Hotele w ostrolece

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Hotele w ostrolece

Post autor: justek »

niedlugo moja psiapsiola bierze slub i chciala wynajac jakis w miare tani i ladny hotel macie jakies namiary interesuje mnie ulica i numer telefonu
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

tanio ale brzydko jest w hotelu pielęgniarek a spoko nawet jest w hotelu koło Titanika przed mostem i tez niedrogo a reszta to ponad 100zł
kto niepróbuje ten życia załuje :]
DJ WieslaFF
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2006, 0:39

Post autor: DJ WieslaFF »

hmmmm nawet ciekawy jest HOtel koło mostu nazywa sie on "RELAX" z tego co mi wiadomo to nie jest on taki drogi no i w miare ładnie tam jest chociaz przydał u nas by sie jakis przyzwoity hotel :) no ale cieszmy sie z tego co mamy :)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

nie rozumiem po co ci hotel jak tutaj mieszkasz - bezsens
a przyzwoity hotel masz w wojciechowicach
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

debilu jeden bo juz inaczej nie powiem a nie pomyslales ze moze on jest z innego miasta i jego rodzina nie bedzie miala gdzie spac :!: a zreszto co to cie interesuje i nie zycze sobie takich wypowiedzi ze to bezsens :!: :!: :!: :!: :evil:

[ Dodano: 10:22, 04.05.2006 ]
a jakbys nie zauwazyl i chociaz dokaldnie rzeczytal to bys widzial ze to nie dla mnie :evil:
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
MłodyGSX-R
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2006, 4:46
Lokalizacja: O-ka/Olsztyn

Post autor: MłodyGSX-R »

andzia pisze:tanio ale brzydko jest w hotelu pielęgniarek a spoko nawet jest w hotelu koło Titanika przed mostem i tez niedrogo a reszta to ponad 100zł
haha... ja juz nawet nie chce pytac skad Ty taka rozeznana w cenach hoteli w miescie :lol:
Awatar użytkownika
gregry1
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: a skąd jak nie stąd

Post autor: gregry1 »

jeśli moge pomóc jeden hotel jest przy "deptaku" na ulicy Głowackiego. Nie wiem dokładnie ile, ale jest tam przyzwoicie, jest także warsztat samochodowy :] wrazie jak by padł samochód... hehe
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

dzieki a macie moze jakies numery telefonow bo do relaxu mam a np na deptaku znacie moze numer?? na twoja pooc to widze ze zawsze moge liczyc :) :* to za wczorajsze zebys sie nie gniewal
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
gregry1
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: a skąd jak nie stąd

Post autor: gregry1 »

te buziole to dla mnie? jak ja nigdy się na Ciebie nie gniewałem :P przecież wiesz, że wszyscy się tu kochają taaaaaaaaaak mocno o_O ale dziękuję są słodkie. Co do numerku... telefonu- mam, mam :]
764-70-55 moge liczyć na drugiego całusa? hehe
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

no a dla kogo :) jesli to numerek do hotelu na deptaku to mozesz liczyc na caluska nawet dwa :* :*
bardzo ci dziekuje :)

[ Dodano: 17:01, 04.05.2006 ]
chciales powiedziec ze wszyscy tu tak bardzo sie nienawidza hehehe juz nie wspomne kto najbardziej :) dobrze ze chociaz ja ani ty nie jestesmy wielkimi DJ hehehehe

[ Dodano: 17:02, 04.05.2006 ]
hmmmmmmmmmmmmmmm pisze o 18 a wyskakuje godzina 17 dobre :D
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

wes "kobietko" mnie tu od debili nie wyzywaj.
nie pomyslales ze moze on jest z innego miasta i jego rodzina nie bedzie miala gdzie spac
no i gów*o z tego ! to jest kilka hoteli wiec nie potrzeba tutaj 5 gwiazdkowego hotela nie przesadzaj !
a zreszto co to cie interesuje i nie zycze sobie takich wypowiedzi ze to bezsens
nie obchodzi mnie to

[/quote]a jakbys nie zauwazyl i chociaz dokaldnie rzeczytal to bys widzial ze to nie dla mnie[/quote]

przeczytalem i wiedzialem ! a jakbys ty uwaznie przeczytala to bys wiedziala ze odpisalem do dj Wieslaff a nie do ciebie !

i nie komentuj juz tego bo nie ma czego !! najpierw przemysl to co ktos napisal (i do kogo napisal) a potem to co sama chcesz napisac !
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

wiez wez sam sobie przeczytaj to co napisales i jakos nie wiedze zeby to bylo do kogos innego i nie pisze sie hotela tylko hotelu :evil:
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
gregry1
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: a skąd jak nie stąd

Post autor: gregry1 »

justek pisze:i nie pisze sie hotela tylko hotelu
ale mu pojechałaś :rotfl:

[ Dodano: 19:27, 04.05.2006 ]
ja mam to samo napisałem o 20.25 a jest 19.25 :crazy:
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

serio no mowie ci a nie dawno w ktoryms poscie debila ze mnie zrobili ze niby napisalam o 14 a pisalam o 15 i to ten oczywiscie mondrala marcin mam nadzieje ze nie zda prawka i bedzie sie ciagac i ciagac hehehe :)

[ Dodano: 19:40, 04.05.2006 ]
widocznie ktos tu czasu nie liczy ahhhhhhhhhh szkoda gadac gregry1 a jak tam u ciebie z woda jest juz ciepla wsio ok ?? :)
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Hotel Mazowiecki

Post autor: MoskoU »

justek pisze:dzieki a macie moze jakies numery telefonow bo do relaxu mam a np na deptaku znacie moze numer?? na twoja pooc to widze ze zawsze moge liczyc :) :* to za wczorajsze zebys sie nie gniewal
Hotel Mazowiecki 07-410 Ostrołęka, ul. Głowackiego 35, tel. (029) 764 29 25

Prowadzi go p.Ostaszewska
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Piszcie na temat.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Karz mnie wychłostać za taki błąd...
justek pisze:serio no mowie ci a nie dawno w ktoryms poscie debila ze mnie zrobili ze niby napisalam o 14 a pisalam o 15 i to ten oczywiscie mondrala marcin mam nadzieje ze nie zda prawka i bedzie sie ciagac i ciagac hehehe :)
Juz ci napisalem na priv ale widze ze niektorzy tez nie wiedza ! Godzine na forum kazdy zmienia w zakładce "PROFIL" !
I nie pisze się MONDRADAL tylko MĄDRALA ! i po co mnie poprawiasz jak sama robisz błędy ? jeśli to wyżej było do mnie to muszę cię rozczarować.... :twisted:
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

nie dygaj malenki

[ Dodano: 19:30, 05.05.2006 ]
a jesli chodzi o godzine to mam ustawiona dobrze a jak wysle to od razu tu sie zmienia godzina wiec ty sie nie wymadrzaj :twisted:
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
ODPOWIEDZ