Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
login
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:27

Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: login »

Witam. Jaki jest dobry ortodonta w Ostrołęce (niech się wypowiedzą ludzie,którzy zdjęli aparat i widzą czy warto było zakładać u danego ortodonty) ? Jakie są koszty założenia aparatu? Co myślicie o pani Hannie Markowskiej z ul.Zagłoby 39 ? :D
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: sKaLpeL »

Jeżeli dobrze kojarzę to do tej Pani chodzi bliska mi osoba i miała mieć zdjęty aparat około rok temu, a ma go cały czas, za moment minie 4 lata z tego co wiem nie jest jakoś mocno zadowolona, ale nie ma też wielkich zastrzeżeń, ma po prostu nadzieję że efekt końcowy będzie warty tego zachodu.
Wiem że + który przemawia to cena, bo wizyta bodajże kosztuje 50zł

Ja natomiast zdjąłem aparat około 3miesięcy temu, i chodziłem do p. Suskiej-Szałkowskiej w centrum medycznym na 11 listopada, cena 3 razy droższa 150zł za wizytę co 5 tygodni, natomiast aparat nosiłem 2 lata, jestem bardzo zadowolony. Reasumując wyszło mnie to ok 1000zł drożej niż osobę o której piszę wyżej, ale o ile mniej się męczyłem, a nie ukrywajmy aparat jest uciążliwy, więc krótszy czas noszenia jest tego warty
login
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:27

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: login »

Wlasnie mysle o Pani Szalkowskiej bo jestes juz druga osoba ktora sobie chwali. Jednak opinie o tej Pani są odrażające ,a tak jak napisales aparat to jednak uciazliwa sprawa i nie chciałabym zeby lekarz przedluzal czasu leczenia tylko żeby pieniadze ktore mam zaplacic byly warte efektu koncowego.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: sKaLpeL »

Polecam również popytać znajomych którzy nosili aparaty ortodontyczne. Ja tak zrobiłem i troje moich znajomych właśnie poleciło mi Panią Suską-Szałkowską, dlatego skorzystałem a teraz sam już poleciłem ją dwóm osobom, którzy w tej chwili korzystają z jej usług i są zadowoleni.

Życzę trafnego wyboru i pięknego uśmiechu ;)
login
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:27

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: login »

Dziękuję :) jak już wybiorę to napiszę pod postem :)
Karolek858
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2015, 9:08

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: Karolek858 »

Ja mogę opowiedzieć swoją historię z Panią Suska- Szałkowską. Po pierwsze zwróć uwagę na tytuł jaki posiada ta Pani, ja tego nie zrobiłam ponieważ poszłam z polecenia czego bardzo żałuję. Miesiąc przed zdjęciem aparatu podkręciła mi tak aparat że jedynki zmieniły bardzo kąt nachylenia i po dwóch tygodniach musiałam iść, żeby mi poluźniła drut. Po pół roku noszenia retencyjnego na noc ( takie dostałam zalecenia) odstawiłam retencyjny i po 4 miesiącach wada zaczęła nawracać. Poszłam na wizytę ponieważ nie po to wydałam tyle pieniędzy i cierpienia żeby znów mieć taką samą wadę. I co usłyszałam?? że to moja wina i że Ona NIE PODEJMUJE SIE DALSZEGO LECZENIA!!!!!!! Zaznaczę, ze nie chciałam darmowych wizyt, chciałam założyć odpłatnie znowu stały aparat i naprostować wadę!!!!
Wykrzyczała, że nie chciałam usuwać zęba i dlatego tak się stało. Ale już nie pamiętała, że ona zadecydowała o nieusuwaniu go ponieważ wszystko układało się tak jak powinno. Ogólnie nigdy nie miała czasu na wyjaśnienie nurtujących mnie pytań, czułam się jak w chińskiej fabryce ponieważ wizyty trwały 3 minuty i już kolejna osoba praktycznie siadała na fotel. Po zdjęciu aparatu tak mi przepiłowała szkliwo że wydałam 800zł na zabezpieczenie i uzupełnienie szkliwa. Ogólnie porażka...
login
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:27

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: login »

Ja już sama nie wiem w takim razie. Wychodzi na że ta ortodontka jednemu robi dobrze a drugiemu zle . Trzeba dobrze trafic, a ja chce miec pewnosc bo naprawde nie usmiecha mi sie wydac tyle kasy w błoto.
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: asiula »

Polecam jednak Łomżę, a dokładnie Marzenę Głębocką. Nie są to straszne kilometry do tej Łomży ale myślę, że WARTO!

