Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: 14mila »

Czołem Wielkiej Polsce!

Z niepokojem obserwujemy ostatnie wydarzenia w Polsce, ale także i na świecie. Stoimy u progu decyzji, które mogą zaprowadzić współczesną cywilizację do konfliktu na skalę globalną. I tak, gdy rozmawiamy ze zwykłymi i prostymi ludźmi, nie tracimy nadziei. Polacy są świadomi zagrożeń wynikających z postępującej w Europie islamizacji. Niezależnie od wieku, statusu społecznego czy wykształcenia, ludzie w zdecydowanej większości nie są ignorantami w kwestii uchodźców. Nie przechodzą obojętnie wobec cierpienia niewinnych, zwłaszcza bezbronnych matek i dzieci, którzy uciekają przed wojną z ojczystego kraju - szukając spokojnego azylu. Nie zamykają jednakże i ust na tych, co stanowią dla Nas wszystkich zagrożenie. Nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Mogliśmy to obserwować na ostatnim Marszu Niepodległości, który zgromadził w samej stolicy przeszło dziesięć tysięcy osób wyrażających swoje przywiązanie do wartości i Ojczyzny.

W ostatnim czasie, z niezrozumiałych dla społeczeństwa powodów, jesteśmy świadkami "wojny informacyjnej" w mediach i w internecie. Owa "wojna" polega na zaszczepianiu informacji mających charakter indoktrynacji. Przyjmuje najczęściej charakter percepcji implikowanej na drodze psychomanipulacji, której nie brakuje zarówno po jednej jak i drugiej stronie - zwolenników i przeciwników przyjmowania uchodźców. Skutkuje to podawaniem przez media informacji w internecie, wobec których nie ma możliwości skonfrontowania ich z opinią zwykłych ludzi... w komentarzach. Coraz częściej możemy spotkać się z niespotykanym na tak szeroką skalę blokowaniem możliwości wyrażania własnych opinii w internecie. Osoby administrujące, powołując się na przepisy prawa, zamykają usta tym, którzy tego prawa nie przekraczają.

Pomijając to, czego jesteśmy świadkami, chcielibyśmy wysłać zapytanie do mediów, uzupełniając o materiały filmowe.

Z jakiego powodu środki społecznego przekazu uciekają od promowania wspólnych dla wszystkich Polaków wartości patriotycznych? (por. materiał nr 1) Z jakiego powodu środki społecznego przekazu przekazują zafałszowany obraz potencjalnego uchodźcy, lekceważąc zapowiedzi Państwa Islamskiego, których treścią są zapowiedzi, iż wraz z milionami imigrantów wyśle do Europy nowo zwerbowanych terrorystów? (por. materiał nr 2).

Pozdrawiamy, życząc państwu i sobie spokojnego od fali terroru jutra.

autonomiczny.nacjonalista@o2.pl

POLSCY PATRIOCI.


Załączniki:

1. Klip muzyczny
2. Inwazja imigrantów - filmowy zapis upadku Europy


ad. 1.

https://www.youtube.com/watch?v=Uo7ZUg9_EtY


ad. 2.

https://www.youtube.com/watch?v=3JbSOBGTu_s
mrek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2015, 21:46

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: mrek »

a dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska - wstydzisz się
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: palipies »

Nie strasz ludzi, nie ma żadnego problemu w Europie, wędrówki ludów są nieodłącznym elementem dziejów ludzkości, a Polacy, jak dobrze wiadomo nie są gościnni i są bardzo zawistni, nigdy nikomu nie pomagali, zawsze patrzyli tylko na swój czubek nosa.
Powinniśmy brać przykład z Anglii i Francji, w stosunku do której mamy wielki dług za pomoc okazaną podczas II Wojny Światowej i w latach powojennych, ale wiesz co?
Najbardziej oburzyło mnie to, że nie masz swojego zdjęcia w avatarze.
Skandal!
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: 14mila »

mrek pisze:a dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska - wstydzisz się

Czekamy aż podpiszesz się, pod numerem telefonu:

http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... 673#p82673

a następnie porozmawiasz z Nami na drugim koncie, z którego korzystasz na forum.

Pozdrawiamy.
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: 14mila »

palipies pisze:Nie strasz ludzi, nie ma żadnego problemu w Europie, wędrówki ludów są nieodłącznym elementem dziejów ludzkości, a Polacy, jak dobrze wiadomo nie są gościnni i są bardzo zawistni, nigdy nikomu nie pomagali, zawsze patrzyli tylko na swój czubek nosa.
Powinniśmy brać przykład z Anglii i Francji, w stosunku do której mamy wielki dług za pomoc okazaną podczas II Wojny Światowej i w latach powojennych, ale wiesz co?
Najbardziej oburzyło mnie to, że nie masz swojego zdjęcia w avatarze.
Skandal!


