ENIGMA - opinie, uwagi, komentarze

kino, galeria, muzeum, dyskoteki, koncerty, imprezy plenerowe, puby. restauracje, opinie i informacje
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

ENIGMA - opinie, uwagi, komentarze

Post autor: Qrzysio »

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zakładam temat o jednej z dyskotek w naszym mieście.

W tym temacie piszcie wszystko na temat związany z ENIGMĄ.

Nie dotyczy zapowiedzi imprez, gdyż do tego służy temat Informacje o najbliższych imprezach w Ostrołęce i okolicach
misiek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 13:05

Post autor: misiek »

A gdzie to jest?
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

no aj też nie jarze gdzie to jest :P :lol:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Na początku ul. 11 Listopada po lewej stronie na przeciwko boisk ZSZ 1. Na dole jest chyba hurtownia elektryczna i chyba jakiś spożywczak (przynajmniej kiedyś tak było) a na górze jest ENIGMA, kiedyś był tam MIŚ
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

ten"chyba jakis spozywczak"..nazywal sie kiedys STOKROTKA teraz sa to "Delikatesy CONTRA" dokladnie nad nimi jest ENIGMA..
Otwarte od wtorku do niedzieli. Od 20.00. do ostatniego klienta :D
laseczka26
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2006, 23:54

Post autor: laseczka26 »

Hmmm jest tam dos ale podkreslam dos fajnie , tylko zaczeli jednym klimatem to tak powinno byc dalej a nie jakies he he he "muzyka techniczna " , "muzyka elektroniczna" kto to pisal czy ten ktos wie o co w tym chodzi hi hi hi
Pozdrawiam
Bawic Sie To Jest To !!!!
Awatar użytkownika
Finezja
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: ostroleka

Post autor: Finezja »

ktos jest w temacie jak drogi będzie wstęp w piątek i sobotę ostatkową??
zależy mi na szybkiej informacji... :)
Thanks
***** tych,którzy rujnują wiarę w nasze marzenia!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

hmm nie byłam nie wypowiadam się
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

Finezja pisze:ktos jest w temacie jak drogi będzie wstęp w piątek i sobotę ostatkową??
zależy mi na szybkiej informacji... :)
Thanks
dzis (piatek) nie ma wjazdu /Dj Yarosh gra/
a w sobote 5zl i rozkreca-jak zwykle "Szajbus" czyli BIZON :wink:

zapraszam :)
Awatar użytkownika
...
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:37
Lokalizacja: ze znowu:)

Post autor: ... »

hej :D klub Enigma zasluguje na pochwale za wczorajsza nac :!: :!: :D swietna impreza, duzo ludzi :wink: exxxxxxtra bylo 8) najtanszy wiazd w miescie a i ochrona the best :D Najwiekszy + tego klubu to kultura bramkarzy i barmanek:) poprostu to widac ze wlascicielom zalezy na dobrej opini i dobrze sie do tego przylozyl :!: :!: :!: nic do zarzycenia nie to co w innych lokalach :)
pozdro.
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

:shock: :x

Szajbus przydaloby sie najpierw ja rozbudowac,
a potem podawac link :?

tam nic nie ma..i jest taka..nijaka :?
a za taka cene......pfff
az wstyd... :x

sorr..ale taka prawda :(
i juz to slyszales.. :!:
i nadal nic tam nie zmieniles!
ech.. :?
Ostatnio zmieniony 28 lip 2006, 17:40 przez MegiSia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

rozbudować??....to napisz co byś jeszcze dodała - jestem otwarty na propozycje - poza tym ja tej stronki nie robiłem a jedynie ją będę przez jakiś czas uaktualniał.
Jeżeli macie fotki to z chęcią je umieszcze.
"...tam nic nie ma..i jest taka..nijaka :? ..." - jakoś na początku była fajna - poza tym wszystkie informacje jakie miały być są. Co do ceny nie będę się rozpisywał ( 100 zł) - zresztą wszystko było ustalone na początku i nikt się nie sprzeciwiał i nie mówił że dużo...
Mam pytanie do Ciebie, bo podobno widziałaś już tą stronę w internecie w styczniu - ciekawy jestem gdzie...ona jeszcze wtedy nie istniała :)
Ja to co miałem zrobić zrobiłem - byłem osobą która tylko pośredniczyła i wszyscy widzieli ją przed opublikowaniem - nie było żadnych sprzeciwów - nawet od Ciebie, wiez czemu zmieniłaś teraz zdanie??
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

