Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: pppp »

Witam

Od dawna chodzi mi po głowie budowa wieżowca w Ostrołęce.
Co Myślice o takim pomyśle ? Czy mieszkańcy by chcieli kupić mieszkanie w takim wieżowcu czy lepiej zostać przy tradycyjnych blokach do trzech, czy czterech kondygnacji ?
Oczywiście nie chodzi o budowę takiego klocka które są u Nas od czasu PRL-u, ale o nowoczesny wieżowiec, ze szkła i stali z podziemnym parkingiem trzy poziomowym i 15-stoma poziomami nad ziemią.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: Markus »

moim zdaniem wszystko zależało by od ceny za metr kwadratowy mieszkania
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: mj_greep »

Ciekawy pomysł podejrzewam, że byli by chętni na mieszkanie w takim wieżowcu tylko wszystko uzależnione od ceny za takie mieszkanko no i lokalizacji
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: pppp »

Witam

Co do cen to nie ma co się oszukiwać że by były wyższe niż ceny mieszkań jakie są u Nas, oraz jeszcze wyższe dla kondygnacji wyższych. Budynek by miał wysokość 50-70 m nad terenem więc widoki by już były. Standard wykończenia również były nie porównywalny z tym co buduje się u Nas. W kondygnacji przyziemia oczywiście sklepy lub usługi i jest jeszcze klika pomysłów na kondygnacje pierwszego i drugiego piętra. Budynek miałyby być jednym z najwyższych w okolicy taki „Sky Tower Ostrołęka” .
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: Markus »

wszystko ok , tylko pozwolenie - miasto może nie być zachwycone i konkurencja
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: pppp »

Markus pisze: miasto może nie być zachwycone i konkurencja
I tak już trochę czasu zleciało, także kolejne 10 lat to nie problem, a w tym czasie może dorośniemy do tego pomysłu w Naszym Mieście.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: Markus »

życzę powodzenia
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: pppp »

Witam
Chciałem się odnieść do tego jak mój post znalazł się na stronie MO. Jak widać temat na stronie MO miał ponad 14 tyś wyświetleń i otrzymał 43 komentarze. Widać że jest potrzeba budowy innego budynku w naszym mieście niż to co jest obecnie na rynku. Mam nadzieję że tego pomysłu mi nikt nie podkradnie i mnie nie wyprzedzi. Szkoda że tak mało odpowiedzi zmalało się na forum na co bardziej liczyłem. Dziękuję za wypowiedz osobom na forum MO jak i komentującym. Temat jest moją inicjatywą i redakcji MO nie ma z tym nic wspólnego, kto nie wierzy jego sprawa.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowy wieżowiec w Ostrołęce

Post autor: sKaLpeL »

Najbardziej w tym wszystkim żenujący jest fakt, że ktoś pisze bzdury na forum a redaktorzy MO robią z tego newsy na stronie głównej bo w to wierzą...
Żaden deweloper nie pisałby o swoich planach na forach ...
ODPOWIEDZ