Praca dla spawacza

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
john1408
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:58

Praca dla spawacza

Post autor: john1408 »

Witam,
Czy mógł by mi ktoś pomóc i podpowiedziec gdzie znajde prace dla spawacza? Młody, uprawnienia 135(MAG), tig 141 (dozorowe pierwsza grupa materiałów) bez większego doświadczenia.
Z góry dziękuje za odp.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Praca dla spawacza

Post autor: Infom »

Chodziłeś po naszych ostrołęckich firmach? Beta, Omis i inne?
Tam przeważnie zawsze robota była dla spawaczy.
john1408
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:58

Re: Praca dla spawacza

Post autor: john1408 »

Beta to jest wyzysk, 250 godzin robisz a masz niecale 2,5 tys. Omis jedynie MAG ja bym wolał bardziej w kierunku tiga iść.
krcfuks
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:40

Re: Praca dla spawacza

Post autor: krcfuks »

No i tu jest problem.

Piszesz że 'bez większego doświadczenia' a już chcesz 2,5k PLN zarabiać, a najlepiej tylko w 120h w miesiącu :lol: i jeszcze wymagania stawiasz. Nie jesteś pępkiem świata.

Ogarnij się, zacznij od czegokolwiek, doskonal swoje umiejętności i dopiero wymagaj od pracodawcy.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Praca dla spawacza

Post autor: hcuj »

w ostrołęce to jeszcze hydro-instal, zre katowice, energa serwis, zrew na celulozie, beton-stal + różne januszexy
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Praca dla spawacza

Post autor: Infom »

trochę źle podchodzisz do tematu kolego.
Tak jak koledzy wyżej piszą, bez doświadczenia i już byś chciał zarabiać po 5 tyś.
Na początku zdobądź te doświadczenie za te 2,5 tyś zł miesięcznie ( gdzie moim zdaniem nie jest to,aż tak mało - ale dobrze, że masz ambicje i się cenisz to na plus ), a później jak sam stwierdzisz, że jesteś w tym dobrym, albo idziesz o podwyżkę, albo z większym już doświadczeniem zawodowym zmieniasz zakład pracy i wtedy masz już coś więcej do powiedzenia drugiemu przyszłemu pracodawcy niż w chwili obecnej, że jesteś bez doświadczenia ( to jest argument, który praktycznie skreśla osobnika na starcie )
Ja na Twoim miejscu w ogóle bym się cieszył jak na start dali mi by tzw praktykę w danej firmie, bo robota spawacza to bardzo odpowiedzialne stanowisko.
Powodzenia i zaczynaj od początku, a nie od razu od stoczni i spawania statków :)
ODPOWIEDZ