Nie mamy potrzeby szukać problemów w Europie; widząc ich wystarczająco w strukturach lokalnych:

http://www.forum.moja-ostroleka.pl/sear ... 4&sr=posts

Liczymy na merytoryczną dyskusję. Jeśli będziesz na nią otwarty, z chęcią dołączymy do niej.

Twój podpis, z którego korzystasz na forum, jest nieaktualny. Odeszli już od władzy ci, którzy odpowiedzialni są za rzeczywistość, o której napisałeś w swojej odpowiedzi. Tak więc zachęcamy - więcej optymizmu, bo mamy ku temu powody. Polska się budzi! Pozdrawiamy.
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Czołem Wielkiej Polsce!

Post autor: 14mila »

Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów i czytelników Mojej Ostrołęki. Dziękujemy administracji za możliwość udostępnienia tej informacji. Liczymy na dyskusję, w pokojowym tonie, w szerszym gronie publiczności. Bez atmosfery niechęci i wrogości, która nie jest nikomu potrzebna. My Polacy musimy trzymać się razem i nie możemy pozwolić na to, by Polak z Polakiem był skłócony. Naród słaby - to Naród podzielony. Życzymy spokojnego dnia i lepszego jutra, pozostawiając materiał filmowy, do którego - jak myślimy - warto zajrzeć:

https://www.youtube.com/watch?v=KTDuFkmxM30

Film zawiera napisy PL. W razie ich braku, należy włączyć ręcznie.

Pozdrawiamy.
mrek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2015, 21:46

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: mrek »

nie korzystam z żadnych dwóch kont a wasz link prowadzi do innego tematu-, jestem POLSKIM PATRIOTĄ i nie przypominam sobie byście podpisywali się w moim imieniu
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: 14mila »

mrek pisze:nie korzystam z żadnych dwóch kont a wasz link prowadzi do innego tematu-, jestem POLSKIM PATRIOTĄ i nie przypominam sobie byście podpisywali się w moim imieniu
Nie interesuje Nas hejt - mamy ważniejsze obowiązki

http://www.forum.moja-ostroleka.pl/sear ... 3&sr=posts

Pozdrawiamy, z szacunkiem.
Bóg, Honor, Ojczyzna!
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Czołem Wielkiej Polsce!

Post autor: 14mila »

Nacjonalista do Narodowca:

- Jak myślisz, kim lepiej być? Człowiekiem dobrym czy prawdziwym?
- Jednym i drugim. A ty jak uważasz?
- Ja nie uważam. Nie wstydzę się swojej tożsamości.

https://www.youtube.com/watch?v=gbOE9f01FBE
Bóg, Honor, Ojczyzna!
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: 14mila »

Niżej wysyłamy kopię listu, który przesyłamy do Kancelarii Prezydenta RP.


Panie Prezydencie,

cieszymy się, że dzięki Panu mamy nadzieję na zmiany w Polsce:

- Wymiar sprawiedliwości nie potrafi skazać bandytów z Pruszkowa, nie potrafi skazać ludzi zamieszanych w procedery łapówkarskie, ale wymierza drakońskie kary ludziom, którzy chcą budować silne państwo, którzy chcą walczyć z korupcją - powiedział Pan w Sejmie w kwestii ułaskawienia Mariusza Kamińskiego. - Ja się z takim czymś nie zgadzam - dodał Pan.

Ze smutkiem odnosimy się jednak do Pańskich wypowiedzi na temat Nacjonalizmu. Uważamy je za głęboko krzywdzące, niesprawiedliwe, prowadzące do podziału w obozie, który powinien stanowić jedną wspólną całość. W końcu stoimy po tej samej stronie. Reprezentując Polskich Patriotów, skupionych wokół różnych Obozów Radykalnych - Narodowych, nie możemy pozwolić sobie na żadne podziały. Tymczasem Pańskie słowa otwierają drogę do poróżnienia i braku poszanowania najsilniejszej części Pańskiego elektoratu.

Liczymy na to, iż zrekompensuje Pan swoje stanowisko i nie będzie drogą publiczną oświadczał o Nacjonalizmie, jako drodze nienawiści. Chcemy przypomnieć tylko, że przeszło 30 lat temu o działaczach Solidarności mówiono tak samo, utożsamiając represjonowane osoby z tymi, co promują ustrój faszystowski. Nie możemy pozwolić sobie na rażące semantyczne nadużycia.

