Dobry endokrynolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Buniaa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2017, 12:33

Dobry endokrynolog

Post autor: Buniaa »

Hej, poszukuje w Ostrołęce lub w okolicach dobrego lekarza endokrynologa. byłam u p. Pysklo, ale nie jestem zadowolona z wizyty u niej. Czy ktoś zna jakiegoś, jaki koszt wizyty i jak długo oczekuję się na nią? Pozdrawiam
kurp0220
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2017, 17:11

Re: Dobry endokrynolog

Post autor: kurp0220 »

napisałem na priv
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Dobry endokrynolog

Post autor: misia »

Witam.Dobrego endokrynologa to trzeba szukać w Warszawie. Takiego , który przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu. po wizycie pryw najczęściej kieruje na badania na fundusz w szpitalu , w którym pracuje. U nas to jedynie można sprawdzić hormony, zrobić usg i ew biopsję. Pozostają przepisane leki i co jakiś czas powtórzenie wyników. Na nic innego liczyć nie można.Pozdrawiam
isiak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:52

Re: Dobry endokrynolog

Post autor: isiak »

Dołączam do pytania
Dzast000
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2017, 19:37

Re: Dobry endokrynolog

Post autor: Dzast000 »

Jeśli szukasz dobrego endokrynologa to polecam dr Miśkiewicza, który przyjeżdża z Warszawy do centrum medycznego. Koszt 150zl, a czas oczekiwania jest różny, ale średnio około miesiąca.
Poza tym wiem, że jeszcze przyjeżdża jakaś endokrynolog z Białegostoku do przychodni Zielińskich ale ceny i czasu oczekiwania nie znam.
ODPOWIEDZ