szajbus pisze: rozbudować??....to napisz co byś jeszcze dodała - jestem otwarty na propozycje - poza tym ja tej stronki nie robiłem a jedynie ją będę przez jakiś czas uaktualniał.
Jeżeli macie fotki to z chęcią je umieszcze.
Dodac mozna o wiele wiecej innych ciekawych rzeczy,skryptów itp.
Co jakis czas uaktualnianie to nie wszystko..tym powinno sie zajmowac na bierzaco! o nowych imprezach,nowe fotki itp.
a jak to ma robic osoba ,ktora juz nie bywa w klubie ??
i nie wie co sie tam dzieje?? :shock:
jest podane

Kod: Zaznacz cały

 "21.04 - Crash Test w Klubie Enigma 

zdjęcia z imprezy już wkrótce 
jest juz po imprezie a fotek nie ma? czemu??
a na mojej stronce sa :P


Powiedziales

Kod: Zaznacz cały

"Co Ona moze wiedziec,przeciez sie nie zna"a jak jej sie nie podoba niech sama zrobi"!
wiec ja Ci to udowodnie,ze cosik sie znam!
nie mam zamiaru sie klocic,bo to bez sensu!
ale jednym slowem "lipa" z tego wyszla...

szajbus pisze: "...tam nic nie ma..i jest taka..nijaka :? ..." - jakoś na początku była fajna - poza tym wszystkie informacje jakie miały być są. Co do ceny nie będę się rozpisywał ( 100 zł) - zresztą wszystko było ustalone na początku i nikt się nie sprzeciwiał i nie mówił że dużo...
Mam pytanie do Ciebie, bo podobno widziałaś już tą stronę w internecie w styczniu - ciekawy jestem gdzie...ona jeszcze wtedy nie istniała :)
heh..po pierwsze,to Kto powiedzial ze ja ja widzialam na necie?? :?
stwierdzilam fakt po wpisach w Ksiedze i na Forum! 30.01.06!
a Ty podales nam link 2tyg temu! Z czego miala byc jeszcze domena,ktorej nadal nie ma...
a po 2 to za 100zl..to mozna odwalic taka stronke ze glowa mala..
nawet osoba wogole nie znajaca sie na html,za ta sumie by sie nauczyla! :P i zrobila o wiele ciekawsza..niz ta :?
szajbus pisze: Ja to co miałem zrobić zrobiłem - byłem osobą która tylko pośredniczyła i wszyscy widzieli ją przed opublikowaniem - nie było żadnych sprzeciwów - nawet od Ciebie, wiez czemu zmieniłaś teraz zdanie??
Uwierz mi inaczej to wygladalo na tej kartce (czarno bialej),niz sie widzi ja na necie! Ty dales kartke do stronki "o klubie" i nic wiecej..
wiec jako tako to wygladalo..bo ona jest zapelniona..
ale 1strona,ten kolor... :x

po za tym..informacje o ktorych Ty piszesz dawno sa juz nieaktualne..co do Djow,godzin otwarcia i powiedzmy drinkow :?

Najlepiej to jakbys zawital wkoncu do Klubu i bysmy se w cztery (szesc,osiem) oczu pogadali! :D
bo tu na forum nie ma co polemizowac :?

koniec..kropka :)
Awatar użytkownika
szajbus
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2005, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: szajbus »

"...Dodac mozna o wiele wiecej innych ciekawych rzeczy,skryptów itp. ..." - wyczerpująca odpowiedź.

W tej chwili piszę pracę inżynierską i to jest mój główny priorytet.

"...jest juz po imprezie a fotek nie ma? czemu??
a na mojej stronce sa Razz ..."
Może i na Twojej stronce są fotki ale ja takowych nie dostałem więc nie miałem co umieszczać.

"....Powiedziales
Kod:
"Co Ona moze wiedziec,przeciez sie nie zna"a jak jej sie nie podoba niech sama zrobi"!..." - sama to wymyśliłaś??

"...heh..po pierwsze,to Kto powiedzial ze ja ja widzialam na necie?? Confused
stwierdzilam fakt po wpisach w Ksiedze i na Forum! 30.01.06! ..." - ktoś powiedział a księga i forum powstały jeszcze w trakcie pomysłu na stronkę. Jakbyś chciała wiedzieć kiedy pojawiła się w internecie to byś sprawdziła dokładnie..

"...Z czego miala byc jeszcze domena,ktorej nadal nie ma... " - domena nie została opłacona na czas, a teraz trzeba poczekać na zarejestrowanie nowej.

