Scianka prysznicowa szklana

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Scianka prysznicowa szklana

Post autor: bonitaa »

Witam, gdzie mogę kupić ściankę prysznicową szklaną w Ostrołęce?
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Scianka prysznicowa szklana

Post autor: baja bongo »

W Ostrołęce ciężko o takie rzeczy. Od ręki praktycznie nie ma nic, możesz co najwyżej przejrzeć katalogi i zamówić, ale po co, skoro obrazki obejrzysz także w internecie.

Spróbuj w OBI, być może znajdziesz kilka, ale OBI do tanich nie należy. Drugi sklep, w mojej ocenie bardzo drogi, mieści się na łączniku pomiędzy ul. Jaracza i Korczaka. O dziwo tylko tam znalazłem swego czasu duży wybór mosiężnych uchwytów do łazienki, ale ostatecznie kupiłem o wiele taniej w internecie. W innych sklepach nie było praktycznie żadnego wyboru.

Ściankę prysznicową kupiłem także przez internet. Odebrałem osobiście w sklepie w Warszawie przy ul. Młodzieńczej (wysyłka takiego elementu kosztowała wtedy około 110 zł) - nie trzeba wjeżdżać do miasta, to jet na samym wjeździe od naszej strony, przy centrum M1-Marki. Cena była bardzo dobra, ale to było 2 lata temu. Teraz widzę, że sklep internetowy mają pod innym adresem i być może są także inne zmiany, choć widzę, że asortyment jest o wiele szerszy niż wtedy.
Nie chcę reklamować konkretnego sklepu, bo to po prostu jeden z wielu w internecie. Ceny są naprawdę atrakcyjne , a wybór bardzo, bardzo szeroki. Gdybym teraz remontował łazienkę, na pewno ponownie kupiłbym wyposażenie przez internet.
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Scianka prysznicowa szklana

Post autor: bonitaa »

O dziękuję za dobrą podpowiedz dużo mi to ułatwi :)
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Scianka prysznicowa szklana

Post autor: samanta »

Lus-ar robi szklane ścianki na zamówienie. Przyjeżdżają, robią pomiary, doradzają, a cena - wiadomo, jak na wymiar robisz to płacisz więcej niż w markecie :)
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Re: Scianka prysznicowa szklana

Post autor: Kalcia26 »

Też polecam Lusar. Co prawda robili mi szybę do kabiny prysznicowej, ale wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Doradzili też którą opcję lepiej wybrać i wcale nie było tak drogo.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Scianka prysznicowa szklana

Post autor: steward »

Również zamówiłem przeszklenie prysznica w Lusarze, wg mnie nie tyle chodzi o "co taniej" tylko jakie materiały wykorzystują do powlekania szkła. Zamówiłem sobie z opcją "czegośtam" gdzie właściciel doradził mi, że nie zostają żadne osady a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda i "guma" do ściągania kropel, żadnej chemii itd przez wiele lat. Za przeszklenie łazienki z otwieranymi drzwiami prysznicowymi zapłaciłem ok 4 tys (cena modelowana, w zależności od wielkości szkła, sposobu zawiasów czy klamki do otwierania) można zrobić taniej/drożej. Myślę, że nie ma sensu kupować w najdroższym sklepie jakim jest obi szkła niewiadomego pochodzenia do wiecznego czyszczenia alkoholem (środkami do szyb). Ale niech każdy robi jak uważa :wink: Btw wycena nic nie kosztuje.
ODPOWIEDZ