Dworek Aleksandia na wesele czy jakaś inna, lepsza sala

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
+kalinka+
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2016, 14:07

Dworek Aleksandia na wesele czy jakaś inna, lepsza sala

Post autor: +kalinka+ »

Witam, razem z moim narzeczonym pragniemy wynająć dworek Aleksandria w Nozewie jako naszą sale weselna. Jednak słyszałam różne opinie na jej temat. Czy mógłby ktoś podzielic sie zdaniem na temat wesela tam? Ktos z gości czy pary młodej? Słyszałam ze wlascicielka robi wiele problemów po weselu i ciężko sie dogadac, ale mam nadzieje ze cos się zmienilo. Jeśli ma ktos jakies "świeże" informacje albo poleca jakąś inna salę czekam na kontakt.
kobieta_szpiegg
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 9:52

Re: Dworek Aleksandia na wesele czy jakaś inna, lepsza sala

Post autor: kobieta_szpiegg »

Hej. Ja mam podpisaną umowę z Dworkiem Aleksandria w Nożewie na ten rok. Proponuje zrobić tak jak ja zrobiłam. Przed podpisaniem umowy zasięgnęłam opinii osób, które miały tam wesele. Weszłam na ich stronę na Facebooku i znalazłam posty par, które miały tam wesele i do nich napisałam. Uważam, że to jest lepszy sposób niż zasłyszane od osób opinie, którzy nawet nie wiedzą gdzie, co i jak albo anonimowe komentarze (może to konkurencja?) skąd wiesz a to jest mój ślub i sama chce się dowiedzieć od prawdziwych ludzi, którzy to przeżyli :D . Mój ojciec był tam na weselu to był pod wrażeniem wystroju i przystrojonych stołów. Kolega tez był, to też był zadowolony.Napisz do ludzi z facebooka, ja dostałam bardzo dobre opinie, że ta babka doradza i nie było żadnych problemów z dogadaniem się.
+kalinka+
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2016, 14:07

Re: Dworek Aleksandia na wesele czy jakaś inna, lepsza sala

Post autor: +kalinka+ »

Super, dzięki wielkie za odpowiedź, tak zrobię, z tym napisaniem na facebooku. Napisałam tutaj, ponieważ słyszałam właśnie od znajomych,którzy tam byli, że zdarzały się komplikacje i nie do końca polecają. Mam nadzieję, że było to albo dawno albo nie prawda :-) , bo też ta sala robi na mnie ogromne wrażenie. A czy mogłabym dowiedzieć się w jakim miesiącu bierzesz ślub,aby ewentualnie zapytać na priv jakie wrażenia po? :-)
kobieta_szpiegg
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2015, 9:52

Re: Dworek Aleksandia na wesele czy jakaś inna, lepsza sala

Post autor: kobieta_szpiegg »

Ja mam termin w październiku także śmiało się przypomnij i pisz na priv :)
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Dworek Aleksandia na wesele czy jakaś inna, lepsza sala

Post autor: mj_greep »

Witam
Może były byście zainteresowane pokazem fajerwerków podczas wesela? Jeżeli tak, to proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