"...to za 100zl..to mozna odwalic taka stronke ze glowa mala.. " - nie wiem o co Ci chodzi ja tej stronki nie robiłem a była zaakceptowana przed zapłatą - wniosek nasuwa się sam.

"...Uwierz mi inaczej to wygladalo na tej kartce (czarno bialej),niz sie widzi ja na necie! Ty dales kartke do stronki "o klubie" i nic wiecej..
wiec jako tako to wygladalo..bo ona jest zapelniona..
ale 1strona,ten kolor... Mad..." była to stronka, na której były informacje, które miały się tam zanleźć - takie dostałem i takie są.

"...po za tym..informacje o ktorych Ty piszesz dawno sa juz nieaktualne..co do Djow,godzin otwarcia i powiedzmy drinkow..." - powiedzmy, że dasz znać co się zmieniło i się zmieni - nie widzę problemu.

"...bo tu na forum nie ma co polemizowac..." - fakt to ja napisałem pierwszy :)
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

Małe wzmianki
- co do plakatu umieszczonego przez Y@rosha!
Nr. kontaktowy (aktualny) to 503603047
tamten tymczasowo nieaktualny!

- co do stronki ktora podał SZAJBUS równiez jest nieaktualna!
i juz raczej nie bedzie :twisted:
Jednak zrezygnowalismy z niej!! :P
ale wkrotce bedzie nowa!
8)

hmm..i jeszcze pytanko.. CZY ZNAJDZIE SIE W TYM miescie PORZADNY DJ?? :shock: nie pseudoDj!! :x !
TAKI ktory zna sie na rzeczy? rozkreci towarzystwo i 9 godzin nie bedzie dla Niego za dluuugo? :crazy: taki ktory nie bedzie zamulal i w kólko puszczal tego samego?? :wall: a takze taki ktory bedzie mial czas a nie 500 wymowek na każdy weekend wymyslal?? ech.. :(
chyba nie w tym miescie :?
a może sie myle..?? hehehe.. 8)

