Dj's NIGHT - co to właściwie będzie? Ktoś zna szczegóły?

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Dj's NIGHT - co to właściwie będzie? Ktoś zna szczegóły?

Post autor: Ex Hoppler »

J.W.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
dylan
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2006, 14:34

Post autor: dylan »

Po wiadomosci ze odwiedzi nas szalona Mandaryna myslelem ze juz nic mnie nie zaszkoczy..... ale z ta Verba to chyba przesadzili :|
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Dj COSTNER i Trendy jako atrakcja wieczoru... lepiej już być nie mogło:?
Chyba wybiorę się jednak na Mandarynę...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

ale będzie impreza !! tłum szalejących trzynastolatków . no ale cóż impreza na miarę naszego miasta

dj.costner buehhehehe
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

gwizdek,maska przeciw gazowa,ręczawiczy z napisem PROSTO. i jazdaaaaaaa :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Akurat w ten sposób do tego bym się nie odnosił, bo bardzo dobrze, ze ktoś ma jakąkolwiek inicjatywę w tym miescie. I zawsze lepiej żeby cokolwiek się działo niż nic ma się nie dziać...
Dziwi mnie jedynie postać głównej gwiazdy tego wieczoru... LITOŚCI !!!
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

no dobrze że ktos cos robi.. ale zależy dla kogo... sam opis tej imprezy w mediach.. TECHNO....i dj.costner.. przecież to jest przykre.. Człowiek który prowadzi "trendy".. jak może prowadzic impreze"techno" nie majac żadnego pojecia o tym nurcie muzycznym. kolejny "krzykacz"... może w trendach puszcza TECHNO......tak???...a jeszcze zespół techno VERBA... hiehhieiheiheiheeee
Anonim23
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lut 2006, 15:49

Post autor: Anonim23 »

Hmm.... Pomysł moze i niezły ale w takiej oce nie wypali - przyjedzie banda wiesniakow z kasetami disco polo i beda mixowac na radiootwarzaczach ( nie urażając Ziomków z Oki ):)) ciekawe ktory dj zostawi "swoj" klub i pujdzie grac do ostoii, i jeszcze ten smieszny regulamin hehehe nizłe :D i gwiazda Verba o losie... to tak jak by jesc Śledzie z dżemem - śledz za konsolo a dzem na scenie.. moim skromnym zdaniem... katastrofa- juz lepiej było za czasów uprzedniego prezydeta i kadencji pani ktora zajmowała sie imprezami w oce. Przypomnijcie sobie stare dobre czasy koncertów na stadionie.. :)) to były imprezy - nie waże kto grał i jaka muzyka można było isc i sie dobrze bawic.. a teraz kombinuja i kombinuja.. i nic ciekawego nie wychodzi im !!.. (( Jesli kogos w tym poscie uraziłem to z gory przepraszam - kolturka nie ))
Awatar użytkownika
dylan
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 24 sty 2006, 14:34

Post autor: dylan »

Jak zobacze tą platforme to chyba sie zesikam w gacie ... watpie zeby jakis szanujacy sie dj wystapil w tym konkursie .... pomijajac wszystko jak mozna na impreze techno zaprosic Verbe? :| :| :|
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ta platforma to bedzie pewnie stary zuk z przyczepa :) , bedzie ostry niewypal z tej imprezy. Dj Costner prowadzacym... szkoda gadac no i jeszcze ten smieszny regulamin, chcesz wziac udzial w konkursie zaplac 100 zł :lol:
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

tak najlepiej siedziec w domu i nic nierobic i cokolwiek sie robi to byc na nie.
jeszcze dziki tym audycjom TREDNY to jeszcze ktos slucha tego naszego radia.kazdy robi to co lubi
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

_jennifer pisze:tak najlepiej siedziec w domu i nic nierobic i cokolwiek sie robi to byc na nie.
jeszcze dziki tym audycjom TREDNY to jeszcze ktos slucha tego naszego radia.kazdy robi to co lubi
ale bez przesady.. dlamnie ta audycja przynosi wstyd miastu ..niestety tak jest... Niech bedzie ze 2 razy w tygodniu miedzy godz.2 a 6 rano i to we wtorek najlepiej , wtedy ludzie na duży rynek przyjezdzają...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

nic dodać nic ująć :D
RaQ

Post autor: RaQ »

chciałbym zoabczyc jak to wypali bo sam jestem ciekaw.. a co do verby.. hm jednym sie podoba innym nie, kto nie chce przeciez to nie musi isc.. ja osobiscie sie przejde zobacze co to bedzie.. pozdro..
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

w sumie tez bym chciał zobaczyć Ekipe jadcą na starze lub kamazie z dwiema Kolumnami :D, no ale jednak nie bedzie mi dane, moze i dobrze!! :D

[ Dodano: 19:12, 23.04.2006 ]
pozdro Raq :D
DjAdi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2006, 18:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: DjAdi »

ja wam powiem co mysle o tej imprezie :D psiiiiiiiiiii i TYLE :D haha
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Krzychu »

Mam pytanie czy w dzien imprezy okolo godz 20 bede bilety w sprzedazy w ostoi? :P
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

czy ktoś wie w jakiej cenie będą bilety przed wejsciem ?
Zablokowany