Dentysta Kucharski - opinie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: jsrs7602 »

witam, potrzebuję opinii na temat dentysty p. Kucharskiego. Słyszałem różne, a przed wizytą lepiej wiedzieć.
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: dentysta p.Kucharski- opinie

Post autor: kml700 »

Osobiście nie byłem - ale słyszałem raczej słabe opinie mimo dobrego sprzętu .
Zależy też co jest do zrobienia .
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: dentysta p.Kucharski- opinie

Post autor: głęboka otchłań »

Osobiście byłam, kilka razy, świeżo po tym jak P. Kucharski otworzył gabinet.
Robi poprawnie, dość miły, dobry, nowy sprzęt, jak na moją kieszeń - drogo.
gg 33063013
wiki_1980
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2015, 12:00

Re: Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: wiki_1980 »

Chodze do tego lekarza, nie bede robila reklamy napisze tylko ze najblizszy wolny termin ma za poltora miesiaca, a jesli ktos sie chce umowic po 15:00 to w przyszlym roku, to chyba o czyms swiatczy
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: jsrs7602 »

" swiatczy" pewnie o Tobie....
krcfuks
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:40

Re: Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: krcfuks »

To że terminy na nowy rok to o niczym nie świadczy. Na NFZ kolejki są daleko w nowy rok(nawet czerwiec) a jakość usług nie idzie w parze z ilością zapisów.

Poza tym może pracować po parę godzin tylko popołudniu więc i kolejki długie.

Czy ktoś wie czy doktor przyjmuje małe dzieci?
Agatka52
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2016, 20:40

Re: Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: Agatka52 »

Ja osobiście nie polecam wizyta u dr trwa z przyjazdem i odjazdem 15 minut , nie oczyszcza przykleja plomby potem wypadają wizyta kosztuje 120 zł jak jesteś umówiony na wizytę to nigdy nie weszłam o czasie zawsze poślizg mino tego ze pacjenta niebyło. Jak przychodzisz na poprawkę to komentarz nie przyjemny z podejściem takim nie wróżę dr przyszłości a powinien szanować klinentow-pacjentów wydałam ponad 2 tys na żeby i to stracona kasa
sergio
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 26 gru 2013, 20:06

Re: Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: sergio »

Szanowni Państwo , każdy z nas ma prawo do swoich osobistych ocen i spostrzeżeń dotyczących pracy i poprawności przeprowadzanych zabiegów i leczenia przez danego lekarza , w tym przypadku stomatologa jakim jest Pan Kucharski. Ja opiszę swój przypadek , myślę że dla osób zainteresowanych i myślących może okazać się pomocny w wyborze stomatologa. Jestem człowiekiem w średnim wieku , więc co niektóre moje zęby okres świetności miały już za sobą. Zanim trafiłem do Pana Kucharskiego korzystałem wcześniej z usług czterech innych stomatologów w naszym mieście i oczywiście każdy z nich zapewniał , że jest najlepszy i zrobi wszystko najlepiej , a przy pierwszej wizycie u każdego z nich była kilku minutowa wypowiedź ile to błedów popełnił poprzednik i jakim jest niedouczonym specjalistą. Wszyscy brali takie same stawki za swoje usługi porównywalne do Pana Kucharskiego. Lecząc się u tych stomatologów poświęciłem kilka lat , straciłem trzy zęby - były to podobno przypadki beznadziejne i wypadło mi również kilka zrobionych przez nich plomb. Po tych kilku latach stanął na mojej drodze , polecony przez zadowolonego znajomego doktor Kucharski. Od razu przy pierwszej wizycie odczułem wielką różnicę , i nie chodzi tu o kwestie sprzętowe , bo sprzęt obecnie większość stomatologów ma na podobnym poziomie , ale o sposób i rzeczowość wykonywanej przez doktora pracy. Nie narzekał , że ktoś przed nim coś zepsuł , kto to robił i go nie oceniał , poprostu zajął się moimi zębami. Po tych wcześniejszych leczeniach okazało się że przez tyle lat jego poprzednicy nie wyczyścili dobrze nawet pozostałości po usuniętych zębach , a zapewniali że wszystko przeprowadzili super. Dopier doktor Kucharski poinformował mnie , że należy usunąć pozostawione resztki korzeni i to uczynił. Podsumowując moje doświadczenia mogę powiedzieć , że przez trzy lata Pan Kucharski wstawił mi kilka plomb , które nie wypadły a żadna wizyta nie trwała 15 minut , lecz zdecydowanie dłużej. Mam zrobione przez doktora również dwie korony i wstawiony implant , wszystko było robione bardzo sumiennie i z ogromną dbałością o to aby usunąć wszelkie niechciane pozostałości. O wszystkim jako pacjent byłem informowany bardzo skrupulatnie , co do cen porównywałem z czystej ciekawości i nie były najwyższe za takie usługi u nas w mieście. Ze swojej strony z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że to mój dożywotni stomatolog. Nie chcę nikomu polecać lub nie , w skrócie opisałem moje doświadczenia aby każdy mógł wyciągnąć wnioski.
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: zabka »

Ulotki za szybami i w błocie pod galerią to nie przystoi lekarzowi
Anka123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2017, 22:54

Re: Dentysta Kucharski - opinie

Post autor: Anka123 »

Kucharski to gbur fasy na kase nie powinien byc lekarzem tylko kowalem. Odradzam. Odmowi pacjentowi ktory ma komplikacje.
ODPOWIEDZ