wrazie co,dzwoncie na w/w nr. badz zglaszajcie sie na miejscu :)

~~~~~~

a ! dodam jeszcze ,że dziś ndz-30.04 jutro pon-1.05.a także (byc może :D ) i we wtorek-2.05..ZAPRASZAMY na dyskoteki! z racji dlugiego weekendu :) oczywiscie wjazd wolny :wink:


to tyle..jak narazie :lol:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

te 9 godzin to jednak troche za duzo dla jednego grajka... i zalezy ile jeszcze placicie bo to pewnie dlugie granie za kiepska kase
FiliPPP
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 30 kwie 2006, 1:53

Post autor: FiliPPP »

I tu ja Ci potrafię odpowiedzieć na pytanie ...
Rozmawiałem z kolegą jak tam jest z płatnościami. Więc tak,
na początek 30 zł, a jak się rozkręci to 50 zł. Jaki dj zagra 9 godzin za 30 lub 50 zł ???????? Napewno nie porządny :lol:

Tu jest odpowiedź na to trudne pytanie "CZY ZNAJDZIE SIE W TYM miescie PORZADNY DJ??"

No Comment ........................................
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

:shock: 30? napewno nie :P najmniej dostal jeden 40!
ale jak zagral,to polowa wyszla na inne dysko! :?

Platnosc jest zalezna od grania!
im wiecej dasz z siebie tym wiecej zarobisz!!
chyba to jest normalka?? 8)

DJ powinnien grac dla ludzi! i puszczac to przy czym ludzie sie "bawia" a nie grac dla siebie..to co On ma pod reka lub zalaczac mixa 20min i isc se pywko chlac :? bez przesady.. :evil:
w ten sposob,to klub nie zarobi i tym samym sposobem Dj!
proste! :twisted:

A nie przyjdzie jakis i zmiejsca mowi ze chce najmniej 100 a jeszcze na Djke nie usiadl i nie pokazal czy sie nadaje :?
a w walizecce pewnie 3 mixy na cala dyske ma! i tylko czycha na piwko z baru :roll:

czy to sie nazywa Dj?? :evil: nie wydaje mnie sie.. :P
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

z tego co wiem to płatności macie stałe a nie
"Platnosc jest zalezna od grania!
im wiecej dasz z siebie tym wiecej zarobisz!!
chyba to jest normalka?? - jeżeli to normalka to przepraszam ale pierwszy raz coś takiego słyszę. Jeżeli jesteś taka "mocna" to spróbuj lać piwo i robić drinki nonstop przez te 9 godzin i wtedy powiesz "zalaczac mixa 20min i isc se pywko chlac"...żałosne. Poza tym jeśli płacą tam od pracy i jej intensywności to ty powinnaś dostać najwyżej 10 zł bo ostatnio nie potrafiłaś mi drinka przygotować nie mówiąc o twojej profesjonalniej obsłudze, więc przestań obrażać innych a lepiej zajmij się swoją pracą, która i tak ci nie wychodzi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

hahaha.. wow.. 1negatyw :oops: poskarz sie szefostwu.. :lol: dobre.. :D "mocna"? no nie wiem kto tu jest "mocny w gadce"a raczej w pisaniu.. :x czemu mi tego w barze nie powiesz? w literkach łatwiej, bo nie widze twarzy? hehe.. i masz szczescie... 8)
ciekawe kiedy to ja nie "umialam zrobic drinka?hahaha..
jak zauwazyles u nas w menu nie ma drinkow..serwujemy na zyczenie klientow! i jakos nie narzekaja :P
nie porównuj mojej pracy z Djowaniem- bo to sa 2rozne "sprawy"
żebys wiedzial,ze non stop to robie..nie przez 9 a przez 11-12h :P
nie dwa razy na tydzien :evil: tylko prawie codziennie :!:
i nie narzekam! tak jak "Dje" ktorzy sa w miejscu,sluchawki na uszach i tylko "guziczki" wciskaja :? heh..tez mi praca.. :?
Wcale nie obrazam tylko stwierdzam fakty!
dzisiejszy wieczor jeszcze bardziej mnie przekonal do mojego zdania !
Chlopak ktory 1raz ustal za Djka,zagral lepiej niz nie jeden "dj" :twisted:
Gdybysmy mieli otwarte do 8 to pewnie dla "tanczacych" jeszcze by bylo za krotko.. wylaczylismy muzyke,a Oni jeszcze tanczyli! :D
czyli po Waszemu On juz jest Djem! jee.. super :)
wiec narazie nie szukamy bo juz mamy :P
a dodam jeszcze,bardzo wazny szczegol ""gral z moich plytek "" :P :P :P czyli ja zwykly szary czlowieczek mam lepsze kawalki niz....
to w sumie juz tez bym mogla byc djka..? nic wielkiego..kilkanascie plytek i jazda! Dj MegiSia..haha ..ale po co..
to nie jest praca godna poswiecenia czasu...jest dla leniwcow!
do pracy trzeba isc z przyjemnoscia,miec checi! a nie przychodzic z przymusu,badz tylko po kase :?

hi.."profesjonalna obluga? :lol: ciekawe co masz na mysli..ale to juz nie tutaj! :roll: "brudy prosze prac na miejscu-w oczy"
Wiec zapraszam do Klubu,nawet załozymy "Ksiege skarg i zazalen"bo takowej jeszcze nie mamy :P tam bedziesz mogł sobie popisac 8)

a czy praca mi wychodzi,to chyba najlepiej wie o tym Szefostwo!
klient nie widzi wszystkiego.. :P
Dziekuje za uwage :twisted:

dobranoc :lol:
Awatar użytkownika
góral
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 lut 2006, 10:14
