Stomatolog implant

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
ostroleczanka333
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 kwie 2011, 19:05

Stomatolog implant

Post autor: ostroleczanka333 »

witam poszukuje dobrego dentysty który robi implanty ew. mostek w Ostrołece. Czy mozecie kogos polecic? jak to cenowo wyglada? Z góry dziękuje za pomoc
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Stomatolog implant

Post autor: Tapatik »

Moja dentystka twierdzi, że w Ostrołęce nikt nie robi implantów.
Jest w Łomży klinika zajmująca się implantami, ale ponoć mają za dużo reklamacji.
Zostaje więc Warszawa.

Implant kosztuje od 4 tysięcy w górę.

Mostek można zrobić u dr. Kucharskiego na Goworowskiej. Koszt to około 3000 zł. W to wchodziło wyrwanie resztek uszkodzonego zęba, leczenie kanałowe zębów obok oraz sam mostek.
Przy czym koszt jest uzależniony od tego co lekarz zastanie w Twoim uśmiechu, więc Ty możesz dostać inną "wycenę".

Nie wiem czy są inni ostrołęccy dentyści, którzy podejmują się robienia mostka (pewnie są), ja słyszałem tylko o tym jednym.
ikea888
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2013, 23:17

Re: Stomatolog implant

Post autor: ikea888 »

Wszyscy stomatolodzy
robia mosty.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Stomatolog implant

Post autor: kormoran »

Opierając się na moim długoletnim doświadczeniu życiowym śmiem twierdzić, że lekarze stomatolodzy nie zajmują się robieniem mostów. Mosty wykonują technicy na zlecenia stomatologów. Lekarz bierze tylko miarę i przekazuje ją technikowi dentystycznemu a następnie dopasowuje zrobiony przez technika most. Z kolei nie każdy technik robi dobre mosty ale lekarz nie mówi tego pacjentowi. Miałem zrobiony mostek /3 zęby/ za gruby i ciągle przygryzałem do krwi błonę pod policzkami. Musiałem znaleźć lekarza współpracującego z innym technikiem. Moim zdaniem najlepszy jest dentysta na ul. Farnej - po lewej stronie idąc od Pl. Bema. Jeździ do USA na szkolenia i ma dobre materiały. Wszyscy moi znajomi chwalą tego dentystę, choć cenowo nie jest tani.
agapank
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2016, 17:41

Re: Stomatolog implant

Post autor: agapank »

A co to za dentysta ten przy Farnej - Gromadzki? bo akurat szukam dla mamy
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: Stomatolog implant

Post autor: pppp »

Witam
A może ktoś ma opinię o stomatologu Pakięła - prawdopodobnie On robi implanty.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stomatolog implant

Post autor: Qrzysio »

Słyszałem o nim bardzo dobre opinie.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Stomatolog implant

Post autor: Tapatik »

Dowiedziałem się, że implanty robi też Robert Petrosjan.
Czy ktoś może już robił implanty u niego i może podzielić się opinią?
ODPOWIEDZ