W Ostrołęce moim zdaniem nie ma dobrego Ortodonty.

http://gleboccy.pl/nasza_praktyka.php

Pozdrawiam
Aśka
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: Qrzysio »

W Łomży przyjmuje także Cwalina, jest drogi, ale bardzo dobre opinie, było o nim sporo na naszym forum.
login
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 lip 2015, 14:27

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: login »

A jakie są ceny założenia aparatu u pana Cwaliny i pani Głębockiej ?
gosc12345
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2016, 19:48

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: gosc12345 »

Pani Agnieszka Suska-Szałkowska nie ma nawet specjalizacji z ortodoncji. Jest to lekarz dentysta! Dla niej liczy się ilość, to jak będzie przebiegało leczenie pacjenta jest na drugim miejscu. Cena 150zł za wizytę zupełnie nie przekłada się na jakość jej wykonania. Wizyty skracane do minimum. Jest bardzo nieostrożna, bardziej skupia uwagę na rozmowach ze współpracownikami niż na pacjencie. Często zdarzało się, że zawadziła, co prawda cienkim, ale ostrym drutem z łuku o twarz lub przycięła wargę nożycami. Nie polecam, chyba, że chcecie skończyć w stanie gorszym lub takim samym niż przed założeniem aparatu i ewentualnie jeszcze z plombami.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: sKaLpeL »

gosc12345 niektóre twoje uwagi to rzeczywiście prawda np że pani doktor stara się "załatwić" pacjenta szybko i wizyta za 150zł nie raz trwa 5 minut , natomiast to że nie liczy się z przebiegiem leczenia to bzdura, osobiście chodziłem do pani doktor i rzeczywiście ta jej szybkość trochę mnie irytowała, natomiast jeżeli ktoś zna się na rzeczy i wie co ma robić to nie będzie siedział i dłubał Ci pół godziny w "gębie"

co do specjalizacji, nie wiem czy pani doktor taką posiada czy nie, nie pytałem, natomiast wielu ortodontów jej nie ma np bardzo znany i ceniony prof. z legionowa, który podobno jest jednym z lepszych w Polsce też ponoć jej nie ma http://www.mojdentysta.com.pl/ nawet na jego stronie nigdzie nie widzę że jest specjalistą w tej dziedzinie a jedynie "instruktorem ortodoncji"

co do p. Głębockiej z Łomży którą wyżej ktoś pochwalił, byłem u niej na 2 wizytach i ta Pani zaproponowała mi wyrwanie 4 zębów (1chory, 3 zdrowe) aby zachować symetrię, więcej do niej nie wróciłem, trzeba być nienormalnym żeby proponować usunięcie 3 zdrowych zębów !
olga1989
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2016, 22:52

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: olga1989 »

Słyszałam że w Kadzidle powstał jakiś nowy gabinet, bardzo przyzwoity, nie to co PRLowskie gabinety. No i mają ortodoncje. Jak ktoś będzie to niech się podzieli wrażeniami
Potinger90
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2016, 10:18

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: Potinger90 »

Mogę polecić doktor z Makowa Maz, Gajda. Szukałem w Ostrołęce, odsylano mnie do Łomży i Białegostoku. Kolejki sa spore na pierwszą wizytę, ale później sprawnie i na czas. Cena 150 zł za 2 łuki/wizyta. Założenie w zależności jaki aparat. Pani doktor kompetentna i miła, ma duże doświadczenie.
Ewa92
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2017, 8:33

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: Ewa92 »

Ja za to polecam ortodontkę w Myszyńcu na ul.sportowej 3.
U Suski-szałkowskiej moja siostra nosiła aparat, jak się okazało po półtpra roku gdy zmieniła ortodontę miała krzywo założony aparat. Generalnie nosiła 2 i pół roku, a ja założyłam w Myszyńcu i nosiłam rok i 4 miesiące i jestem bardzo zadowolona.

Niestety retainer mi się ciągle odkleja , ale to zależy chyba od zębów. Jednym się wgl nie okdlei, a innym non stop.
bartosz2163
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 31 paź 2010, 10:50

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: bartosz2163 »

NovaDent w Łomży !!! Państwo Głęboccy , młodzi zdolni , prawdziwi fachowcy, którzy meega znają się na rzeczy !!! Polecam. Pan Jacek (pacjenci dorośli) jak i Pani Marzena (pacjenci młodsi) .
http://gleboccy.pl/nasza_praktyka.php
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Dobry ortodonta w Ostrołęce - stały aparat

Post autor: zabka »

Ja chodzę z córką 14 lat do Bdent Stomatologia Kinga Bednarczyk. Za pół roku zdjęcie aparatu ogólnie bardzo zadowolone jesteśmy z efektu oraz z przebiegu wizyt. Pani doktor dużo czasu poświęca na pacjenta. Córka nie stresuje się wizytami.
ODPOWIEDZ