Okulista dziecięcy na NFZ

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kamila123
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2016, 18:52

Okulista dziecięcy na NFZ

Post autor: kamila123 »

Szukam dobrego okulisty dzieciecego, najlepiej z Ostrołęki I na nfz. Mogl by kto polecic jakiegos
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Okulista dzieciecy nfz

Post autor: misia »

Dr Zielińska , ale prywatnie .
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Okulista dziecięcy na NFZ

Post autor: baja bongo »

O żadnym ostrołęckim okuliście nie słyszałem dobrych opinii, jeśli chodzi o maluchy. Mi lekarz rodzinny polecił klinikę Mediq w Legionowie. Przyjmują tam lekarze inni dla dzieci i inni dla dorosłych. Niestety diagnozy są różne od tych stawianych przez ostrołęckich lekarzy. Oczywiście każdy ma prawo wybrać któremu lekarzowi wierzyć. Moja znajomej leczenie przyniosło rezultaty właśnie po wizytach w Mediq.

Nadmienię, że wizyta prywatna u doktor Zielińskiej to około 160 zł. Jak na Ostrołękę to bardzo dużo. W Mediq koszt wynosi 110 zł (prywatnie), więc starczy także na dojazd. Polecam spróbować.

Bardzo dobre opinie ma także okulista w Szczytnie. Nie pamiętam nazwiska. Kolejki jednak są bardzo długie, nawet kilka miesięcy czekania.
ODPOWIEDZ