W ostatnim Marszu Niepodległości, który zgromadził tysiące młodych Nacjonalistów, udowodniliśmy i pokazaliśmy, jak można świętować największe polskie święto - bez policyjnych, medialnych i wrogich polskim interesom prowokacji.

Z szacunkiem do Pana, przesyłamy wyrazy wsparcia dla pańskiej prezydentury, która mimo druzgocącego minusa już na jej początku, zawiera mnóstwo wiążących się z przyszłością Polski - plusów. Niestety nie możemy milczeć na medialną dezinformację. Nacjonalizm nie był, nie jest i nigdy nie będzie drogą nienawiści. Z obawami spoglądamy na tych, którzy zasłaniając się patriotycznymi przekonaniami - postawie obronnej przypisują jad zaślepionego gniewu. Ruchy nacjonalistyczne zrzeszają ludzi, którzy bez wahania są w stanie w każdym miejscu i w każdym czasie oddać swoje życie za Ojczyznę. Nie odpowiadamy za osoby, które podążając za nurtem narodowych - socjalistycznych przekonań, mylnie utożsamiane są z Naszym środowiskiem.

Pozdrawiamy,

autonomiczny.nacjonalista@o2.pl

POLSCY PATRIOCI.

18 listopada 2015 r., oddział Warszawa.
Bóg, Honor, Ojczyzna!
Marko87
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:52

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: Marko87 »

Chyba coś tu nie gra. Ja rozumiem, że w mediach mainstreamowych jest przekaz głównie lewicowy i nie ma raczej miejsca na pokazanie patriotycznych postaw, a góruje papka, ale to co czytam to też jest indoktrynacja. Po co pisać, że na marszu niepodległości było tysiące młodych nacjonalistów. To przecież indoktrynacja służąca wyłącznie ekskluzji innych grup społecznych. Napiszcie, że było tysiące patriotów i Polaków, a nie nacjonalistów.
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: sylwor »

fibi80
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:56
Lokalizacja: Katowice

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: fibi80 »

Bardzo fajna sprawa.
fibi80
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:56
Lokalizacja: Katowice

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: fibi80 »

Witam :( Terrorystów się :!: boję :!: bardzo. Imigrant- to oby nie Serb :?:
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: 14mila »

Obudź się Polaku..

Istnieją dwie podstawowe strategie okłamywania
stosowane przez muzułmanów w islamizacji.

Al Taqiyya:

celowe wprowadzanie w błąd w kwestiach religii,
mające na celu ochronę islamu i muzułmanów.

Ketman:

używanie półprawd a nie kłamstwa wprost,
ukrywanie istotnej części Prawdy w celu
ochrony islamu i muzułmanów.

Czym jest islamizacja?

poddawanie wpływom islamu lub uleganie im,
zmiany rodzimych wierzeń etnicznych,
osiadłego w danych regionie ludu,
przez islam i kulturę arabską.

Obudź się Polaku..

(fragment pewnej rozmowy)

- Posłuchaj, mam do Ciebie pytanie. Nie wiem, co z tym zrobić.
- O co chodzi?
- Moja koleżanka natknęła się na uchodźców.
- U Nas?
- Tak.
- Tak, jak mówiłem. Niedługo ich widok będzie codziennością.
- Ale jest jeszcze coś. Nie wiem, jak to powiedzieć.
- Słucham. Wal wprost.
- Jednemu z nich wypadł portfel, a że koleżanka jest uczciwa, to...
- To?
- Zaniosła mu go i wręczyła go wprost do rąk.
- Dalej, śmiało! Co było dalej?
- Ostrzegł ją, by w grudniu nie wsiadała do metra, a konkretnie 12 grudnia.
- W przeddzień obchodów wybuchu stanu wojennego w Polsce - ciekawe.
- Nie wie, co ma zrobić?
- Niech lepiej nie robi z tym nic. Zajmę się tym.
- To znaczy?
- Nieważne. Niech o tym zapomni. I niech dalej nie przekazuje.
- Dlaczego?
- Wtedy osiągną swój cel: przez wywołanie paniki.
- Rozumiem.
- Kto może w ogóle się tym zająć? Policja?
- Już ja to widzę
Bóg, Honor, Ojczyzna!
Awatar użytkownika
14mila
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 10:00

Re: Imigrant czy terrorysta? - list otwarty do mediów

Post autor: 14mila »

Do zobaczenia na manifestacji:

http://www.moja-ostroleka.pl/art/144905 ... owcy-groza

Pozdrawiamy.
Bóg, Honor, Ojczyzna!
ODPOWIEDZ