Lokalizacja: z gór ostrołęckich

Post autor: góral »

"brudy prosze prac na miejscu-w oczy"
przeczytaj na spokojnie swoje posty wyżej i się zastanów co piszesz bo sama "jeździsz" po innych na forum
hehe.. i masz szczescie...
grozisz mi :D
jak zauwazyles u nas w menu nie ma drinkow..serwujemy na zyczenie klientow! i jakos nie narzekaja
faktycznie nie macie menu, tylko ciekawe dlaczego. Zapytałem się ciebie czy zrobisz mi drinka..... a ty eeee a co to jest, świadczy to o tobie. W każdym innym klubie, pubie dostałem to co chciałem, było też menu więc było co wybierać a nie zgaduj zgadula...
żebys wiedzial,ze non stop to robie..nie przez 9 a przez 11-12h
ja widziałem co innego ale to ty się masz za niewiadomo co :)

"Dje" ktorzy sa w miejscu,sluchawki na uszach i tylko "guziczki" wciskaja Confused heh..tez mi praca.. Confused
to może jednak spróbujesz sama i wtedy zobaczymy - ja nie twierdzę, że praca barmana jest łatwa ale jeżeli nie wiesz jak to jest to nie pisz bo się sama ośmieszasz :D
Chlopak ktory 1raz ustal za Djka,zagral lepiej niz nie jeden "dj" Twisted Evil
Gdybysmy mieli otwarte do 8 to pewnie dla "tanczacych" jeszcze by bylo za krotko.. wylaczylismy muzyke,a Oni jeszcze tanczyli! Very Happy
czyli po Waszemu On juz jest Djem! jee.. super Smile
ty masz chyba błędne pojęcie na temat "grania", bez muzyki też tańczyli...żałosne. "po Waszemu " - po jakiemu, nie potrafisz się wypowiedzieć nawet, jesteś "zamiejscowa czy co" :D
a dodam jeszcze,bardzo wazny szczegol ""gral z moich plytek "" Razz Razz Razz czyli ja zwykly szary czlowieczek mam lepsze kawalki niz....
WOW masz płytki i pewnie komputer i internet. Pewnie masz jeszcze TV i "magnetowid" jest się z czego cieszyć i przechwalać - skromna to ty nie jesteś (no coż blondynka)

resztę pozostawie bez komentarza. Nie będę już odpisywał bo ciężko jest mi się zniżyć do twojego poziomu.

PS.
dobranoc Laughing
i to napisałaś o 5.53 :D

pozdrawiam góral
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Tak jak pisalem wczesniej te 9 godzin ciagle przy mikserze to nie jest taka prosta robota. Sama sprobuj a zobaczysz i dopiero w tedy komentuj. Bo narazie naprawde malo wiesz a za duzo piszesz!
MegiSia
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 01 lis 2005, 15:30
Lokalizacja: :P

Post autor: MegiSia »

bla,bla,bla..prawda boli co? :D nie macie po kim jechac to prosze,ja nie bede w tym uczestniczyc :P :P :P

Kod: Zaznacz cały

Zapytałem się ciebie czy zrobisz mi drinka..... a ty eeee a co to jest, świadczy to o tobie.
bez przesady! :crazy: napewno takiego czegos nie bylo :evil:
juz nie nie masz co wymyslac..

Kod: Zaznacz cały

ja widziałem co innego ale to ty się masz za niewiadomo co 
zle widziales :P

Kod: Zaznacz cały

to może jednak spróbujesz sama i wtedy zobaczymy - ja nie twierdzę, że praca barmana jest łatwa ale jeżeli nie wiesz jak to jest to nie pisz bo się sama ośmieszasz 
wiem jak to jest! jak bede miala czas to sprobuje.. tez mi robota.. 8)

ostatni moj post na ten temat..bo to nie ma sensu..
powtarzam! przyjdz do klubu i mi to powiedz w twarz! :evil:


obroncy "Djow" :lol:
Kazdy ma prawo do swojego zdania! ja mam swoje i jego nie zmienie!!


co do godziny,to se przestaw w profilu czas na aktualny!
ja sie dopiero kladlam,wiec napisalam Dobranoc..
czy to takie smieszne? nie wydaje mnie sie! :x
narka!
Ostatnio zmieniony 01 maja 2006, 18:56 przez MegiSia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pit Tong
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2005, 19:54
Lokalizacja: Newcastle

Post autor: Pit Tong »

a kto tam wogule grywa..że tak ich jedziecie???
Nie Lubie Tandetty i hujograjstwa
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

z tego co widać, to chyba najczęściej barmanka :D, albo jej plyty :D ehheh, pożal się Boże, przestać przy mixerze 9 godzin to idzie jeszcze znieść ( tak jak przy barze ) ale mixować 9 godzin, biorąc pod uwagę ilość ludzi na parkiecie jaką zwykle widać w Enigmie to naprawde jest cieżko!! Łatwiej jest, kiedy publika się bawi, no ale nie ma "Explosion" nie ma tańczących !! drugi avalon nam rośnie!!
Bez Urazy "Blond Pani", ale jeżeli uważasz, że człowiek, który siedzi na dj-ce tylko tam siedzi i naprawde to jest bardzo łatwa sprawa, to może porozmawiaj sobie jednak z kimś, kto czasem tam grywa!! na pewno uslyszysz kilka mądrych zdań, może kilka zachowasz dla siebie, ale prosżę nie krytykuj tego, bo to naprawde nie jest tak bardzo kolorowa sprawa na jaką wygląda. Pozdrawiam!!!
ODPOWIEDZ