Salon ślubny Sindrella w Grabowie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
lilia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2016, 17:51

Salon ślubny Sindrella w Grabowie

Post autor: lilia »

Witam. Czy któraś z pań kupowała tam suknię ślubną i może podzielić się opinią? Osobiście mogę tam jechać za ok.2 tyg. i szukam jakichś informacji o tym salonie. Ewentualnie o jakimś innym, w którym warto poświęcić swój czas i kupić suknię.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Salon ślubny Sindrella w Grabowie

Post autor: samanta »

Byłam tam w poszukiwaniu sukni ok. 3 lata temu. Na ich stronie www było mnóstwo modeli i miałam nadzieję, że coś znajdę. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że w rzeczywistości w salonie jest tylko kilkanaście sztuk i to takie najbardziej popularne wzory, a reszta jest do sprowadzenia na zamówienie. Także jak dla mnie niewypał.
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Salon ślubny Sindrella w Grabowie

Post autor: bonitaa »

Hej ; ) ja kupiłam swoją suknię w salonie Paraiso, mają dość duży wybór i przede wszystkim oryginalne suknie z tylko ceny są trochę wyższe niz w innych salonach ale może uda Ci się trafić na jakąś promocję. A jeśli spodoba Ci się suknia z katalogu to Ci ją sprowadzą, w cenie są oczywiście poprawki. Generalnie przyjazna atmosfera z tym,że właścicielka trochę za dużo słodzi więc najlepiej przyjsc na przymiarkę z osobą, która Ci powie prawdę np z mamą czy siostrą :D a w Grabowie tez byłam rok temu i właśnie się rozczarowałam bo mieli mały wybór
ODPOWIEDZ