Pani która robi bukiety ślubne

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
mleczko123
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:38

Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: mleczko123 »

Macie może namiary na jakąś Panią która robi wiązanki ślubne, słyszałam o jakiejś kobiecie z Łazku, podobno robi ładne i tanie wiązanki. Wiecie coś więcej?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: steward »

a to kwiaciarnie już nie robią?
mleczko123
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:38

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: mleczko123 »

Robią ale wiadomo jakie ceny są w kwiaciarniach, a jak jakaś Pani robi w domu to na pewno wyjdzie taniej
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: kormoran »

Pierwszy raz widzę, że facetowi szkoda parę złotych na wiązankę dla swojej wybranej na całe życie. A może kup jej miotłę na ryneczku - wyjdzie taniej...
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: ewelina19898 »

Też się chętnie dowiem bo koszt bukietu w kwiaciarni to ok 200 - 300 zł + bukiet dla świadkowej 150 zł
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: Stacja-NET »

Panią która sprzedaje kwiaty przy handlowcu polecam.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: skutekk »

kormoran pisze:Pierwszy raz widzę, że facetowi szkoda parę złotych na wiązankę dla swojej wybranej na całe życie. A może kup jej miotłę na ryneczku - wyjdzie taniej...

A skad wiesz ze to facet sie o to pyta? Moze planuja slub razem i maja waspolna kase (oszczednosci) na ten cel i nie maja zamiaru dac sie dy...ać na kazdym kroku jak to zwykle bywa przy tego typu okazjach.
Nie paragon jest najwazniejszy a planowanie wszystkiego z glowa. No chyba ze ktos ma taka druga polowe ze pieniadz na pierwszym miejscu.

Ile ta Pani berze mniej wiecej, bo tez jestesmy na podobnym etapie.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: sKaLpeL »

mleczko123 pisze:Macie może namiary na jakąś Panią która robi wiązanki ślubne, słyszałam o jakiejś kobiecie z Łazku, podobno robi ładne i tanie wiązanki. Wiecie coś więcej?
Pracownia Pod Aniołem to właśnie p. mieszkająca na "Łazku" ( https://www.facebook.com/ArtisticStudio ... ts&fref=ts - tutaj masz fanpage na fb)
Pani Marta jest młoda, kreatywna i otwarta na propozycje "Młodej Pary" dekorowała nam samochód, salę, kościół na wesele i ślub, z czystym sumieniem polecam, bukiet żony i świadkowej był zjawiskowy i wymarzony dokładnie taki jak chciała.
(zdjęcie bukiety, w rzeczywistości był dużo ładniejszy, tutaj słabe zdjęcie https://www.facebook.com/ArtisticStudio ... =3&theater )

Pani Marta zakupiła specjalnie wazony w liczbie bodajże 20 sztuk, takie jakie my chcieliśmy żeby nam wypożyczyć, po dużo niższej cenie niż kupiła, ale wiadomo wykorzysta je w przyszłości przy innych ślubach.
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: lalka »

kormoran pisze:Pierwszy raz widzę, że facetowi szkoda parę złotych na wiązankę dla swojej wybranej na całe życie. A może kup jej miotłę na ryneczku - wyjdzie taniej...
popieram
nie rob wesela jak Cię nie stać a nie szukasz potem frajerów co bedą robic za grosze,bo Ty za grosze to do pracy nie pojdziesz
mleczko123
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:38

Re: Pani która robi bukiety ślubne

Post autor: mleczko123 »

Zawsze to samo. Co niektórzy chyba żyć nie mogą jak komuś nie dogryzą.... Zapytałam się o konkretną rzecz więc po co zbędne komentarze. Nikt was nie pytał czy mam robić wesele czy nie. Dziękuję za namiary na Pracownię pod Aniołem.
ODPOWIEDZ