Prywatne przedszkola w Ostrołęce - cennik

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce, studia w Ostrołęce
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Prywatne przedszkola w Ostrołęce - cennik

Post autor: aj_em22 »

bardzo proszę o wrzucanie cen od prywaciarzy bo zastanawiam się gdzie ja upcham do przedszkola swoją 4-letnią córkę, która miała to mieć "zagwarantowane" miejsce w przedszkolu publicznym (jako, że ona 4 latka a ja po rozwodzie)... a już na starcie rekrutacji z miejscami był problem albo nie było ich wcale... poza tym, regulamin sobie a przedszkola sobie. Pierwszeństwo miały mieć dzieci 4letnie, od samotnych matek lub niepełnosprawne a ja usłyszałam "masz kobieto marne szanse, najpierw dzieci od rodziców pracujących, i im dłużej tym lepiej".
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: prywatne przedszkola w O-ce - cennik

Post autor: Mawashi »

Pracujesz?
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Maagdaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2016, 16:29

Re: prywatne przedszkola w O-ce - cennik

Post autor: Maagdaa »

Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny Jagoda w Laskowcu to ok 500zł/mc z wyżywieniem (300zł czesne +10zł/dzień wyżywienie zwracane gdy dziecko nie korzysta z przedszkola). Nie są ponoszone żadne dodatkowe opłaty.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Prywatne przedszkola w Ostrołęce - cennik

Post autor: samanta »

aj_em22 pisze: a ja usłyszałam "masz kobieto marne szanse, najpierw dzieci od rodziców pracujących, i im dłużej tym lepiej".
ja z kolei usłyszałam, że to właśnie dzieci samotnych matek mają pierwszeństwo przed dziećmi z rodzin pełnych.

Bajeczka 390 zł / mc. Jeśli dziecka nie było w przedszkolu i uprzedziłaś o tym wcześniej, dostaniesz zwrot za wyżywienie 8 zł dziennie, rozliczane przy opłacie za kolejny miesiąc.
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Prywatne przedszkola w Ostrołęce - cennik

Post autor: aj_em22 »

no właśnie czytając regulamin naboru też widziałam, że dzieci od samotnych rodziców, 4latki i dzieci niepełnosprawne będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności...
ODPOWIEDZ