Prawo jazdy - za którym razem zdaliście?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
pers
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2017, 12:25

Prawo jazdy - za którym razem zdaliście?

Post autor: pers »

Za którym razem zdaliście prawko? Macie może jakieś wskazówki dla kogoś kto planuje na wiosnę zapisać się na kurs? na co należy zwracać uwagę na początku?
Poldek105
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2017, 14:02

Re: Prawo jazdy - za którym razem zdaliście?

Post autor: Poldek105 »

Zdałem za 1 razem. Słuchaj się wskazówek od instruktora i nie próbuj się przed nim popisać jaki to ty dobry kierowca nie jesteś. Jemu nie zaimponujesz a możesz tylko sobie i komuś zaszkodzić. Powodzenia.
udecka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 22 maja 2014, 10:47

Re: Prawo jazdy - za którym razem zdaliście?

Post autor: udecka »

Tez zdałam za pierwszym. Mogę powiedzieć od siebie, że nie wybieraj popularnego ośrodka bo będziesz miał jedna jazdę na tydzień... Mi się zdarzało, że musiałam czekać na jazdy 2 tygodnie bo mieli tyle kursantów, że nie wyrabiali i robiłam prawko pół roku. Lepiej iść do mniejszego ośrodka gdzie instruktor będzie miał dla Ciebie czas. Na egzamin radzę zapisywać się na 8 rano. Jest wtedy najmniejszy ruch na mieście, jest mniej czasu na stresowanie się.
Mario21
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 12:23

Re: Prawo jazdy - za którym razem zdaliście?

Post autor: Mario21 »

za 1 razem ale dawno temu. kiedys to byly inne czasy. wjechałem prawie na czerwonym na egzaminie bo swiatło się akurat zmieniło, egzaminator wcisnął stop do dechy i sie zatrzymalismy, krzyczał jak oszalały ale... jechaliśmy dalej. Potem było dobrze i zdałem
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Prawo jazdy - za którym razem zdaliście?

Post autor: obcy w mieście »

Jestem zdania że nauka jazdy w Ostrołęce to dobry wybór dla takich kierowców którym zależy tylko na papierku. Z tego co widać po zachowaniu tutejszych kierowców zdecydowana większość jeździ "aby do przodu", na rondach i najprostszych skrżyżowaniach istne cyrki i rosyjska ruletka. Chcesz się nauczyć poprawnych zachowań i nawyków na drodze to rób to w większym mieście, bo w Ostrołęce nie nauczysz się niczego poza bezmyślnym jeżdzeniem.
ODPOWIEDZ