PS4 z Biedronki

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
jocker102
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:32

PS4 z Biedronki

Post autor: jocker102 »

Witam chcialbym sie dowiedziec dzis w biedronce zauwazylem ps4 1tb dysk z 3 grami za 1499zl bo w sklepie sa duzo drozsze czy jest pomiedzy nimi jakas roznica
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: PIq5 »

żadnej, sam kupiłem, jest to najnowasza wersja konsoli, cieńsza niż poprzednie modele z poprawionym poborem prądu. Ta promocja jest naprawdę dobra.
jocker102
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2011, 17:32

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: jocker102 »

Aha dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam dzis ja kupimy
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: PIq5 »

radzę się spieszyć, w Biedronce na Steyera wziąłem ostatni dostępny tego dnia egzemplarz, z czego sprzedająca mówiła, że to już 5 tego dnia poszła. A nie wiem jak z dostępnością w innych sklepach.
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: pppp »

Witam
Powiedzcie czym różni się PS4 od XBOX i jeszcze jest nowe XBOX ONE ? Jakie są różnice ? Czy lepiej PS-a cy X-boxa ?
mrek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2015, 21:46

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: mrek »

PlayStation 4 (PS4) – czwarta z rodziny PlayStation konsola gier wideo firmy Sony Computer Entertainment. Należy do ósmej generacji konsol.
Xbox – konsola gier wideo wyprodukowana przez amerykańskie przedsiębiorstwo Microsoft.
Xbox One – trzecia generacja konsol gier wideo wyprodukowana przez firmę Microsoft.
Możesz wykazać się troszkę większą inicjatywą a nie tylko zapytać i czekać aż Ci podadzą pod nos
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: pppp »

Witam
Kolego nie obrażaj się, po prostu gry to akurat nie moja dziedzina i nie chciałem zakładać innego wątku. Interesuje mnie opinia co lepiej kupić czy PS czy XBox ?
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: PIq5 »

Każda z konsol ma swoje zalety, o ile dobrze kojarzę to Xboxa już rozpracowano i można na nim grać w pirackie gry, PS4 nie pozwala na to. Co jest lepsze? Ciężko powiedzieć, choć wiele osób skłania się do produktu SONY. Osobiście wybrałem PS4 dlatego, że kojarzyła mi się ta konsola z moim dzieciństwem, w którym to grywałem na PS2. Na korzyść produktu z Japonii przemawiała również cena, która była jednak atrakcyjniejsza.
mrek
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2015, 21:46

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: mrek »

się nie obrażam
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: przeklinak »

playstation vs xbox
to tak jak pytania
sthil czy husqvarna
ferrari czy lambo itp itd

każdy zwykle chwali to co ma i poleca to co ma
ogólnie różnica jest taka że nie każdy tytuł/gra która jest na ps4 będzie też na xbox-one i odwrotnie
sam musisz zdecydować co wolisz
Mates
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2015, 21:58

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: Mates »

A czy jest w ogóle sens kupna albo jednej albo drugiej konsoli?
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: PS4 z Biedronki

Post autor: przeklinak »

Ty się na forum pytasz czy jest sens żebyś kupował konsole ? chyba sobie sam powinieneś to pytanie zadać
ODPOWIEDZ