Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
andy320
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2015, 12:29

Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: andy320 »

Witam ,chciałbym skorzystać z porady wróżki i szukam jakiegoś kontaktu z taką osobą. Pozdrawiam
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: steward »

Ja ci powróżę, możemy się dogadać na skype lub jakkolwiek, z czego chcesz, wróżenie z ręki, fusów, ziemniaków, fasoli, szklanej kuli itd.

Jedna wróżba 100zł, maxymalnie dziennie 3x wróżby bo mi "aura" opadnie.
kez
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2015, 18:54

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: kez »

XXI wiek :D Ludzie, macie rozum?
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: Mawashi »

kez pisze:XXI wiek :D Ludzie, macie rozum?
Jak założysz temat o poszukiwaniu, na przykład, dobrego onkologa, odpiszę ci to samo. Każdy może wierzyć w co chce, w Potwora Spegetti też.
A poważnie - facet szuka kontaktu, a nie pojazdu czy aprobaty.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
kez
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 kwie 2015, 18:54

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: kez »

Onkologia, Mawashi, jest nauką. Onkolog faktycznie pracuje, by leczyć ludzi chorych. NIeadekwatny to przykład; szczęśliwie, nie potrzebuję onkologa, jak na razie.
Wróżka, w najlepszym przypadku, wierzy w głupoty i zaraża nimi innych, a w gorszym - równie często, albo i częściej spotykanym - leci sobie w głąba, zarabiając na naiwności.
Nie bronię facetowi wizyty u wróżki, ale uważam, że może swoje pieniądze wydać w sposób o wiele bardziej pożyteczny, jak również, że w tych czasach tego typu zabobonów powinno już dawno nie być. Bronię go więc przed tym, może na swoisty dosyć sposób, już tak mam. Stety bądź nie.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: samanta »

Nr do pana od tarota 604204799
andy320
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2015, 12:29

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: andy320 »

Dziękuję za pierwszą rzeczową odpowiedz. Kiedyś słyszałem o pewnej Pani na Jaracza czy może wie ktoś coś więcej?
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: Tapatik »

Odradzam.
Przekonałem się kiedyś, że wróżenie nijak się ma do rzeczywistości.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: samanta »

andy320 pisze:Dziękuję za pierwszą rzeczową odpowiedz. Kiedyś słyszałem o pewnej Pani na Jaracza czy może wie ktoś coś więcej?
Nic niestety nie słyszałam. Jedyny kontakt z tarotem miałam z w/w osobą. To, co wyszło z kart, miało odzwierciedlenie w moim życiu. Kto chce, nich wierzy. Reszta nie powinna zabierać głosu. Dawałabym karniaki za pisanie dla samego pisania.
internauta
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:09

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: internauta »

Też mogę polecić panią z Jaracza. Niestety kontaktu już nie mam , bo byłam u niej wiele lat temu. Mogę tylko powiedzieć ,że wszystko co mi powiedziała z kart spełniło się. Przeczytałam z ciekawością Twój post, bo myślę o zasięgnięciu rady w tym temacie.Od razu zaznaczam,że nie interesują mnie opinie mądralińskich nie na temat. Sama wiem na co mam wydać swoje pieniądze :x
andy320
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2015, 12:29

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: andy320 »

Niestety nie mogę nawiązać kontaktu z tą panią. Może jednak ktoś pomoże?
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: Tapatik »

samanta pisze:
andy320 pisze:Dziękuję za pierwszą rzeczową odpowiedz. Kiedyś słyszałem o pewnej Pani na Jaracza czy może wie ktoś coś więcej?
Nic niestety nie słyszałam. Jedyny kontakt z tarotem miałam z w/w osobą. To, co wyszło z kart, miało odzwierciedlenie w moim życiu. Kto chce, nich wierzy. Reszta nie powinna zabierać głosu. Dawałabym karniaki za pisanie dla samego pisania.
Czyli pisać mogą tylko ci, którzy mają takie samo zdanie jak Ty?
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: samanta »

"Czyli pisać mogą tylko ci, którzy mają takie samo zdanie jak Ty?"

Użytkownik nie stawia pytania 'Co myślisz o wróżkach?' tylko 'Szukam kontaktu do wróżki', więc jeśli nie masz tego kontaktu, nie pisz. Tylko tyle. No ale czytanie ze zrozumieniem to już wyższa szkoła jazdy.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Wróżka w Ostrołęce lub okolicy

Post autor: Tapatik »

samanta pisze:"Czyli pisać mogą tylko ci, którzy mają takie samo zdanie jak Ty?"

Użytkownik nie stawia pytania 'Co myślisz o wróżkach?' tylko 'Szukam kontaktu do wróżki', więc jeśli nie masz tego kontaktu, nie pisz. Tylko tyle. No ale czytanie ze zrozumieniem to już wyższa szkoła jazdy.
Użytkownik andy320 ma problem, który chce rozwiązać z użyciem wróżki, więc piszę, że to nie jest najlepszy pomysł i jako argument podaję własne doświadczenia życiowe. Tylko tyle. No ale czytanie ze zrozumieniem to już wyższa szkoła jazdy. :devil:
ODPOWIEDZ