Sklep rybny PZW Złota Rybka

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Sklep rybny PZW Złota Rybka

Post autor: buka »

Czy wie ktoś , gdzie znajdę (jeśli jeszcze jest) sklep z rybami PZW Złota Rybka ? Ten co mieścił się kiedyś na małym ryneczku w tym murowanym budynku?
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Post autor: buka »

Nie pamiętam dokładnie czy on się nazywał Złota Rybka , ale coś w tym rodzaju:)
Pablos934
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2015, 9:59

Re: Sklep rybny PZW Złota Rybka

Post autor: Pablos934 »

Najprawdopodobniej chodzi Ci kolego o sklep "SUM", który prowadził pan Leszek. Mieścił się on obok sklepu muzycznego. Jeśli trafiłem to został on przeniesiony na ulicę Starosty Kosa. Funkcjonował przez kilka lat ale niestety upadł i teraz jest tam sklep spożywczo monopolowy "U Leszka"
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep rybny PZW Złota Rybka

Post autor: steward »

Kolega pytał o sklep rybny, nie o wędkarski.

Nie wiem gdzie się znajduje i czy w ogóle istnieje. Od siebie dodam, żeby nie kupować w sklepach PZW (gospodarstwa rybackie, przetwórnie PZW itd), ta mafia rabuje ryby z naszych rzek i jezior siatkami za które płacą wędkarze (w składkach). Robią olbrzymie spustoszenie w rybostanie państwowych akwenów. Jest sklep też na sienkiewicza po prawej stronie ze świeżymi rybami, również odradzam zakupy w ww sklepie, gdyż skupują (plotka? ziarno prawdy być musi) ryby od kłusowników... Chcesz świeżą rybkę, za długosiodłem czy za goworowem są stawy, gdzie można kupić dobrego hodowlanego sandacza czy inne ryby. Nie kupujcie z wód państwowych.
buka
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2014, 13:29

Re: Sklep rybny PZW Złota Rybka

Post autor: buka »

Nie "kolega" , a KOLEŻANKA!!!!
ODPOWIEDZ