Opiekunka do dziecka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Moniczonek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2016, 23:30

Opiekunka do dziecka

Post autor: Moniczonek »

Ile obecnie płacicie opiekunkom za 8-9h dzien pracy? Czy ciężko jest w ogóle znaleźć opiekunkę dla niemowlaka? Mam na myśli jedynie opiekę nad dzieckiem i przygotowanie/podgrzanie mu jedzenia.
krcfuks
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:40

Re: Opiekunka do dziecka

Post autor: krcfuks »

Najpierw to nam powiedz jakie masz doświadczenia/kursy/szkoły a nie zaczynasz od zarobków.

Pierwszy zły krok.
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Opiekunka do dziecka

Post autor: kanalia »

krcfuks pisze:jakie masz doświadczenia/kursy/szkoły
Od kiedy to rodzic chcący zatrudnić opiekunkę musi wykazywać się doświadczeniem, kursami czy też szkołami?
Moniczonek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2016, 23:30

Re: Opiekunka do dziecka

Post autor: Moniczonek »

Dokładnie:)
Zamierzam szukać opiekunki a nie nią być :)

Widzę jednak, że niewiele dowiem się na tym forum.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Opiekunka do dziecka

Post autor: kormoran »

Dobrej opiekunce trzeba zapłacić min. tysiąc zł.
Moniczonek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2016, 23:30

Re: Opiekunka do dziecka

Post autor: Moniczonek »

Obstawiałam coś około tej kwoty, tyle też jestem skłonna zapłacić. Choć trafiłam ostatnio na stronę opiekunek z Ostrołęki i wynika z niej, że większość za tzw. cały etat chce ok. 2tys... Zastanawiam się czy faktycznie tak jest. Czy faktycznie biorąc pod uwagę ostrołęckie realia ktoś tyle płaci.. A może znacie kogoś godnego polecenia dla niemowlaka/roczniaka? Prosiłabym o info chociażby na PW?
agniesia10123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2011, 12:48

Re: Opiekunka do dziecka

Post autor: agniesia10123 »

Bez przesady 2000. Długo sama opiekowałam się chłopcem. Dostawałam 750 zł, ale za mniejszą ilość godzin. Nie katowałam dziecka, opiekowałam się nim uważam b.dobrze, nigdy nie było zastrzeżeń. Myślę, że w większości zarabiają około 1000zł za taką ilość godzin.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Opiekunka do dziecka

Post autor: skutekk »

A ile sama bys chiala dostawac za opieke nad czyims dzieckiem? Sadze ze najnizsza za 8godz to skrajne minimum. Trzeba miec cierpliwosc i wyrozumialosc a to kosztuje, nie wyobrazam sobie zeby ktos za grosze mialby sie opiekowac moim dzieckiem. Narzeczona jakis czas temu szukala pracy i dzwonila po tego typu ogloszeniach... to co ludzie potrafia wymagac i pieniadze jakie oferuja to jest ponizej godnosci i wstydu. 4-5zl/h i pilnowanie po 3-4godz dziennie a jak podziekujesz za taka stawke to potrafia wyzwac przez tel.
ODPOWIEDZ