Szukam domu spokojnej starości

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ravekingradek
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2016, 17:15

Szukam domu spokojnej starości

Post autor: ravekingradek »

Szukam domu spokojnej starości dla 69 letniego emeryta nie jestem w stanie poświecić tej osobie chwili czasu ponieważ zajmuje ten czas praca i żona z dziećmi. Czy możecie coś polecić ? Osoba ta jeździ na wózku inwalidzkim i ma zaniki pamięci do tej pory osobą tą zajmowała się opiekunka ale chciałbym zapewnić dziadkowi całodobową opiekę
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Szukam domu spokojnej starości

Post autor: Markus »

kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Szukam domu spokojnej starości

Post autor: kormoran »

Moim zdaniem większość domów starości nie cieszy się dobrą sławą. Nie tak dawno robiłem rozeznanie odnośnie pobytu w takim domu. Dzwoniłem też do podanego pod linkiem. Tam chcą tylko osoby pełnosprawne. Koszty pobytu są przeciętne ale na pewno nie małe w stosunku do przeciętnych rent czy emerytur. Z reguły zasada jest taka: jeżeli tanio to raczej kiepskie warunki a dobre warunki /domy prowadzą księża lub zakonnice/ muszą kosztować. Za te w miarę godziwe trzeba zapłacić sporo ponad 3 tys. Jeżeli nie zależy ci na kasie obejrzyj np. w Brańszczyku - nie ten w środku wsi, z niby parkiem tylko ten nad Bugiem.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Szukam domu spokojnej starości

Post autor: Markus »

pod spodem jest jeszcze kilka w okolicy
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Szukam domu spokojnej starości

Post autor: Aneta »

W Rupinie była moja ciocia, ale same negatywne opinie mamy o nim. Obecnie ciocia jest w Przasnyszu, warunki świetne, opieka wydaję się też być dobra, jedzenie wygląda apetycznie.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
ODPOWIEDZ