Naprawa aparatu fotograficznego

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Naprawa aparatu fotograficznego

Post autor: gutek »

Gdzie w Ostrołęce naprawiają aparaty fotograficzne?
Wysiadł mi wyświetlacz (rozlał się) :(
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Naprawa aparatu fotograficznego

Post autor: kormoran »

Nie tak dawno naprawiali na ul. Kopernika w piwnicy gdzieś tu pod "Kontrastem " ale ceny były zabójcze. Wgrywali też tam aktualne mapy do gps. Zależy więc od tego jak wiekowy masz aparat. Ja za swój dałem kilka lat temu ponad tysiąc złotych, za naprawę gość chciał min. 300 zł a podobny nowy można było kupić już od 250 zł. Chyba, że ma on dla ciebie wartość sentymentalną.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Naprawa aparatu fotograficznego

Post autor: gutek »

Dzięki wielkie za info. Podjadę i sprawdzę.
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Re: Naprawa aparatu fotograficznego

Post autor: arrow »

Na ul. Kilińskiego jest serwis telefonów komórkowych. Jak się jedzie z mostu to po prawej stronie. Tam też oferują naprawę aparatów. Zaniosłem tam swojego Samsunga, bo miał kurz i paprochy wewnątrz obiektywu. Powiedzieli, że ten obiektyw jest nierozbieralny i nie podjęli się naprawy. W serwisie Samsunga chcieli 200 lub 250zł. za naprawę + koszt przesyłki. W tej chwili wartość aparatu to jakieś 300-350zł.
Udało mi się samemu znaleźć nowy - cały moduł z obiektywem za 80 zł. Kupiłem, ale nie zdążyłem jeszcze zamontować.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Naprawa aparatu fotograficznego

Post autor: gutek »

Znalazłem firmę w Radomiu tylko muszę odesłać aparat na swój koszt. Całkowity koszt naprawy z wyświetlaczem około 100 pln. więc nie jest źle :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Naprawa aparatu fotograficznego

Post autor: Qrzysio »

Bardzo dobre serwisy są w Warszawie. Raz korzystałem także z firmy w Krakowie. Zawsze wysyłka kurierem do nich i później odsyłają. O żadnym dobrym serwisie w Radomiu nie słyszałem. Nie wiem co chcesz naprawić, ale do stolicy zawsze bliżej i może ktoś mógłby Ci sprzęt zawieźć lub odebrać.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Naprawa aparatu fotograficznego

Post autor: gutek »

No i wyświetlacz wymieniony :)
Wyświetlacz zamówiłem w FHU FOTOGRAB w Płocku. Gość na tyle konkretny że przesłał mi link z filmikiem wymiany i czynność tą wykonałem sam :) co zmniejszyło koszty naprawy. I nawet działa :)
ODPOWIEDZ