dziurach.
zadowolona
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2016, 16:14

Re: Dobry lub zły mechanik

Post autor: zadowolona »

Polecam Pana , który ma warsztat , przy ZUSIE, w garażu takim wysokim, nad garażem ma baner Ostrołęckiego Klubu Karate - naprawiałam u Niego samochód i kilku moich znajomych i są zadowoleni, jest tam zawsze wieczorami.
ODPOWIEDZ