Dentysta po godzinie 18?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Dentysta po godzinie 18?

Post autor: Bolek21 »

Witam serdecznie.
Rośnie mi ząb mądrości i nie może wyjść przez narośnięte dziąsło, co powoduje ostry ból. W ciągu dnia nie mam możliwości iść do lekarza. Wiecie może czy jest gdzieś dentysta, który przyjmuje w godzinach wieczornych?
Ogólnie przydałby się namiar na jakiegoś chirurga szczękowego, bo podejrzewam, że to nie będzie łatwe zadanie. Może ktoś miał podobne doświadczenie?
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: Markus »

Gabinet lekarski Mirosław Suchcicki
ul. 11 Listopada 2/35, Ostrołęka
502 630 966
Lek. Mirosław Suchcicki posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej. Prowadzi prywatną praktykę lekarską przy ulicy 11 Listopada 2/35, gdzie jest chirurgiem szczękowym.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: sKaLpeL »

Markus pisze:Gabinet lekarski Mirosław Suchcicki
ul. 11 Listopada 2/35, Ostrołęka
502 630 966
Lek. Mirosław Suchcicki posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej. Prowadzi prywatną praktykę lekarską przy ulicy 11 Listopada 2/35, gdzie jest chirurgiem szczękowym.

Nie Polecam !
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: arrow »

U doktor Sieradzkiej nieraz pracują do godz. 19. Ale trudno się dostać od razu. A w soboty przyjmuje specjalista chirurg. tel. 29 760 53 54. ul. Wybickiego 6.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: Markus »

sKaLpeL pisze:
Markus pisze:Gabinet lekarski Mirosław Suchcicki
ul. 11 Listopada 2/35, Ostrołęka
502 630 966
Lek. Mirosław Suchcicki posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej. Prowadzi prywatną praktykę lekarską przy ulicy 11 Listopada 2/35, gdzie jest chirurgiem szczękowym.

Nie Polecam !
sKaLpeL mógłbyś się trochę bardziej wykazać i napisać dlaczego nie polecasz dr Suchcickiego , bo jednym słowem to każdy o każdym może napisać , ?
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: Bolek21 »

Dziękuję za podpowiedzi.
Co do doktora Suchcickiego dlaczego nie polecasz?
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: sKaLpeL »

miałem usuwaną ósemkę , doktor męczył mnie 50 minut dodatkowo miał zepsuty ssak który miał odciągać ślinę

kolejną ósemkę usunąłem w warszawie , zabieg trwał 15 minut , dużo lepszy sprzęt, na koniec dostałem jeszcze zastrzyk przeciwtężcowy

mam porównanie i teraz wiem że błędem było usuwanie tej pierwszej u tego pana, dlatego serdecznie i mocno NIE POLECAM
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: sKaLpeL »

Markus pisze:
sKaLpeL pisze:
Markus pisze:Gabinet lekarski Mirosław Suchcicki
ul. 11 Listopada 2/35, Ostrołęka
502 630 966
Lek. Mirosław Suchcicki posiada specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej. Prowadzi prywatną praktykę lekarską przy ulicy 11 Listopada 2/35, gdzie jest chirurgiem szczękowym.

Nie Polecam !
sKaLpeL mógłbyś się trochę bardziej wykazać i napisać dlaczego nie polecasz dr Suchcickiego , bo jednym słowem to każdy o każdym może napisać , ?
Mi mówisz żebym się wykazał a sam tego nie zrobiłeś i nie napisałeś dlaczego polecasz tego doktora, wymieniłeś informacje które są ogólnie dostępne w internecie lub które można otrzymać po wykonaniu telefonu do tego gabinetu
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: Markus »

ja mam miłe wspomnienia , dlatego poleciłem
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: mondeo »

z chirurgi polecany jest myszyniec czy ktoś miał styczność ?
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dentysta po godzinie 18?

Post autor: sKaLpeL »

mondeo pisze:z chirurgi polecany jest myszyniec czy ktoś miał styczność ?
ja miałem styczność przy drugiej ósemce, miła Pani doktor jednak bała się podjąć usunięcia mojej ósemki gdyż była mega źle położona i blisko nerwu, obawiała się dużego krwotoku i wtedy konieczna byłaby wizyta w szpitalu a że z Myszyńca do szpitala daleko to byłoby to zagrożeniem życia i zaproponowała mi Białystok, Olsztyn albo Warszawę

Wybrałem Warszawę i trafiłem na mega dobrego lekarza, mogę podać kontakt w prywatnej wiadomości
ODPOWIEDZ