Gaz LPG Ostrołęka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
davidcaruso
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2012, 17:04

Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: davidcaruso »

Witajcie, interesują mnie Wasze opinie na temat jakości gazu LPG na poszczególnych stacjach paliw w Ostrołęce. Chodzi mi szczególnie o jego jakość oraz ewentualne spalanie w porównaniu do innych stacji. Która stacje najbardziej polecacie ?
Awatar użytkownika
+1lvl
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2010, 20:19

Re: Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: +1lvl »

Jeszcze ponad rok temu, kiedy miałem samochód na gaz to zawsze tankowałem na ulicy Targowej - stacja STAN-OIL (tuż przed centrum targowa, jadąc od strony lidla). Nigdy nie miałem problemów z gazem w tym punkcie i najlepiej na nim mi się jeździło.
obcy w mieście
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 24 wrz 2016, 10:19

Re: Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: obcy w mieście »

Jak możesz pisać że jeździło się najlepiej skoro piszesz że "zawsze" tankowałeś na jednej stacji. Skąd możesz wiedzieć jaki gaz jest na innych stacjachTwoja opinia jest bez sensu. Powinni się odzywać ludzie którzy mają jakieś porównanie i tankowali na więcej niż jednej stacji. Wybacz ale twoja opinia jest tyle warta co nic.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: marbac »

obcy w mieście pisze: 22 sie 2017, 9:29 Wybacz ale twoja opinia jest tyle warta co nic.

Nie można stwierdzić, że nie jest nic warta. Wynika, z niej, że nigdy nie miał problemów, więc jednak coś wnosi...
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: AZB666 »

Ze swojej strony mogę dodać, że tankuję na Targor-Truck przy przemysłowej, na Lotosie i Orlenie.
Z żadnym gazem nie miałem problemu. Gdy problem się jednak pojawiał, to było oznaką, że czas wymienić filtr w instalacji gazowej.
Wydatek nie duży lecz różnica odczuwalna.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: cichy117 »

To co ile wymieniasz te filtry??? U mnie po 20 000 km są lekko zabrudzone
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: hcuj »

To wszystko zależy od tego gdzie tankujesz. Bywa, że jest niezły syf w tych zbiornikach na stacjach.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Gaz LPG Ostrołęka

Post autor: cichy117 »

Od 8 lat jeżdżę wyłącznie na lpg. Obecnie tankuję najczęściej na Romexie, wcześniej na Shellu w Różanie. Czasami, jeśli potrzeba na innych stacjach. Jeszcze nie zdarzyło mi się zawalić filtrów. Trzeba chyba mieć wyjątkowego pecha, albo na siłę próbować zaoszczędzić 5gr.
ODPOWIEDZ