Pediatra dla noworodka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Pediatra dla noworodka

Post autor: muszelka »

Witam, czy ktoś z Was jest w stanie polecić mi sprawdzonego dobrego pediatrę w Ostrołęce wraz ze wskazaniem miejsca gdzie przyjmuje? Szukam pediatry dla mojej córeczki która na początku stycznia przyjdzie na świat. Jeszcze jedno pytanie czy zapisuję do przychodni sama dzidzię czy od razu po urodzeniu robi to szpital?
Będę wdzięczna za porady i opinie. Pozdrawiam
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Pediatra dla noworodka

Post autor: kormoran »

Zacznij może od rozmowy ze swoim lekarzem rodzinnym. A tak na marginesie - czemu zakładasz, że dziecko będzie chorowało i potrzebowało dobrego pediatry. A może to ty potrzebujesz lekarza???
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Pediatra dla noworodka

Post autor: samanta »

U mnie na przykład było tak, że po urodzeniu dziecka po prostu podałam jego dane mojej przychodni, a moja lekarka rodzinna zajmuje się też dziećmi, chociaż pediatrą nie jest. Szpital też przesyła jakieś dokumenty, ale niestety nie pamiętam co dokładnie. Proponuję spytać w swojej przychodni chociażby w rejestracji.
Nie zapisywałam dziecka do typowego pediatry na razie, bo akurat od początku syn był pod opieka kilku szpitalnych poradni, gdzie miałam dostęp do dobrych pediatrów. Jak na razie jestem zadowolona z mojej lekarki rodzinnej. Zawsze przyjmuje w nagłych wypadkach i jeszcze nigdy nie było sytuacji, że dziecko chore a numerek dopiero na jutro - powszechna praktyka w innych przychodniach.
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Pediatra dla noworodka

Post autor: ikea888 »

W szpitalu podajesz gdzie będziesz zapisana i oni przesylaja dokumenty,ale po urodzeniu musisz dziecko zapisać osobiście w przychodni.Tylko poszukaj czy tam gdzie chcesz są wolne miejsca. Ja polecam dr Monika Bedra przychodnia na Piłsudskiego u dr rodzinnej Gadek (nowy budynek Zielińscy). Pierwsza wizyta jest jak dziecko skonczy 2 tyg, potem jak 7 tyg szczepienie i 2 następne szczepienia w odstępach co 6 tyg.
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Pediatra dla noworodka

Post autor: muszelka »

Nie zakładam od razu, że dziecko będzie chorowało ale moim zdaniem co pediatra to pediatra.
Mój lekarz rodzinny niestety nie wchodzi w grę ponieważ jest z innego miasta tam gdzie kiedyś mieszkałam. Niestety jeszcze nie przepisałam sie do rodzinnego do Ostrołęki zrobię to aż po porodzie. Wcześniej z pewnych względów nie zalatwilam tej sprawy. Dlatego teraz szukam lekarza dla dziecka a zawsze dobrze poznać opinię innych bardziej doświadczonych.
ODPOWIEDZ